Za stínem noci - Série 1 (2020) (série)

Rik (S01E05)

(epizoda)
  • angličtina Rik

Pátrání po ústředí NATO se pořádně zkomplikuje. Laura a Horst řeší naléhavý zdravotní problém. Jakub a Osman se snaží rychle zajistit zdroj paliva. (Netflix)

Trevor

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Rasistické liberálne prasce z Netflixu nechajú moslimskeho ČIERNEHO muža vyfackať BIELEHO muža lebo si dovolil vtipkovať. Dvaja starší BIELY MUŽI sa vystrašia z príhovoru ŽENY...inak je to cele o ničom, najlepšim zažitkom je zvieratko ktore vystraší v nemocnici chlapca. Po tychto skusenostiach s liberálnimi prascami z Netflixu každého cudzinca a každú ženu poslem presne opačnym smerom, ak sa na mňa ako sa mi to pravidelne stava obratia s otázkou na cestu. Možno to robí seriózny zjav neviem, ale ak si z 200 ľudi pred stanicou pravidelne vyberú práve mňa je to zvláštne. Nuž ženy a cudzinci sa budu kochať krasami miestnych smetísk vďaka rasistickým liberálnym fanatikom z Netflixu... ()

Ex1T

Celá epizóda, od začiatku až po koniec, je prakticky o ničom. Bohužiaľ, zaužívaný seriálový systém, kedy diel skončí tesne pred rozuzlením zápletky už Netflixu nevychádza a v žiadnom prípade by na tom nemal byť vybudovaný celý seriál. Pretože nezávislý divák vie, že nasledujúca epizóda sa bude niesť presne v rovnakom režime. ()

• Když se Sylvie (Pauline Etienne) líbá na posteli s Jakubem (Ksawery Szlenkier), v jednom střihu má rukávy vytažené, takže nemá vidět ruce.Vv dalším záběru však má rukávy stažené. (willy1)