Série(2) / Epizody(12)

Cestující a posádka na palubě uneseného nočního letu se snaží předehnat slunce, zatímco svět pod nimi se utápí v chaosu způsobeném tajemnou vesmírnou událostí. (Netflix)

Recenze uživatele Trevor k tomuto seriálu (8)

Za stínem noci (2020)

Nápad dobrý ale dojem kazí neskutočný rasizmus namiereny proti ľuďom bielej farby pleti a nenávisť voči bielym mužom. Absolutne nezvladnuté su niektore momenty co sa tyka logiky o rozklade paliva a jedla, časovej postupnosti či detailov poškodenia lietadla a vzájomná interakcia medzi postavami. Koniec koncov Netflix produkuje kvantitu namiesto kvality a na to sme si uz zvykli, takže opäť sotva priemerný serial z ich produkcie avšak opät s dobrým nametom a hudbou. ()

Sylvie (2020) (S01E01)

Námet prekvapujúco dobrý, na pomery Netflixu dokonca minimum akejkoľvek propagandy (chorý chlapec letí s mamou - podržte sa - z Bruselu do Moskvy, Rusko ako krajiny kde vedia operovať, pred 2 rokmi nás liberálny svet presviedčal že tam až v roku 250.000 niekto objaví prvý liek na zápchu) rôznorodé postavy, klasická nahoda že z 20 ľudí na palube je jedna ŽENA pilot a druhá ŽENA ošetrovateľkou čo celú zlú situáciu aspoň trochu zlepší.Multikulti let za záchranou tak môže pokračovať.Za najslabší moment považujem nevyrazných hercov. Nehrajú zle, sú príliš obyčajný čo pomáha vytvoriť príbeh ktorému sa lepšie verí ale zároveň mu to škodí pretože v ňom nie je (zatiaľ) obľúbená postava ani záporák. ()

Jakub (2020) (S01E02)

Človekom ktorému to už príliš nemyslí je pochopiteľne starší RUS, všetci vojaci ktorí sa podielali na zločinoch sú BIELY, BIELY MUŽ z vojska sa vystraší keď naňho zvýši hlas ČIERNA ŽENA a pravdu o minulosti vojakov objaví ČIERNY MOSLIMSKÝ MUŽ...a to som v komentári k prvej epizóde tvrdil že sa liberálnym fanatikom z Netflixu podarilo vyhnúť xenofóbnemu a rasistickému podtextu...opäť úplné zbytočné, opäť to pokazilo dojem z naozaj celkom solídného námetu s pomerne sympatickými, aj keď až príliš obyčajnými hercami. ()

Mathieu (2020) (S01E03)

Rasistická afroamerická ŽENA nadáva všetkým ľuďom bielej farby pleti...som zvedavý dokedy rada pre vysielanie a retransmisiu na Slovensku bude tolerovať toto šírenie rasovej neznášanlivosti streamovacou liberálnou americkou spoločnosťou Netflix...Vyzerá to tak že 6 epizód nebol najlepši nápad a chcelo to jeden 2 hodinový film, vyhli by sme sa hluchým miestam. ()

Ayaz (2020) (S01E04)

Rasistické xenofóbne liberálne prasce z amerického Netflixu v úvode epizódy obhajujú fyzické násilie páchané na mužovi bielej farby pleti tureckým moslimom, ktorý má pod palcom celú tureckú políciu pretože vlastní nevestinec. Kam sa hrabe Erdogan...Ženská prasnica uráža BIELEHO MUŽA a prirodzene BIBLIU, takže liberálni fanatici dosiahnú 7 orgazmov behom úvodnych 4 minút...Nasledne sa ŽENA vyzúri na BIELOM MUŽOVI potom ako mu moslimský ČIERNY muž odmietne podat ruku. Volanie zo stanice ISS vie preložit ŽENA, rýchlokurz životne doležitej operácie chlapca na ktorú čaká niekolko rokov zvládne ČIERNA ŽENA, s lietadlom pristane ŽENA aúlohy rozdelí ŽENA. Nikto z liberálnych fanatikov nerieši detaily ako že užpri prvom pristatí na Islande dotankovali palivo ktoré je však v Bruseli už organicky rozložené a akosi sa zabudlo pri záverečnom tvrdom pristáti na rozbité okno či dieru v trupe lietadla. Gender ideologia je tam, to je základ. ()

Rik (2020) (S01E05)

Rasistické liberálne prasce z Netflixu nechajú moslimskeho ČIERNEHO muža vyfackať BIELEHO muža lebo si dovolil vtipkovať. Dvaja starší BIELY MUŽI sa vystrašia z príhovoru ŽENY...inak je to cele o ničom, najlepšim zažitkom je zvieratko ktore vystraší v nemocnici chlapca. Po tychto skusenostiach s liberálnimi prascami z Netflixu každého cudzinca a každú ženu poslem presne opačnym smerom, ak sa na mňa ako sa mi to pravidelne stava obratia s otázkou na cestu. Možno to robí seriózny zjav neviem, ale ak si z 200 ľudi pred stanicou pravidelne vyberú práve mňa je to zvláštne. Nuž ženy a cudzinci sa budu kochať krasami miestnych smetísk vďaka rasistickým liberálnym fanatikom z Netflixu... ()

Terenzio (2020) (S01E06)

Novodobý filmový a myslienkový liberálny smer, klitorizizmus sa naplno prejavil aj v tejto epizóde, v ktorej sa ŽENA vodca rozhodla utratiť BIELEHO muža, BIELY muž žobral o odpustenie u ČIERNEHO moslima, ČIERNY moslim sa nepriznal že útok na BIELEHO muža vyprovokoval on ale nakoniec je ČIERNY muž milostivý samaritán, ktorý mu odpustí. Seriál ktorý by obsahoval viac rasizmu a liberalneho fanatizmu mi momentálne nepríde na um. A, aká smola, v Bulharsku vo Východnej Európe nájdu preživší nákladné auto bez volantu. Tak majú od pristátia 15 minút na útek do krytu a v pohode stihnú vymeniť všetky 4 pneumatiky na nákladnom aute. V boxoch McLarenu či Ferrari by z nich mali radosť... ()

Zara (2021) (S02E01)

Postavené to je neustálych konfliktoch medzi postavami, nevidieť ale len minimálnu snaha spojiť svoje sily v boji o prežitie (respektíve iba snahu niekoľkých ľudí v malých skupinkách). Čo je ďalší problém že nevidieť takmer nič, človek aby polovicu epizódy trávil nastavovaním jasu, kontrastu pretože nefunguje ani predvoľba kino, ani šport, ani hra ani vlastné nastavenia, proste zúfalstvo, aj keď snahou bolo určite podčiarknuť atmosféru veľké skoky medzi jednotlivými zábermi kazia dojem z celého príbehu. ()