Epizody(10)

Maddie Townsend má starostí nad hlavu – tři děti, nevěrného manžela a jednoho nápadníka, který přitahuje pozornost celého města. (Netflix)

ilca1710

Oddychové a přeslazené, zkrátka to, co chce (každá) žena vidět. Občas je seriál až moc kýčovitý, ale dokážu si představit, že by se takto mohlo opravdu něco odehrát. Pokud bychom se však dívali do budoucna, není pochyb nad tím, že se to celé musí jednoho dne jistojistě rozpadnout. Seriál se mi líbil především proto, protože jsem hledala přesně něco takového, oddychového, přeslazeného, kde jsem nemusela přemýšlet. Nezklamalo mě to. ()

mamsebe

Klasický sci-fi pro ženy: muži jsou empatičtí, upřednostňují přání žen a vždy řeknou to, co v tu chvíli potřebují slyšet. Děti odmlouvají a zlobí jen na oko, ale nakonec přistoupí na to, co se po nich chce a jednají podle toho. V městečku jsou padouši a ti druzí, kterým fandíme. Kamarádky se mezi sebou nehádají a jsou tu vždy pro sebe. Některý scény jsou ve výsledku sladší než karamel, ale občas je takový scifi zapotřebí. :) ()

viky13

Jestli vám, stejně jako mně, přišly sweet magnolias jako jedno velké přeslazené a trochu nudné klišé, nezoufejte. Já sama jsem si toho ani nevšimla, ale tento nenápadný seriál se mi díl od dílu líbil víc a víc. Poslední díl už jsem byla napnutá jako kšandy a poslední minuty jsem ani nedýchala. ()

aznaho

Pustil jsem si to na Netflixu. Špatný scénář, casting a směšné dialogy. A hlavně nepřesvedčivé výkony herců. Chápu ale cílovou skupinu a také ty, kterým příběh z amerického maloměsta, proložený ukňouranou country sedne. Enjoy! ()

chrispe

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Sladké magnolie mi přišly do cesty ve chvíli, kdy jsem chtěla přesně takový seriál. Výplach, který si můžu pustit večer a v klidu vypnout mozek. Malé městečko, přátelství, láska, drama (ale ne takový u kterýho je vám ouzko). Je to návykový, milý, občas směšný, zromantizovaný. Bude mi to po večerech chybět. ()