Série(3) / Epizody(30)

Maddie Townsend má starostí nad hlavu – tři děti, nevěrného manžela a jednoho nápadníka, který přitahuje pozornost celého města. (Netflix)

ilca1710

Oddychové a přeslazené, zkrátka to, co chce (každá) žena vidět. Občas je seriál až moc kýčovitý, ale dokážu si představit, že by se takto mohlo opravdu něco odehrát. Pokud bychom se však dívali do budoucna, není pochyb nad tím, že se to celé musí jednoho dne jistojistě rozpadnout. Seriál se mi líbil především proto, protože jsem hledala přesně něco takového, oddychového, přeslazeného, kde jsem nemusela přemýšlet. Nezklamalo mě to. ()

hazaba

Seriál, který částečně připomínal Gilmorova děvčata, o vztazích jak dospělých tak jejich dětí. Docela dobře natočen a s přibývajícími díly stoupala i kvalita a přibývaly zápletky. Dost mě to vtáhlo a těším se na třetí řadu, jestli bude. ()

mamsebe

Klasický sci-fi pro ženy: muži jsou empatičtí, upřednostňují přání žen a vždy řeknou to, co v tu chvíli potřebují slyšet. Děti odmlouvají a zlobí jen na oko, ale nakonec přistoupí na to, co se po nich chce a jednají podle toho. V městečku jsou padouši a ti druzí, kterým fandíme. Kamarádky se mezi sebou nehádají a jsou tu vždy pro sebe. Některý scény jsou ve výsledku sladší než karamel, ale občas je takový scifi zapotřebí. :) ()

chrispe

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Sladké magnolie mi přišly do cesty ve chvíli, kdy jsem chtěla přesně takový seriál. Výplach, který si můžu pustit večer a v klidu vypnout mozek. Malé městečko, přátelství, láska, drama (ale ne takový u kterýho je vám ouzko). Je to návykový, milý, občas směšný, zromantizovaný. Bude mi to po večerech chybět. //28.10.2022 Druhá série je spíš pro silnější povahy. Takový to - je to debilní, ale nejde na to přestat koukat. Takže si nehodlám nic nalhávat - až bude třetí série, budu u toho. ()

LusiaLu

První díl mi připadal lehce trapný co se týká dialogů, scénářem nuda, ale dala jsem tomu šanci. Což bylo dobře, protože časem děj získá spád, leč dialogy stále občas skřípou. Není to žádná perla kinematografie, ale po celém dni v práci, s dětmi a řešením všeho možného jsou Magnolie tím pravým pro relax a restart mozku na druhý den. ()