Epizody(10)

Maddie Townsend má starostí nad hlavu – tři děti, nevěrného manžela a jednoho nápadníka, který přitahuje pozornost celého města. (Netflix)

Recenze uživatele chrispe k tomuto seriálu (11)

Sladké magnólie (2020)

Sladké magnolie mi přišly do cesty ve chvíli, kdy jsem chtěla přesně takový seriál. Výplach, který si můžu pustit večer a v klidu vypnout mozek. Malé městečko, přátelství, láska, drama (ale ne takový u kterýho je vám ouzko). Je to návykový, milý, občas směšný, zromantizovaný. Bude mi to po večerech chybět. ()

Vylévání srdcí (2020) (E01)

Cha! Vypadá to, že tu máme náhradu za Virgin river. Zromantizované městečko, semknutí starousedlíci, nějaké ty trable a společný cíl. První díl mi sedl, hlavní hrdinky jsou vcelku sympatické. Nestěžuju si. ()

Držet zajedno (2020) (E02)

Takže pro právničku kuchař, pro hospodyňku trenér a kdo nám zbývá pro kuchařinku? Hele... v rámci žánru se mi to zdá velmi příjemné, nenudím se i když se to jeví předvídatelně. Je to sluníčkové, zatím žádné drámo a přesně na to teď mám náladu. ()

Dát napít žíznivému (2020) (E03)

Trenér bez trička. Přiznávám, že to bylo poprvé, kdy potěšil mé oko. ()

Odlož své břímě (2020) (E04)

Ajajaj! Stará láska nerezaví. Líbí se mi, jak je to poklidné (i když se to tváří dramaticky), jen bych ubrala trochu toho náboženství, ale není to nic, co by se nedalo zkousnout a nejspíš to k tomu zkrátka patří. ()

Nejdřív tančit, přemýšlet potom (2020) (E05)

Annie a ta láhev. To byl pěknej oslí můstek. Tento díl mi přišel v mnoha ohledech slabší. A zajímalo by mě, jak vznikl vztah Noreen s Maddiiným mužem. ()

Nejlepší úmysly (2020) (E06)

První díl, kde Bill nemluvil z cesty. Ale ten jeho vztah s Noreen a její pohnutky a myšlenky fakt nechápu. Maddie a trenér mě moc neba, mohli by pohnout s linkami kamarádek. ()

Drž mě za ruku (2020) (E07)

Blíží se nám finále. Popravdě jsem myslela, že nám to tvůrci ještě nějak vyhrotí, ale nevypadá to tak. Přijde mi trochu škoda, že o postavách pořád nic moc nevíme, působí pak ploše a některý jejich pohnutky pak nutí diváka zvedat obočí. ()

Kde mě najdeš (2020) (E09)

Spoiler!! Vztahy s dospívajícími dětmi určitě nejsou jednoduché, ale tady mě celkem zaráží, že ani v jedné rodině není schopnost svěřit se s opravdovým problémem. A nezlobte se na mě, ale Dana Sue a sexy farmář mi k sobě prostě nepasují, i když byl ten polibek hezký. ()

Bouřky a duhy (2020) (E10)

4* je za Heleninu linku. No nebudu lhát. Těším se na další řadu jak malá. ()