Reklama

Reklama

Panu učiteli s láskou 2

(TV film)
  • USA To Sir, with Love II (více)
všechny plakáty

VOD (1)

Obsahy(1)

Po neuvěřitelných třiceti letech učitelování v Londýně Mark Thackeray opouští starý kontinent, protože přijal místo na Chicagské škole. V Novém světě za Atlantikem ho čeká rozčarování. Jeho třída je plná neovladatelných, drzých a zlomyslných výrostků, kteří o jeho hodiny dějepisu nejeví nejmenší zájem. Tak jako před lety, i tentokrát si postupně dokáže získat jejich respekt a uznání. Není to ale jediné, co v Chicagu hledá. Vlastně sem odjel najít starou lásku, kterou potkal kdysi dávno v Guayaně. Když ho vyhodí ze školy kvůli konfliktu s vedením, postaví se za něj jeho žáci. A s jejich pomocí by snad mohl znovu oprášit minulost, která mu teď nedá spát. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (21)

PetrPan 

všechny recenze uživatele

Poitierův viks vybledl s věkem sice jen minimálně, ale jinak beze zbytku naplnil pravidlo o nedoporučovaných opakovaných vstupech do téhož toku, či jak to je. Zkrátka a jednoduše parchanti, tentokrát made in USA, opět zlomeni nezlomnou vůlí a odhodláním nejlepšího učitelského na planetě Zemi. Navíc tu máme asi o dvě fůry víc zjednodušování, sentimentu a dokonce i šestákovou romantiku. Zbytečnost. ()

Madison 

všechny recenze uživatele

,,Zbytocne'' happy-endovy koniec mi vobec neprekaza, pretoze uz len cela predstava dokonaleho pretvorenia americkych vyrastkov, je sama o sebe dost nerealna. Tato cukrova drama splnila svoj ucel skvele, 3* vsak davam za to, ze mi chyba bravurne vykreslenie stareho Anglicka s rasistickym podtonom. Stratilo to sice svoje caro, ale nenudi to ani chvilu. ()

Reklama

Falko 

všechny recenze uživatele

O nieco slabsia, nez jednotka. Vsetko sa to opakuje, akurat ze je to sucasnost. Hip hop, drze decka, na prvy pohlad sa zda, akokeby boli vsetci gangsteri a toto ma opät zvladnut skvely ucitel? No nebol by to film, keby to nezvladol, ale uz ma dvojka nevtiahla az tak do deja, ako jednotka. Ani neviem preco a to mam tieto filmy tak rad. Mozno som ocakaval, ze sa to bude opät odohravat v Anglicku, ako pred 30-timi rokmi a ze tam budu viac hrat hrdinovia z jednotky o 30 rokov starsi. Ale to je jedno, aj tento film sa dal kludne zvladnut... 25.08.2009 ___ Sidney Poitier - (Mark Thackeray) +++ Christian Payton - (Wilsie Carrouthers) +++ Dana Eskelson - (Evie) +++ Casey Lluberes - (Rebecca Torrado) +++ Michael Gilio - (Frankie Davanon) +++ Lulu - (Barbara Pegg) +++ Judy Geeson - (Pamela Dare) +++ Hudba: Trevor Lawrence +++ ()

sinp 

všechny recenze uživatele

Opravdu by mě zajímalo co tvůrci chtěli natočit. První díl je legenda, a proto každému soudnému člověku dojde, že pokračování s odstupem třiceti let, navíc televizní v dnešní době zkrátka neuspěje. Kladem téhle zbytečnosti je fakt, že Sidney Poitier je ještě stále čilý a pořád v něm poznávám toho vynikajícího herce, jenž zazářil v nezapomenutelném filmu Hádej, kdo přijde na večeři. Žel, samotný film je podle očekávání průměr. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Sidney Poitier je neskutočný, aj po druhý krát jeho charizma v úloha učiteľa na škole zabrala a osobne s mi to o kúšček viac páčilo než predchodca z 1967 Pánu učiteľovi z lásky, nádstavba ktorá dodáva dodáva príbehu širší rozmer, nechýbajú emócie - dojalo, na TV produkciu skvost /85%/ ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama