Panu učiteli s láskou 2 (TV film)

To Sir, with Love II

Pánu učiteľovi s láskou 2: Džungľa pred tabuľou

Pánu učiteľovi z lásky 2

USA, 1996, 90 min

Rozprávočka v ktorej dobro víťazí nad zlom. Bohužiaľ v skutočnom svete to mnohokrát dopadne úplne opačne.(5.7.2011)

• ivo333

neviem čo ma prinútilo dopozerať tento film, v ktorom bolo už od začiatku jasné ako skonči a ten happy end na konci to len potvrdil.. áno predstava pekná, ale nereálna.. 30 percent(29.6.2011)

Sidney Poitier je neskutočný, aj po druhý krát jeho charizma v úloha učiteľa na škole zabrala a osobne s mi to o kúšček viac páčilo než predchodca z 1967 Pánu učiteľovi z lásky, nádstavba ktorá dodáva dodáva príbehu širší rozmer, nechýbajú emócie - dojalo, na TV produkciu skvost /85%/(9.12.2012)

• Dale

Na výborný pôvodný film sa to vôbec nechytá. Doba sa za ten čas radikálne zmenila a Sidney riadne zostarol. Problémy, ktoré pomáha riešiť svojim žiakom síce nie sú žiadne malichernosti, no niečo podobné sme mohli vidieť už niekoľkokrát predtým.(16.9.2004)

,,Zbytocne'' happy-endovy koniec mi vobec neprekaza, pretoze uz len cela predstava dokonaleho pretvorenia americkych vyrastkov, je sama o sebe dost nerealna. Tato cukrova drama splnila svoj ucel skvele, 3* vsak davam za to, ze mi chyba bravurne vykreslenie stareho Anglicka s rasistickym podtonom. Stratilo to sice svoje caro, ale nenudi to ani chvilu.(14.7.2009)