poster

Panu učiteli s láskou 2 (TV film)

 • USA

  To Sir, with Love II

 • Slovensko

  Pánu učiteľovi s láskou 2: Džungľa pred tabuľou

 • Slovensko

  Pánu učiteľovi z lásky 2

Drama

USA, 1996, 90 min

 • Madison
  ***

  ,,Zbytocne'' happy-endovy koniec mi vobec neprekaza, pretoze uz len cela predstava dokonaleho pretvorenia americkych vyrastkov, je sama o sebe dost nerealna. Tato cukrova drama splnila svoj ucel skvele, 3* vsak davam za to, ze mi chyba bravurne vykreslenie stareho Anglicka s rasistickym podtonom. Stratilo to sice svoje caro, ale nenudi to ani chvilu.(14.7.2009)

 • T2
  ****

  Sidney Poitier je neskutočný, aj po druhý krát jeho charizma v úloha učiteľa na škole zabrala a osobne s mi to o kúšček viac páčilo než predchodca z 1967 Pánu učiteľovi z lásky, nádstavba ktorá dodáva dodáva príbehu širší rozmer, nechýbajú emócie - dojalo, na TV produkciu skvost /85%/(9.12.2012)

 • groz122
  odpad!

  Panu učiteli s láskou 2 je pouze laciná reklama na původní film z roku 1967. Nedokážu ani popsat, jak znechucen jsem po shlédnutí byl. Absolutně nesrovnatelné s původní předlohou. Ačkoli nerad vytahuji pouze negativa, tak musím konstatovat, že tento film je jen ztráta času. Tento filmový počin si nehte ujít a běžte se raději někam projít do lesa. Radujte se ze svého života. /odpad/(7.3.2017)

 • laik_60
  ****

  Dvojka platí daň za to, že existovala jednotka, keď sme nevedeli o čom to je. Tu to bolo troška "cukrové", podobne jednotke, osadené do amerického prostredia s rovnakým happyendom. Jo ! Keby som bol rasistom, neodpustil by som si zlomyseľnú poznámku, že vo filme sa prejavili prvky opačného rasizmu, pretože čierni vyhrali (učiteľ a grázli - bitkári a vedúci gangu) a biely grázel - pasák spolužiačky hispánky ani len nezmaturoval. :) Ale napokon je to pozerateľné - u mňa slabá štvorka.(29.6.2017)

 • PetrPan
  **

  Poitierův viks vybledl s věkem sice jen minimálně, ale jinak beze zbytku naplnil pravidlo o nedoporučovaných opakovaných vstupech do téhož toku, či jak to je. Zkrátka a jednoduše parchanti, tentokrát made in USA, opět zlomeni nezlomnou vůlí a odhodláním nejlepšího učitelského na planetě Zemi. Navíc tu máme asi o dvě fůry víc zjednodušování, sentimentu a dokonce i šestákovou romantiku. Zbytečnost.(7.3.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace