Leprechaun in the Hood

Nava

Kostýmy:

Elizabeth Ennis
  • VanBradley89

Tenhle díl, v pořadí pátý, měl tři chyby. První: Moc černochů. Nejsem žádnej rasista, ale jejich věčný oplacávání se, vykřikování Hey, Man atd. mi po několika minutách lezlo na nervy. A ještě ta jejich barva hlasu. Druhá: Moc rapu. Nejsem fanoušek tohohle žánru a prokládat děj, každých deset minut hudebním číselm se moc nepovedlo. Třetí: málo Leprechauna a nenápaditý vraždy. Podtrženo sečteno, nejhorší díl. Mnohem horší než čtyřka. Ta byla, alespoň svým zvráceným způsobem zábavná. Kdežto tohle byla jen nuda. Bojim se co přinese šestka. Jedna hvězda za Warwicka a povedený vtípek. V době, kdy byli ty tři schovaný a ujišťovali se, že spolu to zvládnou a plácali si. První z druhym, druhej z třetim a třetí......... :)(11.8.2012)

• kaylin

„Leprechaun in the Hood“ má ještě jeden problém – masky, kromě té skřetovy, zde nejsou už tak dobré, nebo možná tak časté jako v předchozích filmech. Je to na triky docela skoupé, i když díra v břiše zachraňuje alespoň něco. Jinak je film kvalitativně spíše roven čtvrtému dílu, není to až tak zábavné, jak by chtělo, i když finální rapující scéna je docela dobrá, škoda, že je v podstatě titulková.(2.11.2016)

• JohnnyD

4/10 "Lep in the hood, that is no good!" Ach večná to pravda bola povedaná na záver piesne na konci filmu, ktorý si odrapoval samotný Leprechaun - a zďaleka to nebolo také vtipné, ako si myslíte. Po otrasnej vesmírnej časti mu návrat na zem prospel, ale viete ... medzi slepými je jednooký kráľom. Zďaleka už nedosahuje kvalitu prvých troch dielov. Leprechaun sa na obrazovke ukazuje sporadicky a väčšina deju sa venuje parte gangsta niggaz rapperov. Napriek tomu, že túto komunitu nemusím, pár dobrých narážok sa našlo a celkom som sa bavil. Ale zase je tu aj dosť nudných pasáží. Z mne nejasného dôvodu sa pán režisér snaží aj seriózne strašiť ... a verte, že mu to vôbec neide. Navyše dej je taký čudný zlepenec predošlých častí a nových vecí v sérii (píšťala). Ale Warwick je cool. Správny fanúšik to musí vidieť už len z povinnosti. PS: môj rebríček ságy L6, L3, L2, L1, L5, L4(7.10.2006)

• Han22

Tak a pátým dílem přichází co muselo přijít. Z Leprechauna se stala pořádná sračka. Troufám si říct, že žádná hororová série nepřežila rok 2000 bez újmy a ústupu z kvality, ale Leprechaun ztratil všechno, co ho dělalo zajímavým. Skřítek se na plátně skoro neobjevuje a většinu filmu sledujeme trojici totálně nesympatických negrů, kteří sní o své hiphopové slávě a rapují a rapují a rapují. Proti dobrému hiphopu nic zas tak nemám, ale tohle rvalo uši. Kromě toho zmizel v podstatě veškerý humor i nápadité vraždy, dokonce dobrá půlka smrtí se odhraje mimo záběr jak v nějakým laciným seriálu. Mno a ten zástup zombie-holek jsem taky moc nepobral. Zkrátka nezábavné sračkoidní pokračování.(27.11.2010)

• Dr. Wolfenstein

Všechno špatně, špatně, špatně. První díl byl celkem v pohodě, druhý považuji prozatím za nejlepší, trojka zábavná, čtverku jsem raději přeskočil, protože si nepamatuju, po zkušenostech s Pinheadem a Jasonem, že by přesunutí děje do vesmíru kdy dopadlo dobře a vrhl jsem se rovnou na pětku a... proboha proč? Nudní herci, hloupej humor a hlavně jako někdo komu zní hip-hop jako skřípaní nehtů o tabuli, jsem si ten film prostě nedokázal užít. Irskej skřítek a rapuje? Jako fanda tohoto hudebního žánru bych to možná považoval za zábavný, ale tohle na mě bylo moc. Abyste mě nechápali špatně, taky se rád zasměju u filmů jako Kdo hulí, ten umí nebo Ali G, tam ten rap samosebou patří, ale tady prostě ne!!! Jediný důvod proč nehážu tento film rovnou odpadu!!! je Warwick Davis, protože je prostě stále úžasný a párkrát mě tu dobře pobavil a zachránil tuhle nudnou slátaninu před naprostým krachem. Kvůli němu mrknu na šestku a asi dám šanci i onému čtvrtému dílu, protože horší než tohle to snad být nemůže.(3.7.2011)