Reklama

Reklama

Showtime

(pořad)
Publicistický
Česko, 2020, 10 min

Účinkují:

Ladislava Něrgešová (moderátor), Eva Perkausová (moderátor), Petr Větrovský (moderátor), Iva Kubelková (moderátor), Gabriela Koukalová (moderátor), Tereza Balonová, Ivana Trump

Obsahy(1)

Magazín o životě slavných a moderním životním stylu pro každého. (TV Prima)

Recenze (12)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

TOP STAR dostal nový lak i „dizajn“, ale jinak je to furt stejná pruda ze života sportovců, herců, zpěváků a hlavně u nás v republice mnohých rádoby celebrit (ve skutečnosti ve většině případů, totálních kreténů, kurviček a fetek), co si jen hrají na bomba celebritky, modelky atd…Zajímá vás, kolik se vyrobilo figurek s Jardou Jágrem a kde je sehnat – proč tak rád žere buchty…, jaké si kdo hodil tetování, koupil nový baráček za miliony, nebo prostě jen fňuká že nemá co do huby během viru, ale už se těší jak pojede na Maledivy… ()

topi80 odpad!

všechny recenze uživatele

Poslední dobou se mi párkrát stalo, že jsem na tohleto narazil při čekání na film. Pořad o lidech, jejichž rozchody, plastiky ani názory mě absolutně nezajímají, přesto o nich vím úplně všechno, protože na mě pořád na internetu vykukují nějaké titulky z bulváru. Bývaly časy, kdy tou dobou běžely v televizi záběry na koťátka, což mělo o dost vyšší informační hodnotu (nulovou, ale aspoň ne zápornou). Svým způsobem obdivuji moderátorku Něrgešovou, která každou další reportáž o banálních osudech nějaké řadové štětky dokáže uvést s takovou zvědavostí a nadšením, že máte dojem, že byl objeven lék na rakovinu... ()

Reklama

Lukrecie 

všechny recenze uživatele

Má oblíbenost moderátorů: 1. Laďka Něrgešová - vtipná (pak že ženy nejsou vtipné, to jsou předsudky!), energická, charismatická, škoda, že jí není vidět ve filmu 🤔 2. Iva Kubelková - profík, milá a inspirativní  3. nováček  Immanuel Adenubi  4. Gabriela S(K)oukalová ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama