Showtime (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2020, 10 min

Účinkují:

Ladislava Něrgešová (mod.), Eva Perkausová (mod.), Petr Větrovský (mod.), Iva Kubelková (mod.), Gabriela Koukalová (mod.)
  • Oggy007

Tohle nemá žádnou hodnotu, takže to nemá cenu ani hodnotit. Ale pravdou je, že Ivka vypadá i po čtyřicítce k nakousnutí a Gábina, i když se krásně usmívá je prostě pořád i po několika dílech stejně prkenná jako ty lyže, na kterých jí to mimochodem slušelo mnohem víc!(28.12.2020)

• SOLOM.

TOP STAR dostal nový lak i „dizajn“, ale jinak je to furt stejná pruda ze života sportovců, herců, zpěváků a hlavně u nás v republice mnohých rádoby celebrit (ve skutečnosti ve většině případů, totálních kreténů, kurviček a fetek), co si jen hrají na bomba celebritky, modelky atd…Zajímá vás, kolik se vyrobilo figurek s Jardou Jágrem a kde je sehnat – proč tak rád žere buchty…, jaké si kdo hodil tetování, koupil nový baráček za miliony, nebo prostě jen fňuká že nemá co do huby během viru, ale už se těší jak pojede na Maledivy…(16.5.2020)

Nové, zajímavé a rozšiřující(3.5.2020)

• Tommassi3

Príma novej název starýho shitu..(13.12.2020)

• radomiil

S nesynteticky otřesně odpudivou a bůhvíproč angažovanou Něrgeškou.(1.11.2020)