Showtime

(TV pořad)
Publicistický
Česko, 2020, 10 min

Účinkují:

Ladislava Něrgešová (moderátor), Eva Perkausová (moderátor), Petr Větrovský (moderátor), Iva Kubelková (moderátor), Gabriela Koukalová (moderátor)

Magazín o životě slavných a moderním životním stylu pro každého. (TV Prima)

SOLOM.

TOP STAR dostal nový lak i „dizajn“, ale jinak je to furt stejná pruda ze života sportovců, herců, zpěváků a hlavně u nás v republice mnohých rádoby celebrit (ve skutečnosti ve většině případů, totálních kreténů, kurviček a fetek), co si jen hrají na bomba celebritky, modelky atd…Zajímá vás, kolik se vyrobilo figurek s Jardou Jágrem a kde je sehnat – proč tak rád žere buchty…, jaké si kdo hodil tetování, koupil nový baráček za miliony, nebo prostě jen fňuká že nemá co do huby během viru, ale už se těší jak pojede na Maledivy… ()

knihovna odpad!

Čekaje na Indiho jsem televizi pustil dříve, než jsem měl. Dobře mi tak. Nevím, zda je to formátem pořadu, nebo jsou naše modelky a herečky opravdu takové trubky, ale byla to fakt síla. Nikdy více. ()

Lukrecie

Má oblíbenost moderátorů: 1. Laďka Něrgešová - vtipná (pak že ženy nejsou vtipné, to jsou předsudky!), energická, charismatická, škoda, že jí není vidět ve filmu 🤔 2. Iva Kubelková - profík, milá a inspirativní  3. nováček  Immanuel Adenubi  4. Gabriela S(K)oukalová ()