Real Tom Hardy

"THIS IS ONE OF THE MOST IMPRESSIVE INTERVIEWS I'VE EVER EXPERIENCED IN MY LIFE. SERIOUSLY. YOUR RESEARCH IS SECOND-TO-NONE. SECOND-TO-NONE." ----------- Veru! Ako vraví veta vyššie, Nardwuarove rozhovory a šou sú skutočne, mimo iného a najmä, vďaka impozantnej rešerši jednými z tých najlepších. Jeho neortodoxné vystupovanie a hlboká dôsledná príprava dokáže z respondentov (určite existuje aj lepšie slovo, teraz si nespomeniem) vytiahnuť čisté, nepripravené reakcie a odpovede. To nebolo mnohým po vôli, počítať ich môžeme v desiatkach a niektorí z nich nezostali len pri verbálnych útokoch. Predstav si, že teba a tvoj štáb po ulici naháňa Quiet Riot, lebo ti chce natrieskať po hube, prípadne sa Gorbačova opýtaš inými slovami, ktorý svetový líder má tie najväčšie gule zo všetkých. To je v skratke Nardwuar. I keď vlastne nie, pretože z toho, čo som napísal, vyznieva v negatívnom svetle, pričom takmer všetky z tých stoviek rozhovorov skončili pozitívne, s úsmevom a radosťou. ------- "BEST [INTERVIEW] THAT I'VE EVER DONE IN MY ENTIRE LIFE." ------- SHOCKED by Nardwuar ------- Kompletný zoznam všetkých rozhovorov ------- (x 0:01 & 3:45) ()