Černý růže (festivalový název)

Black Roses

Horor

USA, 1988, 90 min

John Fasano

Paul Mitchnick
  • strougy

Pár vydařenějších a zasmání hodných momentů by se nalezlo, monstrum se třeba vrtí do rytmu stylově, hlavní hrdinka pak má ňadra hezká, což o to (ano, scénu jejich hlazení jsem si doma zpětně nalezl, v kině mi z důvodu shánění piva unikla), ovšem to nejvtipnější nabídla nechtěná souvislost se zdejší (myšleno kino Aero) reklamou. Prý brakuvzdorné kino, to určitě.(16.10.2016)

• drankeryth

Demoni vystupujuci ako heavy metalova kapela:) Zaujimave, ale buhuzial tie masky demonov boli na detskej urovni. Akurat tak mohli vystrasit male deti a tie tiez neviem, ci by sa ich bali. Dej prebiehajuceho filmu bol na tom lepsie a preto film ma ako tak bavil sledovat az do konca. Keby tie zle masky boli prerobene uplne od zakladu, tak by to uz bolo ine kafe a nevyzeralo by to tak smiesne ako v tomto filme. Samotne pesnicky neboli spatne, mali taky nostalgicky feeling 80-tich rokov minuleho storocia. Black Roses vam nakopu prdel, mne urcite nie, he he(24.10.2014)

• corpsy

Dávno, pradávno ( min 25 rokov ), niekedy za mojich základnoškolských čias, som v nejakom časáku, alebo nejakom prospekte zhliadol obrázok s nechutným, dlhokrkým, kozatým monštrom, http://www.clubdesmonstres.com/best/img/blackroses.jpg a odvtedy, to bol z jeden mojich vyhľadávaných hororových artiklov. Keby som bol vedel, tak na to s€riem. Nuda, je tam jedna scéna ( aj keď neobsahuje gore ), ktorá má čo povedať ( a určite sa po nej nezvýšil predaj hudobných prehrávačov ).(21.11.2017)

Černý růže jako takový ve všech ohledech nezajímavá nuďárna, tož radši o něčem podnětnějším: doufejme, že letošní otrlácká sklizeň byla jen úšlap vedle, protože pokud bude vysmívání legitimně ujetým filmům i v budoucnu nahrazeno spektáklem, který místo aby umocňoval existující absurditu a bizarnost, radši ji křečovitě vytváří a kompenzuje nudnou normálnost filmu zcela vybájenými titulky a nesouvisejícími šarádami, pro něž na rozdíl od Rocky Horror Picture Show, Třaslavce nebo Démonů není důvod, mohla by stávající míra hipsternosti metastázovat ze snesitelné úrovně na totální nucenou rakovinu. A já bych otrláka přece jen nerada oplakávala.(16.10.2016)

• demented

Heavy metal Inferno !!!! ;)))(24.2.2008)