poster

The Circle: France (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní

Francie, 2020

Komentáře uživatelů k TV pořadu (6)

 • playboxguest
  ***

  Tak jsem zjistila, že Francouzi jsou nám hodně podobní. Soutěžící v téhle verzi kruhu jsou oproti amíkům daleko více taktici, závistivci, sebestředná hovada, a vůbec šmejdi, co nejdou pro kudlu do zad daleko. Opravdu stále věřím, že český Circle by byl hodně podobný, plný hádek, falše a pomluv. Chápu, že je to soutěž, ale je mi z těch lidí zle a nejradši bych je zaplácla plácačkou na mouchy a jinou havěť. Vsadím se, že v reálu se hájí tím, že takoví vůbec nejsou, že to celé byla jen hra, ale opak je pravdou, ukázali se v pravém světle a já bych o většinu z nich kolo neopřela. U americké verze mě prvním dílem a úvodními videi většina hráčů iritovala, ale pak se rozhodli zahodit taktiku a hrát srdcem a bylo super to sledovat a já si ty lidi upřímně oblíbila. Tady je to víc jako sledovat mísu s ovocem, které je čerstvé, až do fáze, kdy úplně uhnije. A právě proto i přes nepopiratelně dobré momenty (snaha babiček zapadnout, Valerie a Romain, setkání u kulatého stolu) nemám chuť vidět francouzskou verzi The Circle znovu. Alespoň ne první sérii, kde je jedinou fair postavou Elea. Playboxguest opustila monolog.(23.5.2020)

 • M.i.k.e
  ****

  Circle je moje nové GP a ten francouzský je zatím nejlepší.Je to sice pořád na stejném principu,ale po vlažnějším rozjezdu francouzi ukáží,že se toho nebojí a tudíž se tu konečně hraje a taktizuje a na žádnou circle family není moc prostoru.Jen je až s podivem,že to všichni "týmu vítězů" spolkli i s navijákem,ačkoliv to bylo místy až do očí bijící...70%(4.5.2020)

 • chrispe
  ****

  Třetí The Circle, který jsem viděla a v tomto bylo zatím nejvíc taktizování a intrik. Zkrátka se konečně HRÁLO. A já to těm slavným #Teamwinner strašně nepřála a štvalo mě, že SPOILER!! si ostatní nebyli schopní uvědomit, že jich je sakra VÍC!! šli prostě jak ovce na porážku a ještě s výsměchem. Škoda. // Oblíbenci: Cédric, Inés a vlastně mě bavila i Valeria.(30.4.2020)

 • Benjamin_L
  ****

  Maxim aka Valeria byl jednoznačně TOP! :D(6.8.2020)

 • kodwin
  **

  Ve srovnání s US verzí určitě slabší, Frantíci jsou kupodivu divnější než Amíci ...(20.5.2020)

 • Deleatur
  **

  Plusy: Napětí do půlky, kdy proti sobě bojovaly 2 skupiny. Mínusy: Zbytek, protože 2. půlku ovládla mně nesympatická klika vč. budoucího vítěze. Z účinkujících mě zvláště zklamaly velmi slabé důchodkyně a hlavně gay, který na pohled vypadal mnohem mužněji než Američan Chris nebo Brazilec Dumaresq, ale brzo bylo jasné, že postrádá jejich vnitřní sílu i soudnost. O moderování vypovídá, že si vůbec nemůžu vybavit, jestli to byl chlap nebo ženská. Hodnocení: 45%.(6.2.2021)