Pánská jízda (TV film)

Komedie

Československo, 1983, 64 min

I toto je jedna z možností, jak to může dopadnout, když páni tvorstva zůstanou pár dnů doma bez manželky a matky, která by je opečovávala. Musím říct, že pánové si s tím vším poradili s vervou sobě vlastní. Nakonec se také v rodině vyčistil vzduch a to je někdy samozřejmě také potřeba, aby rodina mohla dál spokojeně fungovat. Herce Oldřicha Navrátila nijak zvlášť nemusím, ale tady se mi líbil. Z tématu se dalo vytřískat mnohem víc, ale i tak to byl celkem příjemný film.(29.8.2011)

Sen kluka a jeho otce.Mamina vytahne paty z bytu a týden mají jen pro sebe:-))O.Navrátil a V.Král tu svobodu pěkně rozjedou.Jak se říká to nejlepší na závěr ,když se maminka vrátí a dovede si na noc spolupracovníka.To co předvede namíchnutý tatínek je opravdu nádhera!!!Jeho scéna a výbuch nervů stojí za to!!!(29.11.2011)

V hlavní roli se býskla I.Huttnerová a O.Navrátil.Velmi zdařilá rodinná komedie(6.4.2005)

Vcelku přijatelný a místy i kvalitu nabízející filmeček pro děti (spíše pro teenagery), který svým vlastním (dnes už přeci jen spíše postarším) způsobem ukazuje dospívání kluků i dívek, první zamilovanost, první zkušenosti s alkoholem, a také upozorňuje na problematiku rozvedených rodin. Oldřich Navrátil z počátku nic moc, od prostředka filmu výborný, mladý Král bezvadný, Hüttnerová upozaděná, Heřmánek správně slizký, Hrušínský neuvěřitelně mladý. Velmi dobrý televizní nadprůměř. Hudba: Zdeněk John(23.7.2012)

Přpomínalo to Bakalářskou povídku a to hodně povedenou. Trochu mi vadila Iva Hüttnerová, která krásně maluje, ale herečka není. Vše vynahradila dvojka Navrátil - Král.(31.5.2014)