Kvítko (TV seriál)

Blossom

Komedie / Drama

USA, 1990, 114x24 min

Mayim Bialik, Joseph Lawrence, Ted Wass, Barnard Hughes, David Lascher, Finola Hughes, Courtney Chase, Phyllis Diller, Marguerite Moreau, Tisha Campbell-Martin, Giovanni Ribisi, James Madio, Jason Marsden, Terry Kiser, Gina Philips, Eric Allan Kramer, Holly Fields, Leah Remini, Hugh M. Hefner, Jonathan Brandis, Don King, Cliff Dorfman, Jonathan Prince, Karyn Parsons, Andrew Lawrence, Nikki Cox, David DeLuise, Edward Winter, Symba, Ann Morgan Guilbert, James Marsden, Stephanie Beacham, Lee Garlington, Avery Schreiber, A. J. Langer, Douglas Emerson, Lorna Scott, Tobey Maguire, Sara Rue, Susan Anton, Stephen Root, Joshua Hoffman, David Arquette, Fabian, Bonnie Morgan, Joel Murray, John Ratzenberger, Ford Austin, Dinah Manoff, Jesse Dabson, Mark L. Taylor, Jimmie Walker, Brittany Murphy, Kevin Jamal Woods, Ryan Francis, Kelly Packard, Cindy Baer, Alastair Duncan, Ken Lerner, Brian George, Victoria Wicks, David Cassidy, Jack Carter, Gregg Daniel, Teri Copley, Tom McCleister, Sid Melton, Carol Ann Susi, John Apicella, Jack Price, Terry Bradshaw, Jacques Coltelloni, Gérard Ismaël, Carol Lawrence, Christine Belford, Tom Gallop, Liz Sheridan, Sonny Bono, Andy Berman, Debra Stipe, Jessica Hahn, Don Lake, Chris Demetral, Mary Hart, Rickey D'Shon Collins, Jonathan Del Arco, Alaina Reed-Hall, Todd Susman, Eric Viellard, Donna Spangler, Richard Roat, Anne Gee Byrd, T.C. Warner, Steven Gilborn, Jaclyn Bernstein, Dick Martin, Ryeland Allison, Cathryn de Prume, Vendela Kirsebom Thomessen, Rex Ryon, Alex Trebek, Jonathan Schmock, William Bumiller, Jennifer Nash, Lisa Rieffel, Will Smith, Magda Harout, Grant Gelt, Brooke Theiss, Jason Strickland, Ivory Ocean

Kostýmy:

Sherry Thompson

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

Prečo to NOVA nezreprízuje ? Veď po KUTILovi TIMovi bola toto ďalšia skvelá zábava na všedné podvečery. Ja som nosatú MAYIM BIALIK a jej dementného brata JOEYho LAWRENCEa "žral". :-) (7.4.2009)(7.4.2009)

• Kri-kri

Tento seriál vysílaný o víkendu v podvečerních hodinách roku 1994 na Nově si pamatuji jen velmi matně, tedy hlavně podle toho názvu, že to bylo o nějaké puberťačce, co ve znělce tancovala kolem židle a že ji v češtině dabovala Magdalena Reifová. Víc bych ze vzpomínek těžko vydoloval. Určitě neodvysílali všechny díly a ani ty co Nova koupila jsem nesledoval pravidelně, spíš jen letmo, takže mě to nejspíš ani moc nebavilo a dnes už bych na to tuplem nečuměl. Jen proto, že mi to nevymizelo z paměti dám alespoň 1 *. 15%(20.3.2018)

Předvoj teenagerovských seriálů o děsně závažných problémech dospívajících. Zde holka bez matky bojující se svými trablemi v převážně maskulinním prostředí.(30.10.2007)