Nemůžu si pomoct, mě se tendle Soderberghův mišmaš líbil. Kdo se trochu snaží, tak se v těch liniích časem v pohodě zorientuje a užije si parádní filmovou fikci. Známí herci tomu dodávají šťávu a dohromady to v mých očích prostě funguje. Něco mezi 4 a 5*, ale nakonec asi těch 5, přestože to ve mně asi nezanechá kdovíjaké stopy, ale nemám tomu vpodstatě co vytknout. Jo a nenechte se zmást nízkým hodnocením - dle mého je způsobeno spoustou lidí, která se na tenhle film dívala jen protože ho natočil Soderbergh, ale nejsou zvyklí na nezávislou kinematografii. A to pak končí špatně:).(2.11.2007)

Ne tolik umělecký film, jak jsem čekal, přesto dostatečně umělecký, aby, i přes hvězdné obsazení, většinu "popcornového" publika odradil. Tento film má několik nesporných kladů, jako jsou některé opravdu vtipné momenty, velmi dobrý konec a v neposlední řadě vážně neobvyklá (nikoliv špatná, spíše naopak) role Davida Duchovnyho. Julia Roberts je po dlouhé době snesitelná, což je oproti jejím jiným filmům příjemná změna.Uvažoval jsem i o hodnocení o * vyšším, ale na to se mi tento film jeví jako poněkud..jak to říct..nevýrazný.Konečné hodnocení: 3,5* (70%)(4.9.2006)

Soderbergh má u mě tímhle filmem velký plus. Po sérii úspěšných a jistě i vyčerpávajích kousků si dal oraz a udělal na nás dlouhej nos. A myslim, že si byl dobře vědom, že to "gesto" bude něco stát, tomu řikám frajeřina s velkym F. Kromě toho mě ta zmatečnost - formální i obsahová - opravdu pobavila.(1.8.2006)

• gudaulin

Ano, Steven Soderbergh je úspěšný a talentovaný režisér, ve filmu účinkují známí a talentovaní herci, rozpočet byl adekvátní, producent nažhavený, zkrátka a dobře existovaly všechny předpoklady pro dobrý a úspěšný snímek. Tenhle film má jedinou chybičku - vůbec nefunguje. Ať už je to nedotaženým scénářem nebo režijním vedením a nejspíš obojím dohromady, ale výsledek je pro mě víc než rozpačitý. Ušlechtilá nuda ve zmateném ději. Celkový dojem: 30 %.(10.10.2007)

• pepino

Zpočátku zajímavý experiment, který se ale po čase mění v nechutnou slátaninu pro kterou ani nemůžu najít pojmenování. Chvílemi si hraje na dokument, chvílemi na drama a chcílemi se snaží rozesmát. Celkově to ale tvoří takový guláš že od případného druhého shlednutí mě to předem odradilo. Sorry ale tohle bylo fakt o ničem.(12.8.2006)

• - Natáčení trvalo 18 dní. Většinu času využíval Steven Soderbergh ruční kameru. (Taninaca)

• - Podle Davida Duchovnyho měl mít ve scéně, kdy ho masíruje, Mary McCormack skutečnou erekci. Nějak mu to ovšem "nešlo", a tak musel být použitý umělý penis. (Taninaca)