Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radiq
  odpad!

  Sračka, sračka, a né Hollywood, Hollywood, tak to měli spíš u nás distribuovat. Možná jen Stupidita, stupidita. Ale rozhodně to byla jedna z největších nud, co mě kdy měla tu čest nudit. Jedna herečka tam byla skoro stejně hnusná jak Julia Roberts, než jsem zjistil, že to byla opravdu Julia Roberts. A jinak je to ideální příklad toho, jak natočit totálně nudnej film o ničem. Nejen formou, ale i obsahem. K té ruční kameře: nikdy by mě nenapadlo, že to tak dokáže rozkurvit film - úplně neuvěřitelně mě sralo, jak tam místo kameramana měli neschopné děcko s mobilem nebo s čím. Postavy byly tak trapné, že trapnější byly už jen ty dialogy, které vedly. Kecy kecy kecy, kecy o ničem. Jenom ten "Hitler" byl docela vtipnej. Vlastně jsem na to koukl jen kvůli tomu, že tam měli hrát David Duchovny a Brad Pitt, ale ti tam byli dohromady tak 5 minut. Ostatní herecké osazenstvo byli vesměs herci, které nemám rád. A vůbec nechápu, co to má za souvislost s filmem Sex, lži a video (taky od Soderbergha a taky strašná <|>vina). PS: opravdu jsem to neviděl s tím strašným dabingem, ale originál s titulky a přesto to stálo za hnědé toaletní prkýnko.(9.10.2019)

 • Anderton
  ***

  Soderbergh si robí srandu zo zavedených filmových postupov. Viac si ale robí srandu z diváka, pretože ten dlho nevie, že si z neho robí režisér srandu. Film určený na pondelkový večer na čt2 na záver amerického nezávislého leta. Toto pozerať v multiplexe by bolo ťažké psycho. Jedna kamarátka mi hovorila, že bola na tom v kine a približne polovica divákov v priebehu filmu odišla. Myslím, že nakoniec aj ona.(22.5.2012)

 • Aelita
  ***

  "Takže jste v pornu. Proč jste v pornu? Ze dvou důvodů. Buď potřebujete peníze, nebo jste exhibicionista." Tento výrok platí na veškerý Hollywood a potažmo na všechny herce. ___ I po třech zhlédnutích si nedokáži vybavit ani děj, ani příběh tohoto filmu, ani obsah planých rozhovorů stejně tak, jak si nedovedu vybavit obyčejný den svého života. Pořád je to ale lepší snímek než všichni Dannyho parťáci dohromady.(26.6.2012)

 • Rimsy
  *****

  Nemůžu si pomoct, mě se tendle Soderberghův mišmaš líbil. Kdo se trochu snaží, tak se v těch liniích časem v pohodě zorientuje a užije si parádní filmovou fikci. Známí herci tomu dodávají šťávu a dohromady to v mých očích prostě funguje. Něco mezi 4 a 5*, ale nakonec asi těch 5, přestože to ve mně asi nezanechá kdovíjaké stopy, ale nemám tomu vpodstatě co vytknout. Jo a nenechte se zmást nízkým hodnocením - dle mého je způsobeno spoustou lidí, která se na tenhle film dívala jen protože ho natočil Soderbergh, ale nejsou zvyklí na nezávislou kinematografii. A to pak končí špatně:).(2.11.2007)

 • gudaulin
  **

  Ano, Steven Soderbergh je úspěšný a talentovaný režisér, ve filmu účinkují známí a talentovaní herci, rozpočet byl adekvátní, producent nažhavený, zkrátka a dobře existovaly všechny předpoklady pro dobrý a úspěšný snímek. Tenhle film má jedinou chybičku - vůbec nefunguje. Ať už je to nedotaženým scénářem nebo režijním vedením a nejspíš obojím dohromady, ale výsledek je pro mě víc než rozpačitý. Ušlechtilá nuda ve zmateném ději. Celkový dojem: 30 %.(10.10.2007)

 • - Podle Davida Duchovnyho měl mít ve scéně, kdy ho masíruje, Mary McCormack skutečnou erekci. Nějak mu to ovšem "nešlo", a tak musel být použitý umělý penis. (Taninaca)

 • - Natáčení trvalo 18 dní. Většinu času využíval Steven Soderbergh ruční kameru. (Taninaca)