Ne tolik umělecký film, jak jsem čekal, přesto dostatečně umělecký, aby, i přes hvězdné obsazení, většinu "popcornového" publika odradil. Tento film má několik nesporných kladů, jako jsou některé opravdu vtipné momenty, velmi dobrý konec a v neposlední řadě vážně neobvyklá (nikoliv špatná, spíše naopak) role Davida Duchovnyho. Julia Roberts je po dlouhé době snesitelná, což je oproti jejím jiným filmům příjemná změna.Uvažoval jsem i o hodnocení o * vyšším, ale na to se mi tento film jeví jako poněkud..jak to říct..nevýrazný.Konečné hodnocení: 3,5* (70%)(4.9.2006)

• hell_boy

Těžko říct, co tím chtěl Soderbergh říci. Na druhou stranu mě to ani nezajímá, poněvadž tento snímek nemá co nabídnout a řadí se po bok zmaštěného Solarisu a nevýrazného Trafficu. Tato prapodivná sonda mezi Hollywoodskou smetánku mě jen ujistila v tom, že Soderbergh neumí točit inteligentní filmy a měl by se soustředit na komedie typu Dannyho parťáků, což je IMHO jeho jediný koukatelný film.(1.8.2006)

• Ještěřák

Na HOLLYWOOD, HOLLYWOOD jsem byl kdysi v kině (!) s holkou (!!). No, nebyla moje. Původně jsme šli na hokej a nic lepšího v kině odvedle nehráli, takže není divu, že jsem se zrovna dvakrát nebavil. Vlastně jsem mnohem raději dlubal slečně do kolínka. Erhm, no to je jedno. Prostě je to slabej film. Dlouhej a absolutně spící...(20.6.2009)

Soderbergh má u mě tímhle filmem velký plus. Po sérii úspěšných a jistě i vyčerpávajích kousků si dal oraz a udělal na nás dlouhej nos. A myslim, že si byl dobře vědom, že to "gesto" bude něco stát, tomu řikám frajeřina s velkym F. Kromě toho mě ta zmatečnost - formální i obsahová - opravdu pobavila.(1.8.2006)

Soderbergh si robí srandu zo zavedených filmových postupov. Viac si ale robí srandu z diváka, pretože ten dlho nevie, že si z neho robí režisér srandu. Film určený na pondelkový večer na čt2 na záver amerického nezávislého leta. Toto pozerať v multiplexe by bolo ťažké psycho. Jedna kamarátka mi hovorila, že bola na tom v kine a približne polovica divákov v priebehu filmu odišla. Myslím, že nakoniec aj ona.(22.5.2012)

• - Podle Davida Duchovnyho měl mít ve scéně, kdy ho masíruje, Mary McCormack skutečnou erekci. Nějak mu to ovšem "nešlo", a tak musel být použitý umělý penis. (Taninaca)

• - Natáčení trvalo 18 dní. Většinu času využíval Steven Soderbergh ruční kameru. (Taninaca)