Soderbergh natočil experimentalní film s nápaditostí sobě vlastní. Rozhodně nejde o dílo, které by bylo pro každého diváka, tak jak to do značné míry je u jeho předchozích filmů. Soderbergh svým novým snímkem dokázal, že i experiment lze natočit tak, aby šlo o "koukatelnou" a do jisté míry zábavnou záležitost.(2.12.2002)

Soderbergh má u mě tímhle filmem velký plus. Po sérii úspěšných a jistě i vyčerpávajích kousků si dal oraz a udělal na nás dlouhej nos. A myslim, že si byl dobře vědom, že to "gesto" bude něco stát, tomu řikám frajeřina s velkym F. Kromě toho mě ta zmatečnost - formální i obsahová - opravdu pobavila.(1.8.2006)

• DonPedro

Milý deníčku. Dneska jsem narazil na pěkně zákeřný kousek. Po prvním nástřelu jsem měl nutkavý pocit, že mi muselo něco zásadního uniknout. Tak jsem si dal repete, doplnil pár dílků skládačky a hořce zaplakal. Strávil jsem tři hodiny s filmem, který na mě coby diváka zvysoka kašle – těch šest nebo sedm vtipů na pozadí je hodně slabá náplast. Dobře mi tak, zítra si pustím Armageddon.(16.12.2004)

• FoxMulder

Je to zajímavé cvičení, co všechno je člověk schopný ještě uhlídat ve filmu... ve filmu... ve filmu:-) Bohužel nic víc. Možná ještě jakési vyrovnání se erotikou či sexem. Všichni tam z toho dělají šílené drama a přitom je to vlastně naprosto normální věc. K tomuhle americké veřejné mínění asi ještě nedspělo. Možná na to chtěl americké publikum Soderbergh upozornit. Na toto téma myslím ale existují podařenější snímky. Jako vztahové drama to taky nefunguje, protože je to příliš povrchní, zmatečné a postavy jsou vesměs ne moc sympatické a tak nějak z jiného vesmíru. Možná tomu porozumím až mi bude 40. Allenovi filmy mi ale měly co říct i v 18...(16.10.2008)

• Radiq

Sračka, sračka, a né Hollywood, Hollywood, tak to měli spíš u nás distribuovat. Možná jen Stupidita, stupidita. Ale rozhodně to byla jedna z největších nud, co mě kdy měla tu čest nudit. Jedna herečka tam byla skoro stejně hnusná jak Julia Roberts, než jsem zjistil, že to byla opravdu Julia Roberts. A jinak je to ideální příklad toho, jak natočit totálně nudnej film o ničem. Nejen formou, ale i obsahem. K té ruční kameře: nikdy by mě nenapadlo, že to tak dokáže rozkurvit film - úplně neuvěřitelně mě sralo, jak tam místo kameramana měli neschopné děcko s mobilem nebo s čím. Postavy byly tak trapné, že trapnější byly už jen ty dialogy, které vedly. Kecy kecy kecy, kecy o ničem. Jenom ten "Hitler" byl docela vtipnej. Vlastně jsem na to koukl jen kvůli tomu, že tam měli hrát David Duchovny a Brad Pitt, ale ti tam byli dohromady tak 5 minut. Ostatní herecké osazenstvo byli vesměs herci, které nemám rád. A vůbec nechápu, co to má za souvislost s filmem Sex, lži a video (taky od Soderbergha a taky strašná <|>vina). PS: opravdu jsem to neviděl s tím strašným dabingem, ale originál s titulky a přesto to stálo za hnědé toaletní prkýnko.(9.10.2019)

• - Podle Davida Duchovnyho měl mít ve scéně, kdy ho masíruje, Mary McCormack skutečnou erekci. Nějak mu to ovšem "nešlo", a tak musel být použitý umělý penis. (Taninaca)

• - Natáčení trvalo 18 dní. Většinu času využíval Steven Soderbergh ruční kameru. (Taninaca)