Nastala chyba při přehrávání videa.
 • gudaulin
  **

  Ano, Steven Soderbergh je úspěšný a talentovaný režisér, ve filmu účinkují známí a talentovaní herci, rozpočet byl adekvátní, producent nažhavený, zkrátka a dobře existovaly všechny předpoklady pro dobrý a úspěšný snímek. Tenhle film má jedinou chybičku - vůbec nefunguje. Ať už je to nedotaženým scénářem nebo režijním vedením a nejspíš obojím dohromady, ale výsledek je pro mě víc než rozpačitý. Ušlechtilá nuda ve zmateném ději. Celkový dojem: 30 %.(10.10.2007)

 • Aelita
  ***

  "Takže jste v pornu. Proč jste v pornu? Ze dvou důvodů. Buď potřebujete peníze, nebo jste exhibicionista." Tento výrok platí na veškerý Hollywood a potažmo na všechny herce. ___ I po třech zhlédnutích si nedokáži vybavit ani děj, ani příběh tohoto filmu, ani obsah planých rozhovorů stejně tak, jak si nedovedu vybavit obyčejný den svého života. Pořád je to ale lepší snímek než všichni Dannyho parťáci dohromady.(26.6.2012)

 • Ještěřák
  *

  Na HOLLYWOOD, HOLLYWOOD jsem byl kdysi v kině (!) s holkou (!!). No, nebyla moje. Původně jsme šli na hokej a nic lepšího v kině odvedle nehráli, takže není divu, že jsem se zrovna dvakrát nebavil. Vlastně jsem mnohem raději dlubal slečně do kolínka. Erhm, no to je jedno. Prostě je to slabej film. Dlouhej a absolutně spící...(20.6.2009)

 • DonPedro
  *

  Milý deníčku. Dneska jsem narazil na pěkně zákeřný kousek. Po prvním nástřelu jsem měl nutkavý pocit, že mi muselo něco zásadního uniknout. Tak jsem si dal repete, doplnil pár dílků skládačky a hořce zaplakal. Strávil jsem tři hodiny s filmem, který na mě coby diváka zvysoka kašle – těch šest nebo sedm vtipů na pozadí je hodně slabá náplast. Dobře mi tak, zítra si pustím Armageddon.(16.12.2004)

 • igi B.
  ****

  Taškářský úšklebek Mistra Hollywooda (to je ten, co NA TO MÁ!), exhibicionistická hříčka, nosná nejspíš pro ty co >pochopili< , o čem že je to vlastně ten Hollywood. Chápu, že ti co si jen sní o továrně na sny se nutně notně nudili... . . . Mudrlantům, co se zase jednou nestíhali ztotožnit s postavami [;o] a unikl jim děj /°-/ pak igitátor přeje čerstvý vítr a vláhu na profouknutí a průplach mezimozku, případně doporučuje si pustit novýho nyvýho Vejdělka, tam najdou to správný nyvó... %-] . . . A jinak - nehledejte lidičky furt ve všem hloubku, postavte se k tomu čelem a hoďte si třeba balónem. Nebo si pusťte nějakej pěknej film... ;o))) - - - P.S. Sakryš Maťťo, ten váš žurnál ale už taky nejni co bejval, pod pseudopublicistickým pozlátkem se skrývá jenom snůška rádoby intelektuálních blábolů zhola o ničem... ;o[] - - - P.P.S. Předpokládám, že ty odpady a jiné nářky jsou tu hlavně od jedinců, co na to čučeli někdy po půlnoci na nějaké tušašské trdlovizi, s železňákoffským ořezem obrazu a debilně uklohněným čudláckým dabingem. Tak to vás pak děcka o trošku víc chápu, taky bejvám na nervy z těch ořezů ořezu a kdákáním kdejakejch nějakejch pražskejch zvizd třetí kategorie ve zvuku bez ruchů a zvuku... °-/ - - - - - (Poprvé viděno a značně svižně odnuděno /zrovna jsem si znova zívl/ 18.9.2011 /na dvd s původním zněním a titulky/, hodnocení 713., komentář zde jako sedmatřicátý - 18.9.2011)(18.9.2011)

 • - Natáčení trvalo 18 dní. Většinu času využíval Steven Soderbergh ruční kameru. (Taninaca)

 • - Podle Davida Duchovnyho měl mít ve scéně, kdy ho masíruje, Mary McCormack skutečnou erekci. Nějak mu to ovšem "nešlo", a tak musel být použitý umělý penis. (Taninaca)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace