• gudaulin

Ano, Steven Soderbergh je úspěšný a talentovaný režisér, ve filmu účinkují známí a talentovaní herci, rozpočet byl adekvátní, producent nažhavený, zkrátka a dobře existovaly všechny předpoklady pro dobrý a úspěšný snímek. Tenhle film má jedinou chybičku - vůbec nefunguje. Ať už je to nedotaženým scénářem nebo režijním vedením a nejspíš obojím dohromady, ale výsledek je pro mě víc než rozpačitý. Ušlechtilá nuda ve zmateném ději. Celkový dojem: 30 %.(10.10.2007)

• DonPedro

Milý deníčku. Dneska jsem narazil na pěkně zákeřný kousek. Po prvním nástřelu jsem měl nutkavý pocit, že mi muselo něco zásadního uniknout. Tak jsem si dal repete, doplnil pár dílků skládačky a hořce zaplakal. Strávil jsem tři hodiny s filmem, který na mě coby diváka zvysoka kašle – těch šest nebo sedm vtipů na pozadí je hodně slabá náplast. Dobře mi tak, zítra si pustím Armageddon.(16.12.2004)

Ne tolik umělecký film, jak jsem čekal, přesto dostatečně umělecký, aby, i přes hvězdné obsazení, většinu "popcornového" publika odradil. Tento film má několik nesporných kladů, jako jsou některé opravdu vtipné momenty, velmi dobrý konec a v neposlední řadě vážně neobvyklá (nikoliv špatná, spíše naopak) role Davida Duchovnyho. Julia Roberts je po dlouhé době snesitelná, což je oproti jejím jiným filmům příjemná změna.Uvažoval jsem i o hodnocení o * vyšším, ale na to se mi tento film jeví jako poněkud..jak to říct..nevýrazný.Konečné hodnocení: 3,5* (70%)(4.9.2006)

Soderbergh si robí srandu zo zavedených filmových postupov. Viac si ale robí srandu z diváka, pretože ten dlho nevie, že si z neho robí režisér srandu. Film určený na pondelkový večer na čt2 na záver amerického nezávislého leta. Toto pozerať v multiplexe by bolo ťažké psycho. Jedna kamarátka mi hovorila, že bola na tom v kine a približne polovica divákov v priebehu filmu odišla. Myslím, že nakoniec aj ona.(22.5.2012)

• Ještěřák

Na HOLLYWOOD, HOLLYWOOD jsem byl kdysi v kině (!) s holkou (!!). No, nebyla moje. Původně jsme šli na hokej a nic lepšího v kině odvedle nehráli, takže není divu, že jsem se zrovna dvakrát nebavil. Vlastně jsem mnohem raději dlubal slečně do kolínka. Erhm, no to je jedno. Prostě je to slabej film. Dlouhej a absolutně spící...(20.6.2009)

• - Podle Davida Duchovnyho měl mít ve scéně, kdy ho masíruje, Mary McCormack skutečnou erekci. Nějak mu to ovšem "nešlo", a tak musel být použitý umělý penis. (Taninaca)

• - Natáčení trvalo 18 dní. Většinu času využíval Steven Soderbergh ruční kameru. (Taninaca)