Komentáře uživatelů k filmu (680)

 • golfista
  ****

  Steven Soderbergh umí a touhle profesionálně naprosto dokonale zvládnutou krimi-komedií to jenom potvrdil. Chtěl nás pobavit na vysoké úrovni a to se mu povedlo. Ostatně nečekal jsem nic jiného :-)(20.3.2003)

 • Cival
  ****

  Oddychová záležitost, která dokazuje že Soderbergh nemůže zklamat, George Clooney je sympaťák a Julia Roberts jako úlitba davům, dobrá leda tak na ozdobu - i když někdy ani to ne.(18.5.2002)

 • Galadriel
  ****

  Film je pohodový, svižný, vtipný a navíc s fantastickým (a dobře hrajícím) hereckým obsazením.(16.4.2004)

 • Gemini
  ****

  Naprostá chuťovka mezi komediemi, evidentně hraná z radosti a pro radost z hraní. Všechno v Dannyho Parťácích je totálně k sežrání, stylizací postav i prostředím, hudbou, no zkrátka komplet, pochopitelně v čele s Julií Roberts;) Jako byste sledovali kouzlo kasin ameriky šedesátých a sedmdesátých let, ale navlečené do současného kabátu. Prostě i po všech těch reprízách epes rádes 80%.(14.12.2004)

 • Tosim
  ***

  Ten film jenom tak proletí kolem a pak se vám hodně rychle vykouří z hlavy...(24.6.2003)

 • Matty
  ****

  Dokonalá reklama na hollywoodské hvězdy. 80% Zajímavé komentáře: Le_Chuck, Jordan, Torrance, Indy(22.12.2005)

 • Radyo
  ****

  Hezky chytře vykonstruovaná zápletka ohledně jedné megaloupeže dělá z tohoto jinak "normálního" filmu velmi dobrou "krimošku", která kromě toho zaujme i plejádou hereckých hvězd v čele s Clooneym, Pittem, Damonem a Robertsovou. Musím se přiznat, že má očekávání byla vysoce překonána. Steven Soderbergh drží vysokou třídu.(7.3.2004)

 • Isherwood
  *****

  Dlouho mi nebylo tak dobře u srdce. Komedie z prostředí lupičů v tom nejelegantnějším podání. Traffic byl sice úžasný, ale tady je na Soderberghovi vidět, že si chtěl režijně odpočinout. Film nejede ani ve zběsilém ani v pomalém tempu. Jede v pohodovém, které vyhovuje jak jemu, tak i divákovi. Žádné zbytečné scény, které by film prodlužovali. Taky žádná zbytečná akce, efektní kamerové průlety, výbuchy (vlastně párkrát to bouchne, ale žádná megalomanie) a nedej bože automobilové honičky. Dávám za pravdu těm, kteří tvrdí, že není důležité jestli nakonec kasino vykradeno bude nebo ne. Jde o to, jak to bude provedeno. Fikaně! Tohle je to jediné co mě napadá. Sice možná až moc a filmově, ale tady nejde o umění, ale o zábavu. Klobouk dolů pane režisére. Ansábl hereckých hvězd nepředvádí oscarové herectví, to je pravda, ale je vidět že se všichni dobře baví, stejně jako režisér. Dokonce i Andy Garcia, kterého jsem tak trošku litoval, protože jej mám zafixovaného jako kladného hrdinu. Juliu Roberts jsem vzal jako sympatický doplněk ke skvělému filmu. Jak jsem řekl, tak dobře u srdce mi nebylo. Dvě hodiny v parádní herecké společnosti, při jednom parádním úkolu.(2.1.2005)

 • J*A*S*M
  ****

  Příjemné, nenáročné (současně docela chytře promakané) a zábavné pokoukání. Nebudu ale lhát, že jsem od filmu, v němž vedle sebe hrají George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon a Julia Roberts, čekal mnohem víc.(26.7.2010)

 • Enšpígl
  ****

  Tenhle film je ideální sledovat hned po zprávách, aby jsme si mohli porovnat zlodějny našich politiků s Krejčířem, Koženým a Pitrem v čele, tedy českých parťáků s těmi Dannyho parťáky. Samozřejmě jednoznačně vítězí ty Dannyho. Jsou totiž zábávný, okrádají rovnoceného soupeře a dělají to s velkou elegancí. Navíc košile, který v tomto filmu na sebe házel Brad Pitt jsou neskutečně sexy . Vždycky, když už mám zkaženou náladu z těch českých parťáků o kolik státních peněz zase ulevili naší zemi, jdu si pustit Dannyho parťáky a nálada se velmi rychle vrátí.(10.7.2007)

 • Djkoma
  ***

  Silné obsazení hrající pod své možnosti v průměrně zábavném filmu.(3.6.2004)

 • T2
  ****

  Hviezdne zoskupenia ako zo snov a ich zlodejská jazda plná nápaditosti. George Clooney svojím šarmom exceluje doplňovaní ostatným osadenstvom. ║Rozpočet $85miliónovTržby USA $183,417,150Tržby Celosvetovo $450,717,150(12.1.2008)

 • Marigold
  ****

  Příjemná podívaná, která rozhodně neaspiruje na revoluční posun v žánru "zlodějských" filmů, ale všechna typická klišé i tradiční vypravěčský rámec naplňuje s lehkostí a jistou elegancí, které výrazně napomáhá ironický podtext celého filmu. Pokud mi něco vadilo, pak zdlouhavý úvod, ve kterém tradiční "verbovací" humor příliš nefunguje (o kolik vtipnější jsou v tomto ohledu Lupiči paní domácí!) a propastný rozdíl mezi výraznými výkony hvězd a nevýraznými postavami méně známých členů jedenáctky. Soderberghovi se podařilo natočit 116 minut svižné, příjemné a oddychové zábavy, která sice dech nevyrazí, ale zaručeně nezkazí večer.(3.1.2005)

 • gouryella
  ***

  Po vybornem Traffic me Soderbergh timto filmem trochu zklamal . Pouze nadprumerna popcornova zabava se spoustou hvezd. I tento film mel na vic.(31.7.2002)

 • Renton
  ***

  Scénář: Ted Griffin .. Herecky velmi nabušený film o partičce profesionálních zlodějíčků. Tempo je opravdu pohodové, herci i režisér si to užívají.. možná až moc! Tento tip filmů sice patří k mým oblíbeným, ale tentokrát jsem nadšený nebyl. Obvyklý námět totiž zastiňují známe hvězdy, ze kterých ale zrovna dvakrát navětvi nejsem. A je to spíš ke škodě. Po Traffic jsem byl totiž natěšený na další extra prácičku od Soderbergha, jenže tohle mě prostě nevzalo...(15.6.2004)

 • Anthony
  ****

  Pro tento snímek mi přijde nejvýstižnější označení "pohodový film". Tentokrát se nic závažného neřeší, ani drogy ani nebezpečné odpady, jediný smysl filmu je pobavit. To ovšem film nijak neshazuje - i dělat zábavu se musí umět. A Soderberghovi se tento záměr daří. Plno s chutí hrajících hvězd jsou dalším velkým plusem. A závěrečná pointa (tj. jak vyloupit banku a nebýt chycen) se moc líbila. Nejvíce jsem se ale nasmál při scénách ilustrujících dřívější neúspěšná vyloupení kasina.(30.10.2003)

 • hirnlego
  ***

  Za tu přechcávku mám chuť přidat i 4.*. Jinak je to ale standardní popcornová podívaná - doma s vypnutým mozkem a něčím dobrým k jídlu a pití po ruce, proč ne...(9.9.2006)

 • mandes
  ****

  rozpočet : $85 million tržby celosvetovo : $450,717,150(9.12.2006)

 • Dever
  *****

  Soundtrack David Holmes: 1. A Song For Young Lovers - Percy Faith [1:01] ,2. Boobytrapping [2:32] ,3. The Projects - Handsome Boy Modeling School [4:12] ,4. The Plans [1:24] ,5. Papa Loves Mombo - Perry Como [2:37] ,6. Ruben's Inn [3:05] ,7. Lyman Zerga [1:52] ,8. Caravan - The Arthur Lyman Group [2:24] ,9. Gritty Shaker [3:26] ,10. Planting the Seed [2:12] ,11. Pickpockets [1:31] ,12. A Little Less Conversation - Elvis Presley [1:42] ,13. Dream, Dream, Dream - Percy Faith [0:12] ,14. Stealing the Pinch [1:03] ,15. Blues in the Night - Quincy Jones [3:56] ,16. Tess [3:21] ,17. Hookers [1:06] ,18. $160 Million Chinese Man [4:10] ,19. 69 Police [4:23] ,20. Clair de Lune - Claude DeBussy [5:00] ,21. A Song For Young Lovers - Percy Faith [0:45],(9.6.2011)

 • Fr
  ****

  může být něco zábavnějšího, než v přímém přenosu sledovat , jak se partička mistrů ,,svého" řemesla dostává přes bezpečnostní dveře dolů výtahem co nejede, přes ozbrojený stráže do trezoru, který nejde otevřít, tak aby je neviděli kamery jenom proto, aby si odnesli 150 milionů dolarů? asi ne. tak fajn. ten den má pan benedict spoustu práce. vlastně nestíhá! proč? právě jemu ty prachy patří! v super obsazení mě zaujali hlavně A.Garcia a B. Pitt. těm to sekne! fakt!(30.1.2006)

<< předchozí 1 2 3 4 9 18 26 34