Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Sotva je okouzlující zloděj Danny Ocean podmínečně propuštěn z vězení v New Jersey, pustí se do přípravy další velké akce. Hodlá vyloupit trezor kasina Mirage, který je považován za nedobytný. Dodávají se sem peníze z dalších dvou kasin patřících Terrymu Benedictovi. Společně s falešným karetním hráčem Rustym přesvědčí boháče Reubena, aby jejich akci finančně zabezpečil, a začne dávat dohromady tým složený z druhořadých kriminálníků různých specializací. Vybudují dokonalou repliku podzemních prostor kasina, kde trénují jednotlivé kroky loupeže. Rusty zjistí, že milenkou majitele je umělecká kurátorka Tess, bývalá Dannyho manželka. Přes všechny obtíže se plán rozjíždí. Saul se vydává za bohatého obchodníka a přesvědčí Benedicta, aby mu v trezoru krátkodobě uložil důležitou zásilku. Netuší, že v kufříku je zařízení, které lupičům pomůže proniknout do trezoru. Bratři Malloyovi pomohou dopravit do trezoru důmyslně ukrytého Jena. Linus do střežené zóny vstoupí jako kontrolor asociace heren a společně s Frankem ukradne bezpečnostní kódy. Odvážnou fintou pronikne do trezoru i Danny. Jeho parťáci otevřou sejf. Vše jde hladce. Pak zazvoní Benedictův mobil a Rusty majiteli kasina oznámí, že ho právě okrádají, že trezor je plný výbušnin a pokud nenechá lupiče odejít s osmdesáti miliony, přijde o všechno. Benedict však nehodlá o své peníze přijít. A to je chvíle, kdy udělá chybu, na kterou Danny čekal. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (695)

Gemini 

všechny recenze uživatele

Naprostá chuťovka mezi komediemi, evidentně hraná z radosti a pro radost z hraní. Všechno v Dannyho Parťácích je totálně k sežrání, stylizací postav i prostředím, hudbou, no zkrátka komplet, pochopitelně v čele s Julií Roberts;) Jako byste sledovali kouzlo kasin ameriky šedesátých a sedmdesátých let, ale navlečené do současného kabátu. Prostě i po všech těch reprízách epes rádes 80%. ()

Radyo 

všechny recenze uživatele

Hezky chytře vykonstruovaná zápletka ohledně jedné megaloupeže dělá z tohoto jinak "normálního" filmu velmi dobrou "krimošku", která kromě toho zaujme i plejádou hereckých hvězd v čele s Clooneym, Pittem, Damonem a Robertsovou. Musím se přiznat, že má očekávání byla vysoce překonána. Steven Soderbergh drží vysokou třídu. ()

Reklama

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Tenhle film je ideální sledovat hned po zprávách, aby jsme si mohli porovnat zlodějny našich politiků s Krejčířem, Koženým a Pitrem v čele, tedy českých parťáků s těmi Dannyho parťáky. Samozřejmě jednoznačně vítězí ty Dannyho. Jsou totiž zábávný, okrádají rovnoceného soupeře a dělají to s velkou elegancí. Navíc košile, který v tomto filmu na sebe házel Brad Pitt jsou neskutečně sexy . Vždycky, když už mám zkaženou náladu z těch českých parťáků o kolik státních peněz zase ulevili naší zemi, jdu si pustit Dannyho parťáky a nálada se velmi rychle vrátí. ()

Isherwood 

všechny recenze uživatele

Dlouho mi nebylo tak dobře u srdce. Komedie z prostředí lupičů v tom nejelegantnějším podání. Traffic byl sice úžasný, ale tady je na Soderberghovi vidět, že si chtěl režijně odpočinout. Film nejede ani ve zběsilém ani v pomalém tempu. Jede v pohodovém, které vyhovuje jak jemu, tak i divákovi. Žádné zbytečné scény, které by film prodlužovali. Taky žádná zbytečná akce, efektní kamerové průlety, výbuchy (vlastně párkrát to bouchne, ale žádná megalomanie) a nedej bože automobilové honičky. Dávám za pravdu těm, kteří tvrdí, že není důležité jestli nakonec kasino vykradeno bude nebo ne. Jde o to, jak to bude provedeno. Fikaně! Tohle je to jediné co mě napadá. Sice možná až moc a filmově, ale tady nejde o umění, ale o zábavu. Klobouk dolů pane režisére. Ansábl hereckých hvězd nepředvádí oscarové herectví, to je pravda, ale je vidět že se všichni dobře baví, stejně jako režisér. Dokonce i Andy Garcia, kterého jsem tak trošku litoval, protože jej mám zafixovaného jako kladného hrdinu. Juliu Roberts jsem vzal jako sympatický doplněk ke skvělému filmu. Jak jsem řekl, tak dobře u srdce mi nebylo. Dvě hodiny v parádní herecké společnosti, při jednom parádním úkolu. ()

Marigold 

všechny recenze uživatele

Příjemná podívaná, která rozhodně neaspiruje na revoluční posun v žánru "zlodějských" filmů, ale všechna typická klišé i tradiční vypravěčský rámec naplňuje s lehkostí a jistou elegancí, které výrazně napomáhá ironický podtext celého filmu. Pokud mi něco vadilo, pak zdlouhavý úvod, ve kterém tradiční "verbovací" humor příliš nefunguje (o kolik vtipnější jsou v tomto ohledu Lupiči paní domácí!) a propastný rozdíl mezi výraznými výkony hvězd a nevýraznými postavami méně známých členů jedenáctky. Soderberghovi se podařilo natočit 116 minut svižné, příjemné a oddychové zábavy, která sice dech nevyrazí, ale zaručeně nezkazí večer. ()

Galerie (101)

Zajímavosti (58)

  • Když pan Benedict (Andy Garcia) vyprovází z casina falešného dealera (Bernie Mac), pošle s ním svého manažera pana Walshe (Michael Delano). Ten by tam ale vůbec neměl být, protože v té chvíli je ještě stále v řídící místnosti a dohlíží na Saula (Carl Reiner). (Moena)

Reklama

Reklama