Steven Soderberg je prostě originální tvůrce, a bez něj a jeho vcelku inovativních režisérských postupů by nikdy tento film nedosáhl takové kvality. Dalším plusem je jeho zajímavé vedení herců, je prostě cítit jeho všudypřítomná osobnost (těžko se mi píše ruka, protože mám za to, že zrovna o tom to není) a zdá se, že je jediným -teď už to musím napsat- hollywoodským režisérém, který takový ansábl umí udržet pohromadě, aby fungoval, aby nezůstalo jen u laciných epizodek známých tváří. A to, že si dovolí vypustit jakoukoliv gradaci děje už zavání fakt provokací a přitom film zůstává svěží a rychlý. Proboha jak to dělá, že by cvik z dob minulých???(9.5.2005)

"Z filmů pak nejlepší jsou Dannyho parťáci, pretože tam hraje nejvíce nejlépe placených herců", tak nejako by sa k tomuto filmu mohol vyjadriť Josef Škvorecký. Tieto komplikované krádeže sa na filmovom plátne začali objavovať už koncom 50. rokov a jeden zo svojich lokálnych vrcholov dosiahli práve v Dannyho jedenástke. Aj po opakovanom sledovaní potvrdzujem, že sa na film dobre pozerá, dialógy sú zábavné, herci skvelí a mojou jedinou výhradou je, že film pôsobí ako cukrová vata. Sľubuje veľa, poskytuje už menej a ostáva po ňom pomerne prázdno.(2.2.2013)

Tenhle film je ideální sledovat hned po zprávách, aby jsme si mohli porovnat zlodějny našich politiků s Krejčířem, Koženým a Pitrem v čele, tedy českých parťáků s těmi Dannyho parťáky. Samozřejmě jednoznačně vítězí ty Dannyho. Jsou totiž zábávný, okrádají rovnoceného soupeře a dělají to s velkou elegancí. Navíc košile, který v tomto filmu na sebe házel Brad Pitt jsou neskutečně sexy . Vždycky, když už mám zkaženou náladu z těch českých parťáků o kolik státních peněz zase ulevili naší zemi, jdu si pustit Dannyho parťáky a nálada se velmi rychle vrátí.(10.7.2007)

Steven Soderbergh, akční klasik nezklamal, a natočil další bombovinu s komediálními prvky, který jsou vážně skvělý. Hlavní ale je, že se zde sešlo tak hvězdné obsazení, že to ani popsat pár slovy nejde. Brat Pitt, kterýho prostě z některejch filmů jako je Seven, Fight Club, úplně zbožňuju. Mat Damon, který se mi moc líbil z filmů jako třeba Hráči, Invictus, a patří k jedním z mých nejoblíbenějším hercům. A mnozí další. Celá skupinka byla dosti fajnová, a mě se moc líbila a u mě je to za pět hvězd, ikdyž si myslím a i spíše vím, že další dva díly si odnesou ode mě o hodně méně.(15.1.2011)

Hodně dlouho jsem se tomu filmu (záměrně) vyhýbal a přemluvit jsem se nechal teprve nedávno svým spolužákem (zdravím adams89). A nelitoval jsem. Film je zábavný, herci sympatičtí (i co se jejich hereckých výkonů týče) a za zmínku stojí i kvalitní český dabing se skvělým Janem Kanyzou tradičně dabujícím George Clooneyho.(21.11.2009)