"RUN AND HIDE!" --------- Veľmi rýchla a svieža krimi-komédia. Skvelé herecké obsadenie, výborné dialógy, hudba a Soderberghova réžia. Film ubehne rýchlo a je pomerne priamočiary. Plán lúpeže a úteku, samotná lúpež a celkový feeling z toho priniesol značnú spokojnosť. Viva Las Vegas.(29.5.2017)

Slušné krimi s hvězdným obsazením a chytrým a důvtipným rozuzlením. 160 milionů dolarů není zrovna malý balík a tak se o něj "popere" dvanáct naprosto nelítostných žoldáků...né, kecám. Při jejich "představovačce" jsem si říkal "Tihle mají vykrást nejhlídanější casino ve Vegas?" Ale proč no, vždyť před nimi to zkusili větší magoři, než jsou oni :-) Určitě se pobavíte a třeba si oblíbíte nějakého z Dannyho parťáků... Zajímavosti: Psí závody, které sledoval B. Pitt, vyhrál chrt s číslem 6. / Původně měla ve filmu vystupovat ještě jedna stár, a sice Ben Affleck. Ten ale po prvním dnu propadl gamblerství, tak ho vyhodili. :-) 75%(15.2.2009)

výlet pána soderbergha, uznávanú osobnosť v oblasti, ktorej sa azda smie povedať "americký nezávislý film", do bažín mainstreamu hádam ani nemohol dopadnúť lepšie. navyše, keď po jeho boku stáli tí najväčší z najväčších sympaťákov, akých kedy koncom 20. a začiatkom 21. storočia americké strieborné plátna nosili na ramenách - no doubt, že sú to okrem hladko oholených fešákov aj naozaj vydarené herecké kalibre. SVIEŽA, DYNAMICKÁ, VTIPNÁ zlodejská komédia, pre mňa osobne prototyp podobných žánrov. Taká nepodarená "Italian Job" by mohla z hlbín pekelných zo závisťou pozerať na tento film a poučiť sa, lebo takto sa to má, tadiaľto vedie cestička. Steve, klobúk dole, potešil si ma, a to si cením.(1.7.2006)

Hezky chytře vykonstruovaná zápletka ohledně jedné megaloupeže dělá z tohoto jinak "normálního" filmu velmi dobrou "krimošku", která kromě toho zaujme i plejádou hereckých hvězd v čele s Clooneym, Pittem, Damonem a Robertsovou. Musím se přiznat, že má očekávání byla vysoce překonána. Steven Soderbergh drží vysokou třídu.(7.3.2004)

Jeden z nejzábavnějsích filmů, co jsem za poslední dobu měl možnost vidět a zároveň nejsympatičtější jedenáctka, co se kdy ve filmu mohla vyskytnout. Od začátku do konce parádní zábava, která opravdu neztrací tempo. Žadné chození kolem horké kaše, jde se rovnou na přípravy jak vyloupit Casino. Žadné nudné dialogy, ba naopak dokonce i vtipné. Takže cca 2 hodiny utekly šíleně rychle. A to skvostné obsazení? No nádhera. George Clooney, Brad Pitt, Julia Roberts, Matt Damon, Andy Garcia, Bernie Mac a Don Chedle jsou hlavním lákadlem tohoto filmu. Navíc kdy a v jakém filmu se sešla taková plejáda kvalitních herců? Snad ani nikde. Tohle se Stevenu Soderberghovy opravdu povedlo ale jsem zvědav na druhý díl, který tak valné mínění nemá. Ale uvidím.(19.1.2008)

• - Jednu z najväčších lúpeží doterajšej histórie Las Vegas urobil Jose Vigo. Prepadol počas 16 mesiacov 5 najväčších kasín v Las Vegas. Vigo bol nakoniec dopadnutý práve pri vylúpení Bellagia, len v slnečných okuliaroch a šiltovke. Polícii unikal v rýchlosti cez 160 km/h a celá naháňačka bola prenášaná naživo vo Vegas TV. Vigo si momentálne odpykáva trest vo výške 500 rokov. Podmienečné prepustenie je nemysliteľné. (Raccoon.city)

• - Terry Benedict odmítá telefonicky nějakého pána Levina, který se snaží dostat na zápas s tím, že určitě musí mít HBO. V reálu je Gerald Levin předseda společnosti Time-Warner, kteří vlastní právě HBO a také společnost Warner Brothers, která film natočila. (don corleone)

• - Postavu asijského atleta Yena ztělesnil Shaobo Qin, který nikdy předtím nestál před kamerou a byl vybrán ze spolku Pekingských akrobatů. (POMO)