Jeden z mála filmov, v ktorom zaberá to, že v ňom hrá veľa hviezd, ale tu to bola priam súhra. Jeden z najlepších bankových filmíkov, ktorému dokonca neškodí ani obávaná línia komédia, ktorá je tu podaná v správnom pomere a v správnom čase. Všetky filmy podobného žánru mi prídu ale aj tak príliš naivné. No taktná hudba, perfektné plánovanie krádeže, brilantnosť a lišiacky záver, doplnený o nečakaný zvrat robia z filmu cool zábavičku pre masy. 80%.(19.9.2006)

Ano, další z řady filmů, který sice má hvězdné obsazení, ale není mu to nic moc platné. Film by vyzněl nastejno i s jinými herci. Problém spíš vidím u tvůrců filmu. Námět mi připadá trochu ohraný, režie odfláknutá, už zmiňované nijaké zvláštní herecké výkony, no prostě průměrný film na 1 podívání a nejlépe si rozbalit brambůrky k němu a zalít to Colou. Nějvětší problém snímku? Obrovská nuda...(18.12.2007)

Tento remake snímku Ocean's Eleven (jaké překvapení) je jedním slovem perfektní. Pěkné herecké obsazení dělá své a udrží, stejně jako děj a perfektní scénář, diváka v křesle až do konce. Příjemně strávené dvě hodiny. Určitě se raději podívejte na tento, než na druhý díl, který nepůsobí tak kompaktně, i když na první pohled tak může vypadat.(31.5.2005)

Film tak nabitý hviezdnymi menami ani nemôže byť zlý. Či? Nie, film je ukážkou skvelého nápadu, dotiahnutého k dokonalosti. Nechcite po mne aby som vám povedal najlepší výkon vo filme. To nedokáže nikto povedať. Film ešte sprevádza skvelá hudba, ktorá do filmu presne padne. A finálna lúpež je až neuveriteľne prepracovaná. Najlepší lupičský film aký môžete vidieť. A to tvrdím aj po pozretí jeho ďalších pokračovaniach, ktoré už nedosahujú až toľko kvalít ako táto snímka.(9.12.2012)

CITÁT - Pane Ocean, co hodláte dělat, budete - li propuštěn ? Vítejte v Las Vegas - hřišti Ameriky. DIALOG - Mám otázku, řekněme, že půjdeme do pokladny přes bezpečnostní dveře, a dolů výtahem, co nepojede, a přes ozbrojenou stráž a k trezoru, co nejde otevřít a kamery nás neuviděj a potom jen tak odejdeme ze sto padesáti miliony dolary ? Jo. Tak fajn. Vždy mě zaráží, že jdou krást a výdaje jsou tak obrovské, že se divím, kde na to berou. Trio herců Cloney, Pitt a Damon byl perfektní tah a určitě jsou hlavním lákadlem tohoto snímku. Zato k Julii Roberts mám výhradu, do filmu se moc nehodí a v některých záběrech trochu připomene mladého Lamberta. Ten přiblblej úsměv a protáhlý obličej, celej Highlander. Film má napětí, vtip, akci a zajímavé vyvrcholení. CITÁT - Říkáte tomu Black Jack, ale hrajou to jen běloši........... Na snímku je nejhorší hudba, mě ta monnotónost strašně vadila. Hudbu má na svědomí David Holmes.(4.6.2011)