může být něco zábavnějšího, než v přímém přenosu sledovat , jak se partička mistrů ,,svého" řemesla dostává přes bezpečnostní dveře dolů výtahem co nejede, přes ozbrojený stráže do trezoru, který nejde otevřít, tak aby je neviděli kamery jenom proto, aby si odnesli 150 milionů dolarů? asi ne. tak fajn. ten den má pan benedict spoustu práce. vlastně nestíhá! proč? právě jemu ty prachy patří! v super obsazení mě zaujali hlavně A.Garcia a B. Pitt. těm to sekne! fakt!(30.1.2006)

Oceanova jedenáctka navrací lidu peníze prosázené v kasinech s takovou noblesou, že to musí s výjimkou pana Benedicta (skvělý Garcia) ocenit všichni. Líbivá forma Dannyho parťáků spolu s elegancí a šarmem hlavních hrdinů vám pomůže zapomenout na to, že vlastně sledujete neuvěřitelnou hloupost, kdy si lupiči odnáší v osmi lidech najednou 1,5 tuny bankovek ve sportovních taškách a po celý film z mostu nepokrytě močí na Murphyho zákon: „Když se něco může pokazit, tak se to pokazí.“ Scéna navrácení manželské důvěry "zapněte si kanál 88" byla jen pomyslná třešnička na dortu, ale znáte to, když je něco sexy, ledacos tomu odpustíte..(1.9.2008)

Danny Ocean opouští vězení a má svůj vlastní plán jak dostat zpátky svou ex-manželku. Pro diváka je super zpráva, že mezitím vyloupí tři kasína a dá dohromady svůj úderný tým. Skvělá krimi-komedie, které kraluje absolutní pohoda, elegance a nonšalantnost. Skvělé obsazení, výborný scénář a některé scénky (pasáž příprav a samotného loupení i rozuzlení) z tohoto filmu udělali špičku v heist žánru. [Přesná stopáž: 117 min](24.5.2005)

• salahadin

No nevím, mně se krádež docela hnusí, a to i když je efektně natočená a zabalená do hávu nenáročné komedie. A je úplně jedno, jestli kradete sousedovi šroubky od zahradní sekačky, nebo 160 melounů jednomu grázlíkovi. Je taky úplně fuk, jestli ty prachy rozdali hladovějícím v rozvojových státech, koupili si Bílý dům nebo je utratili za žvejkačky. Tak dobře mno, pominu morální aspekt. 3/4 filmu nuda a pak velmi dobře natočená, ale bohužel naprosto pohádkově nereálná akce, u níž si můžu ukroutit krkční páteř nad imbecilitou zaměstnanců kasina. Celkově - efektně natočená blbost. Ted jdu vykrást Jednotu na náměstí, její boss je určitě svobodný zednář..... hehe(19.9.2012)

Scénář: Ted Griffin .. Herecky velmi nabušený film o partičce profesionálních zlodějíčků. Tempo je opravdu pohodové, herci i režisér si to užívají.. možná až moc! Tento tip filmů sice patří k mým oblíbeným, ale tentokrát jsem nadšený nebyl. Obvyklý námět totiž zastiňují známe hvězdy, ze kterých ale zrovna dvakrát navětvi nejsem. A je to spíš ke škodě. Po Traffic jsem byl totiž natěšený na další extra prácičku od Soderbergha, jenže tohle mě prostě nevzalo...(15.6.2004)

• - Paruka, kterou má ve filmu na sobě Brad Pitt je stejná, jakou používal Mike Myers na zkouškách pro film Austina Powerse. (don corleone)

• - Julia Roberts dostala scénář spolu s šekem na 20 dolarů a poznámkou od režiséra "slyšel jsem, že teď bereš za film 20." Šlo o narážku na to, že byla Julia Roberts vyhlášena v té době první herečkou, která bere 20 mil. za film. (don corleone)

• - Postava Holly (Holly Marie Combs) má stejné křestní jméno jako její představitelka. (philip.j.fry)