Tento remake snímku Ocean's Eleven (jaké překvapení) je jedním slovem perfektní. Pěkné herecké obsazení dělá své a udrží, stejně jako děj a perfektní scénář, diváka v křesle až do konce. Příjemně strávené dvě hodiny. Určitě se raději podívejte na tento, než na druhý díl, který nepůsobí tak kompaktně, i když na první pohled tak může vypadat.(31.5.2005)

Příjemná podívaná, která rozhodně neaspiruje na revoluční posun v žánru "zlodějských" filmů, ale všechna typická klišé i tradiční vypravěčský rámec naplňuje s lehkostí a jistou elegancí, které výrazně napomáhá ironický podtext celého filmu. Pokud mi něco vadilo, pak zdlouhavý úvod, ve kterém tradiční "verbovací" humor příliš nefunguje (o kolik vtipnější jsou v tomto ohledu Lupiči paní domácí!) a propastný rozdíl mezi výraznými výkony hvězd a nevýraznými postavami méně známých členů jedenáctky. Soderberghovi se podařilo natočit 116 minut svižné, příjemné a oddychové zábavy, která sice dech nevyrazí, ale zaručeně nezkazí večer.(3.1.2005)

Scénář: Ted Griffin .. Herecky velmi nabušený film o partičce profesionálních zlodějíčků. Tempo je opravdu pohodové, herci i režisér si to užívají.. možná až moc! Tento tip filmů sice patří k mým oblíbeným, ale tentokrát jsem nadšený nebyl. Obvyklý námět totiž zastiňují známe hvězdy, ze kterých ale zrovna dvakrát navětvi nejsem. A je to spíš ke škodě. Po Traffic jsem byl totiž natěšený na další extra prácičku od Soderbergha, jenže tohle mě prostě nevzalo...(15.6.2004)

může být něco zábavnějšího, než v přímém přenosu sledovat , jak se partička mistrů ,,svého" řemesla dostává přes bezpečnostní dveře dolů výtahem co nejede, přes ozbrojený stráže do trezoru, který nejde otevřít, tak aby je neviděli kamery jenom proto, aby si odnesli 150 milionů dolarů? asi ne. tak fajn. ten den má pan benedict spoustu práce. vlastně nestíhá! proč? právě jemu ty prachy patří! v super obsazení mě zaujali hlavně A.Garcia a B. Pitt. těm to sekne! fakt!(30.1.2006)

Jeden z nejzábavnějsích filmů, co jsem za poslední dobu měl možnost vidět a zároveň nejsympatičtější jedenáctka, co se kdy ve filmu mohla vyskytnout. Od začátku do konce parádní zábava, která opravdu neztrací tempo. Žadné chození kolem horké kaše, jde se rovnou na přípravy jak vyloupit Casino. Žadné nudné dialogy, ba naopak dokonce i vtipné. Takže cca 2 hodiny utekly šíleně rychle. A to skvostné obsazení? No nádhera. George Clooney, Brad Pitt, Julia Roberts, Matt Damon, Andy Garcia, Bernie Mac a Don Chedle jsou hlavním lákadlem tohoto filmu. Navíc kdy a v jakém filmu se sešla taková plejáda kvalitních herců? Snad ani nikde. Tohle se Stevenu Soderberghovy opravdu povedlo ale jsem zvědav na druhý díl, který tak valné mínění nemá. Ale uvidím.(19.1.2008)

• - Postavu asijského atleta Yena ztělesnil Shaobo Qin, který nikdy předtím nestál před kamerou a byl vybrán ze spolku Pekingských akrobatů. (POMO)

• - Ve scéně v restauraci při setkání Terryho Benedicta (Andy Garcia), Dannyho (George Clooney) a Tess (Julia Roberts) utrousí Benedict k náhodnému setkání Dannyho a Tess poznámku: „Of all the gin joints in all the world,“ což je odkazem na slavný film Casablanca (1942), kde se postavy dvou bývalých milenců skutečně náhodně v baru potkají. (Aere)

• - Věta, kterou řekne Andy Garcia Bradu Pittovi, že bude zklamaný, pokud ho chytnou v Newport Beach, jak si kupuje auto za 100 tisíc, je inspirována skutečným majitelem kasina Mirage Stevem Wynnem, kterému unesli dceru. Únosci byli pak chyceni, jak si v Newport Beach chtějí koupit drahé auto. (don corleone)