Otec Jeff (Joel McHale) přijede s dcerou Becky (Lulu Wilson) a přítelkyní (Amanda Brugel) na víkend k jezeru. Jenomže výlet se změní v boj o život, když k nim domů vtrhnou vězni na útěku, vedeni nemilosrdným Dominickem (Kevin James). (Dalfor)

Trailer 1

Asia_Power

Ponaučení z filmu? "Neser veverčáka, pyčo !!" Puberťačka Becky neprožívá zrovna dobrý období a má plný právo být nasraná na celý svět už na začátku filmu. Když k tomu jako bonus tatík přitáhne novou budoucí macechu se synkem, pohár se naplní a když za chvilku tátu odpráskne Kevin James, tak pohár přeteče a malá Becky se tak konečně může naplno zbavit flustrace, nasranosti a celkově zkusit vraždící terapii. Takže si vezmeme čapku Veverky na hlavu, izolačkou obalíme tužky, vytuníme pravítko a ukážeme jak vražedná může být holka, co měří cca 150 cm a váží tak 36 kg (Všímáte si té podobnosti? Rada, abyste mě v budoucnu nesrali.). Kevin James sice má vousy jak Hagrid a "svastiku" na kedlubně plus jako bonus dva chlapy a zlobra jménem Apex, ale to je zoufale málo, když xmrti naserete puberťačku. A tak se řady padouchů tenčí, Apex se rozhodne, že bude nejlepší se na to vysrat a Kevin si bude hrát na Palpatýnyho a bude chtít Becky přetáhnout na temnou stranu síly v zájmu zachování si vlastní prdele. Becky tou dobou už bude solidně psychicky narušená, zabíjení jí začne bavit a tak na jeho nabídku....No to uvidíte, každopádně Apex se vrátí na scénu a taky má Becky co říct, jelikož ho změnila. Upřímně nerada lidem skáču do řeči, ale Becky už asi měla všech těch keců dost, tak mu zkurví monolog a odpoví činem, po kterém už Apex nebude mít náladu do ní ještě něco hustit. Kevin ostatně také z toho všeho nakonec ztratí hlavu. A já bych šla ráda s Becky na kafe, slušelo jí to, holce jedný Veveřácký. ()

Psychor

Snímek dvou diametrálně odlišných polovin. Hned v úvodu se Becky blýskne působivou rytmizací střihu, která dává tušit, že se dříve či později zkříží cesty dospívající dívky a charismatického trestance s vytetovanou svastikou na týlu. A první desítky minut naznačovaly, že by se mohlo jednat o skutečně nesmlouvavé home invasion s přesahy do okultismu. Jenže hledání artefaktu vyšumělo do ztracena a ani konfrontace Becky s nacistou Dominickem nepřinesla očekávanou hloubku. Místo toho snímek znenadání degeneruje na exteriérovou gore verzi filmu Home Alone, kdy scénáristé zcela rezignují na smysluplné rozvíjení příběhu a vše podřizují zásadě - čím hloupěji a krvavěji, tím lépe. Od chvíle, kdy se třináctiletá slečna transformuje v neohroženou lovkyni nacistů, již snímek nelze brát vážně. Pracně budovaná atmosféra se tvůrcům drolí pod rukama a osud postav začíná být divákovi lhostejný, jelikož se ze snímku vytrácejí skutečné emoce. V tomto ohledu propadla zejména Lulu Wilson, představitelka hlavní role, která vůbec nezvládá práci s obličejovou mimikou. Emoce vyjadřuje víceméně nahodile a způsobem neadekvátním jejímu pravděpodobnému duševnímu rozpoložení. Nejvíce mě iritovalo Beckyino bad-ass mračení, které působí absolutně neautenticky, až vyloženě směšně. Jakožto zdejší hororový expert jsem tak z výsledné podoby snímku Becky velmi zklamán a uděluji mu pouhé dvě hvězdy. ()

tron

Divný film. Ani neviem, o aký žáner ide. Asi najbližšie pravde sú tí, čo tvrdia, že hororová komédia. Aj keď teraz rozmýšľam, čo na tom vlastne bolo hororové...? Bodaj by ale žánrové zaradenie bolo najväčším problémom Becky. Lenže vy už asi správne tušíte, že nie je. Ani zďaleka. Hlavná postava o ničom (Lulu Wilson nie je ani dieťa, ani dospelá, takže to na mňa celé proste nefungovalo), ostatné postavy de facto tiež o ničom (vrátane Kevina Jamesa a to hovorím ako niekto, kto uznáva vetu „komici sú na 99% vynikajúci dramatickí herci“, no tak tuná sa do praxe dostalo práve ono prekliate jedno percento). Ako-tak ma potešili drsné (hoci samoúčelné) gore srandy (oko). Ale to je slabá útecha. Presne takúto nudnú a podpriemernú blbosť som (vďaka trailerom) čakal. Oproti predchádzajúcemu filmu režisérov (Cooties s Elijahom Woodom) brutálny prepadol smerom nadol. ()

EvilPhoEniX

Neurážející Home Invasion ve stylu Sám Doma s dobře vypadajícím náckem Kevin James ( který snad dostane i vězeňský prequel) a uvěřitelnou Lulu Wilson, která za pár let bude řádit ve Wickovi 5. Čtveřici vězňů se podaří utéct z transportéru, kteří se vloupají do domu, kde Becky tráví víkend se svým otcem a jeho novou přítelkyňí, avšak Becky je vychytralá a nápaditá a pěkně jim zatopí. Je to neurážející jednohubka, která sice ničím vyloženě nenadchne, byť vraždy jsou nápadité ( tužky, pravítko, klíč) a díky hercům se na to dá koukat bez problémů. Příběh**, Akce***, Humor>Ne, Násilí***, Zábavnost****, Hudba***, Vizuál***, Atmosféra***, Napětí***. 6/10. ()

Marceloo

Becky je uprostred puberty, a tak nie je nadšená z toho, že ju otec vytiahne na výlet, čo sa ešte zhorší, keď zistí, že na výlet dostali pozvanie aj otcova nová priatelka s jej synom. Kto ale na výlet pozvanie nedostal, no predsa prišiel, sú štyria nebezpeční väzni, ktorým sa podarilo utiecť počas prevozu. Tí rodinu začnú terorizovať, ale ešte netušia, čoho je schopné nahnevané malé dievča. - Pekné spracovanie toho, ako to dopadne, keď sa stretnú herečka odchovaná hororom a herec z amerických komédií. Progres mladých hercov, ktorí sa v hororoch začali objavovať vtedy, keď som ich začal intenzívne sledovať, je jednou z posledných vecí, ktoré ma prinútia pozrieť si niektoré z noviniek. A musím uznať, že malá Lulu Wilson tu je naprosto fenomenálna, hlavne čo sa týka výrazov tváre pri jednotlivých scénach. Poteší aj velmi pekne spracované gore a kreatívne vraždy. No a hláška ''Better start running. The fat one, he's gonna like, need a head start or something.'' je úplný strop. Záver je ako stvorený pre pokračovanie, ktoré by som si určite pozrel, rovnako ako si pozriem každý horor, v ktorom sa Lulu Wilson v budúcnosti objaví, pretože má pred sebou nepochybne úspešnú kariéru. + Lulu Wilson + herec z Deliver Us from Evil ()

• Toto je první záporná role Kevina Jamese, zatím v žádném filmu nikdy nehrál padoucha. (fanda124)
  • Simon Pegg měl hrát roli záporáka, dokud od toho neodstoupil v květnu 2019 kvůli konfliktům s natáčecím rozvrhem. O měsíc později byl oznámen Kevin James jako jeho náhrada. Byla to jeho první role záporáka v celé jeho kariéře. (Dalfor)