Becky

• Kanada

Becky

Akční / Drama / Horor / Thriller

USA, 2020, 100 min

Tak ja to hodnotenie nakoniec dám vyššie, než si možno film zaslúži. Ono totiž film po prvom bode obratu naberie slušné obrátky a nezastaví sa až do konca. Či skôr ešte viac časom naberá na tempe a dočkáme sa stále viac a viac krvavejších a nápaditejších vychytávok. Čaká nás aj zopár rozpačitých momentov, tak ale pri malom projekte sa dá toho odpustiť viac. Som rád, že násilie nie je prvoplánové a určené primárne pre zábavu diváka, ale tvorcovia sledujú určitý myšlienkový ciel a ten nakoniec aj dosiahnu. Mohli ísť samozrejme aj ďalej, ale na druhú stranu, ak film získa nejaký ten kultový status, pokračovanie by určite nebolo od veci, či mohli by sme sa dočkať aj celého seriálu.(21.6.2020)

• Gilmour93

Nasrat už rozhněvanou emocionálně nestabilní třináctiletou pubescentku, to nemůže dopadnout dobře ani pro kriminálem odkojené Árijské bratrstvo. Ta holka má totiž seriózní problém (obr Dobr by mohl na konci povídat).. Otřepaně působící home invasion, které je nechtěně směšné, když má být intenzivní. Lulu Wilson v pletené čepičce nevinnosti nemá co nabídnout, K.James si může nechat namalovat fixem na týl hákový kříž a hrát si na jakéhokoliv drsňáka, ale pořád bude působit jako Arnošt Goldflam. Co se týká MacGuffina, ten klíč byl od truhly, ve které je schovaný podvazkový pás Hermanna Göringa. Někteří členové té party vypadali, že by jej i rádi nosili..(15.6.2020)

Neurážející Home Invasion ve stylu Sám Doma s dobře vypadajícím náckem Kevin James ( který snad dostane i vězeňský prequel) a uvěřitelnou Lulu Wilson, která za pár let bude řádit ve Wickovi 5. Čtveřici vězňů se podaří utéct z transportéru, kteří se vloupají do domu, kde Becky tráví víkend se svým otcem a jeho novou přítelkyňí, avšak Becky je vychytralá a nápaditá a pěkně jim zatopí. Je to neurážející jednohubka, která sice ničím vyloženě nenadchne, byť vraždy jsou nápadité ( tužky, pravítko, klíč) a díky hercům se na to dá koukat bez problémů. Příběh**, Akce***, Humor>Ne, Násilí***, Zábavnost****, Hudba***, Vizuál***, Atmosféra***, Napětí***. 6/10.(10.6.2020)

„Neublížím ti....já tě kurva zabiju!" Becky je třináctiletý spratek, který se tváří a chová přesně tak, jak mu to život dává. Cestu k tátovi si najde, když už je pozdě. Čtyřlístek trestanců na útěku jí udělá ze života peklo. Samozřejmě, děvenka by čtyři chlapy nezmákla ani náhodou. Koneckonců zvládne jen dva nejslabší články, proti dvěma nejsilnějším nemá šanci. Nic co by člověk ještě neviděl. Chvílemi zbytečně zadumané scény, hovadské chování postav a průměrné herecké výkony. Nejnapínavější scénou je moment, kdy otec utíká od ohniště se zabijáky v patách. Pěkná práce s pastelkami, lodním šroubem a sekačkou. Za ně zaokrouhluji z 2,5* na 3*. A jisté sympatie si zaslouží zadumaný R. Maillet. Nenáročná oddechovka, když nic lepšího není po ruce.(12.7.2020)

Zaujímavé, síce som nepochopil, ako sa z nedospelého dievčatka mohol tak rýchlo stať nebezpečný a brutálny zabiják, asi to mala už v sebe... neviem. No pozeralo sa na to výborne, žiadna nuda, len vraždičky. Tá kosačka v závere bola najlepšia. A Kevina Jamesa som skoro ani nespoznal. Hmmm.... čo dokáže jedna brada. Priemer. 60/100(16.7.2020)

• - Toto je první záporná role Kevina Jamese, zatím v žádném filmu nikdy nehrál padoucha. (fanda124)

• - Simon Pegg měl hrát roli záporáka, dokud od toho neodstoupil v květnu 2019 kvůli konfliktům s natáčecím rozvrhem. O měsíc později byl oznámen Kevin James jako jeho náhrada. Byla to jeho první role záporáka v celé jeho kariéře. (Dalfor)