Reklama

Reklama

Skryté zlo

Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Hlavní postavou temného příběhu je Michael Chambers, který se vrací do rodného města v Texasu na svatbu své matky. Před časem odsud utekl, aby se zbavil problémů, které způsobil svou vášní pro karty a hazard. Nechal tu manželku Rachel s dítětem a spoustu dluhů, o které se musela postarat. Nyní se pokouší o návrat, obnovu vztahů s rodinou, kamarády a hlavně se svou bývalou manželkou, kterou by rád získal zpět. Zpočátku se zdá, že se mu daří. S pomocí nového manžela své matky získá práci u bezpečnostní firmy jako řidič obrněného auta, které převáží peníze. Pomalu se mu daří opět nacházet své místo ve společenství, dokonce se zdá, že ani jeho snaha získat zpět Rachel není bez naděje, protože žena se po jeho zmizení dala dohromady s hrubiánem Tommym Dundeem, který ji neváhá surově tlouct.
Z Michaela a Rachel se dokonce opět stanou milenci, jenže pak se situace dramaticky zkomplikuje, když je Tommy přistihne a zneužije situace, aby Michaela donutil zosnovat plán k loupeži mezd převážených obrněným vozem. Ten se o to skutečně pokusí, loupež však nabere nečekaně tragický směr. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (19)

Mustaffa 

všechny recenze uživatele

Ale jo, určitě se dá na to podívat. Něco mi u tohoto snímku chybělo, ale nedokážu říct přesně co. Má to dobrou atmosféru s minimalistickou hudbou, která dodává příběhu šmrnc. Flashbacky jsou dobře načasované, Peter Gallagher je vynikající. Ale že by to byl film, který vás dostane a posadí na zadek, tak to rozhodně ne. ()

Reklama

marti 

všechny recenze uživatele

Snaha o atmosféru príliš nevyšla, občas zdĺhavé dialógy, žiadne zapamätateľné hlášky. Zvraty pritiahnuté za vlasy nemali na mňa žiadny efekt vybudenia emócií. Možno to bolo v hercoch, žiadna z postáv ma nezaujala. Podobne vzťah medzi Michaelom a Rachel sa mi zdal byť mimo realitu a predstaviteľka Rachel určite nepredstavuje femme fatale. ()

vegetol.mp 

všechny recenze uživatele

Temný, pomalý thriller, který si vystačí s pár herci a pár prostředími. Díky přesnému obsazení a rafinovanou hrou s flashbacky, ale nejde o ztrátu času. Naopak, Skryté zlo je film s výbornou atmosférou, jehož hlavní hrdina i přesto, že je to lempl a gambler, v pohodě získává divákovi sympatie. Jedna z nejlepších rolí Petera Gallaghera. ()

korbitch22 

všechny recenze uživatele

brouzdám si takhle nočním teletextem,snažim se najít něco,u čeho hezky v noci usnu...a prd!skryté zlo.název připomínající mi horor,tak čtu obsah..celkem překvapivě zjišťuji,že se jedná o krimi a ještě víc čumim,režíruje SODERBERGH!opravdu hodně nenápadný thriller,s velice nenápadným obsazením mě velice přijemně překvapil.perfektní temná atmosféra,bez použití výrazných barev,jen šedá,černá a pár studenejch základovek,dobrý příběh a úžasný william fitchner jako despotický mamrd:-)90 hodnocení dokazuje,že je to opravdu velice zapomenutý soderberghův režijní počin.sežentě si to.konec je fakt originální:-D ()

Galerie (49)

Reklama

Reklama