poster

Skryté zlo

 • USA

  The Underneath

 • Slovensko

  Skryté zlo

Krimi / Drama / Thriller

USA, 1995, 99 min

 • korbitch22
  ****

  brouzdám si takhle nočním teletextem,snažim se najít něco,u čeho hezky v noci usnu...a prd!skryté zlo.název připomínající mi horor,tak čtu obsah..celkem překvapivě zjišťuji,že se jedná o krimi a ještě víc čumim,režíruje SODERBERGH!opravdu hodně nenápadný thriller,s velice nenápadným obsazením mě velice přijemně překvapil.perfektní temná atmosféra,bez použití výrazných barev,jen šedá,černá a pár studenejch základovek,dobrý příběh a úžasný william fitchner jako despotický mamrd:-)90 hodnocení dokazuje,že je to opravdu velice zapomenutý soderberghův režijní počin.sežentě si to.konec je fakt originální:-D(5.2.2010)

 • T2

  Rozpočet $6,5miliónaTržby USA $536,023Tržby Celosvetovo $-(26.4.2010)

 • marti
  **

  Snaha o atmosféru príliš nevyšla, občas zdĺhavé dialógy, žiadne zapamätateľné hlášky. Zvraty pritiahnuté za vlasy nemali na mňa žiadny efekt vybudenia emócií. Možno to bolo v hercoch, žiadna z postáv ma nezaujala. Podobne vzťah medzi Michaelom a Rachel sa mi zdal byť mimo realitu a predstaviteľka Rachel určite nepredstavuje femme fatale.(17.10.2006)

 • vegetol.mp
  ****

  Temný, pomalý thriller, který si vystačí s pár herci a pár prostředími. Díky přesnému obsazení a rafinovanou hrou s flashbacky, ale nejde o ztrátu času. Naopak, Skryté zlo je film s výbornou atmosférou, jehož hlavní hrdina i přesto, že je to lempl a gambler, v pohodě získává divákovi sympatie. Jedna z nejlepších rolí Petera Gallaghera.(15.11.2010)

 • Mustaffa
  ***

  Ale jo, určitě se dá na to podívat. Něco mi u tohoto snímku chybělo, ale nedokážu říct přesně co. Má to dobrou atmosféru s minimalistickou hudbou, která dodává příběhu šmrnc. Flashbacky jsou dobře načasované, Peter Gallagher je vynikající. Ale že by to byl film, který vás dostane a posadí na zadek, tak to rozhodně ne.(24.1.2010)