Reklama

Reklama

Nadosmrti

  • USA Till Death (více)
Trailer 1

Ráno po oslavě výročí v domě u jezera se Ema probudí připoutaná ke svému manželovi, který pro ni přichystal poslední překvapení. Stala se obětí jeho velmi dobře promyšlené, naplánované a naprosto šílené pomsty... Ema je ženou Marka Webstera. Právníka, který před lety řešil její případ, kdy se stala obětí násilné loupeže. V předvečer výročí se Ema rozchází se svým milencem Tomem, kolegou jejího muže. Při večeři dostane Ema od manžela ocelový náhrdelník, který pro ni nechal vyrobit i přesto, že se domluvili, že výročí bude bez dárků. Ona má pro něj připravené lístky na Super Bowl. Mark je s díky odmítá. Při odchodu z restaurace jí Mark řekne, že pro ni má ještě jedno překvapení. V kapse kabátu najde Ema černý šátek. Mark jí se zavázanýma očima veze tmou kamsi autem. Když sjedou z cesty, Ema si ze strachu sundá šátek. Přijíždí k domu u jezera. Všude po domě jsou rozsvícené svíčky, cesta z plátků růží a připravené vzkazy. Růže jí zavedou do ložnice, kde na ni čeká Mark s přípitkem. Mark se jí omlouvá, ví že to mezi nimi v poslední době nebylo úplně v pořádku, ale chtěl by tomu dát ještě šanci. Když se Ema ráno probudí, je jí hrozná zima.  Zjistí, že je připoutaná k manželovi kovovými pouty. Mark sedí vedle ní, zeptá se, jak se vyspala a pronese, že je čas vstávat. V ten moment si prostřelí hlavu. Ema zůstává v posteli zakrvácená s mrtvolou svého muže, ke které je stále připoutaná. Chce přestřelit řetěz zbraní, ale v té byl jen jeden náboj. Odtáhne mrtvolu do šatny, ve které jsou jen její svatební šaty, které ukrývají trezor. Když se chce dostat do přízemí, spadne ze schodů a mrtvola Marka na ni. Táhne ho domem na svatebních šatech. Hledá telefon v kabelce, ten je ale utopený ve váze s růžemi. V koši na odpadky nachází klíče od auta. Obléká si manželovo krvavé oblečení, nohy si místo bot omotává látkou ze šatů a vydává se ke garáži. Naloží mrtvolu do auta, povede se jí nastartovat, ale záhy motor vypne. Zjistí, že vypustil nádrž. V autě začala hrát hudba do které pronikne jeho hlas. To ji vyděsí, ale je to jen nahrávka. Mark jí vysvětluje, že byl povolán pryč a nemohl by se dívat na to, jak žije šťastně dál... (TV Prima)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (100)

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Dlouho mi film ležel na disku a z nouze jsem se k filmu odhodlal a je to překvapivě lepší než jsem doufal. Megan Fox je sice nádherná, ale hraje hodně špatně ( Něco jako Chris Rock v nedávném Saw), ale dokážu se nad tím povznést.  Má to docela sympaticky originální námět, kde Megan Fox je připoutána ke svému mrtvému manželovi jakožto součástí zajímavé Pomsty, uprostřed ničeho v chladném prostředí a ještě do toho jí půjdou po krku 2 zabijáci. Je to hezky natočené, poměrně napínavé, atmosféricky dusné, našlo se pár menších dějových překvapení a došlo i na trochu Gore, takže zřejmě víc než jsem očekával. Na vyšší hodnocení mi to sice nestačí, protože to vyloženě v ani jedné rovině ničím extra nevyniká, ale na solidní průměr a fajn večerní Thrill zábavu Till Death posloužilo obstojně. Příběh 3/5, Akce 3/5, Humor 0/5, Násilí 3/5, Zábavnost 4/5 Hudba 4/5, Vizuál 3/5, Atmosféra 3/5, Napětí 3/5. 6/10. ()

Trevor 

všechny recenze uživatele

Môžem uistiť mladé sebavedomé ženy že určite filmu chlapi (väčšina) nepridajú vyššie hodnotenie iba kvôli herečke. Potom ako opustí svojho úspešného manžela a útechu nájde v náručí prvého čmouda z osady, lebo jej zachutil tmavý, šesť týždňov nesprchovaný biftek sa chudákovi bielemu mužovi zrúti svet, požiadao pomoc dvoch bielych zločincov aby tento párik čmouda a mladej sebavedomej nány potrestali. 35 minút nudy, mladá 45 kilová alfasamica nakoniec v pohode porazí chlapov, po 4 krokoch v snehu sa v blúzke trasie ako osika ale po vyplávaní z jazera si poleží na ľadíku, veď adrenalín...môj už tradične ironický komentár už iba doplním o zúfalstvo zakomplexovanej nuly ktorá prevádzkuje stránku freefilm, Vaše úchvatné reklamy na hry v ktorých kresleným štetkám môže kupovať nové trenky či porno ktoré drbneš predtým ako Tvoja dementná stránka začne bugovať pred koncom filmu prekoná už iba Vaša otázka po 28 bugoch či si film prajeme prehrať od začiatku. Nie Ty dement, my si zaplatíme Apple TV, HBO GO aj Netflix ale Ty od nás nedostaneš ani cent lebo si úbohý neschopný dement...no a potom ako som sa celkom pobavil a čitateľov a čitateľky dostatočne pobúril možno povedať že to nie je úplne zlý triler, ale prvá polhodina sa zdá nekonečná. ()

Reklama

Chrustyn 

všechny recenze uživatele

Megan Fox není zárukou kvality a i její křivky se v Transformerech dost okoukaly, ale tentokrát se ukazuje ve filmu, který je lepší, než by se mohlo zdát. Zápletka jednoduchá (hrdinka připoutaná k mrtvole v odlehlé chatě u zamrzlého jezera) ale realizace překvapivě slušná. Filmu nechybí napětí (postav nakonec bude více) ani slušně realizované scény. Malý ale dobrý. ()

Lenka.Vilka 

všechny recenze uživatele

Nečekala jsem, že to bude tak dobrý! Sice je to materiál, který bych si víc představila v knižní podobě, ale díky krátké stopáži to byl dobrý filmový zážitek. **** Takže tady máme pár, na kterém je už od pohledu evidentní, že jim to neklape. Ale mají výročí, ale to se musí oslavit. Jasně, sice má týpek trochu problém s potřebou kontroly, ale třeba to napraví překvapení v chatě u jezera. Škoda, že si chlápek ráno prožene hlavou kulku. A všechno to bylo nachystané. A musím říct, že jsem se bavila. Tahle trochu variace na Geraldovu hru mě vážně bavila. Jo, sice jsem si připadala jako že koukám na babénku řízlou Terminátorem a MacGyverem, ale proč ne. Místama i napínavé. Když odečtu ty wtf momenty, který byly spíš jako ze scifi, tak mám hodnocení. **** Jenom k filmovému plakátu. Jakej chytrák si hrál s fotoshopem, aby vytvořil toto? Na první pohled dobré, ale scéna z plakátu ve filmu vůbec není! :D (Tedy je, ale vypadá úplně jinak.) ()

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Pořád je tak nějak Geraldova hra nejlepší v psané podobě, protože King umí. Jako oddechovka to není špatné. Dům u jezera, pouta, hladový pes ovšem chybí. Místo něj přijde dvojitá návštěva. Solidní thriller plný náhod se promění v černohumornou taškařici, když není jasné, kdo další bude tahat mrtvolu. Postavy jsou samozřejmě téměř nezničitelné jako v klasických slasherech, chvílemi si snad člověk vzpomene i na Terminátora. Na druhou stranu vraždy jsou vcelku povedené. Kdyby to neshodil fantastický závěr a vše zůstalo jen u pohledu na jezero, asi bych možná i hvězdku přidal. Na jedno podívání ano. p.s. když se probudí, její manžel ještě žije. ()

Galerie (39)

Zajímavosti (4)

  • Poté, co před domem opakovaně bodne zabiják Bobby (Callan Mulvey) do břicha Toma (Aml Ameen), nejsou na jeho noži po tomto útoku žádné stopy po krvi. (SsgtJira)
  • Jakmile večer Emma (Megan Fox) viditelně zamkne dveře na řetízek, hned v dalším záběru je vidět řetízek volně visící vedle dveří. (Timak)

Reklama

Reklama