Reklama

Reklama

Recenze (6)

Pítrs85 

všechny recenze uživatele

Takové "hudební Na plovárně". Rozhled v hudebním světě moderátora Pavla Kučery je obdivuhodný, navíc ví, jak a na co se ptát, aby se dotazovaný host nemusel cítit hloupě z otázky, na kterou odpovídal už stokrát. Pavel Kučera totiž takové nepokládá. Takhle nějak má vypadat interview. A jak byste na otázku "Co jste cestou sem poslouchal/a" odpověděli vy? ()

MrPierc 

všechny recenze uživatele

Nejlepší hudební pořad posledních několika let od produkce Kytary.cz = moderátor Pavel Kučera je slušný, sympatický, má přehled a nebojí se zvát hosty z různých žánrů. Odborné rozhovory a hudební zpovědi. Žádné excesy a vysoká úroveň. Chválím a sleduji na YouTube. ()

lubospoti 

všechny recenze uživatele

Jako prakticky u každé tak-show hodně záleží na výběru hostů. Moderátorovi slouží ke cti, že nechává hosta mluvit bez zbytečného přerušování. Což je ale v mnoha případech trochu dvousečné, protože pokud se nějaký host hodně rozpovídá a začíná utíkat od tématu, velmi těžko se pak moderátorovi daří dostat rozhovor pod kontrolu. Někdy je to dobře, protože se divák dozví věci, na které by se asi hostitel nezeptal, ale občas se konverzace utopí v umělcově filozofování. ()

gauchingman 

všechny recenze uživatele

Rozhodně inteligentní talk show, kde jde moderátor přímo k jádru pudla, tedy k hudbě a nemá myslím ani v nejmenším žádné bulvární postranní úmysly. Oceňuji taky výběr neotřelých hostů a stejně tak moderátorův přehled jak hudební, tak, co se týče např. nových technologií. ()

Reklama

Reklama