Mysli jako pes

Trailer

Dvanáctiletý Oliver miluje vědu a svého psa. Po nepovedeném experimentu se ukáže, že si se svým čtyřnohým miláčkem dokážou číst myšlenky. Stane z nich sehraný tým a poradí si se všemi problémy, které na ně číhají ve škole i doma... (TV Prima)

Trailer

Marze

Stylem to pripomina film o roztrzitem profesorovi nebo film Jak jsem se stal psem (2006). Tento film je pro skutecne male deti. Ma malou predstavivost a je to moc kazatelske a zmatkovite. ()

ARI50

Josh i Megan se pustili fakt do hodně špatného filmu, oba se tady prostě nehodily. Rozhodně se dívat v originálním znění protože dabing je katastrofa. Příběh nudný nezáživný a pes to nezachránil. Příběh neuměl navnadit, škoda že dobří herci skončí v takové blbosti. ()

angel74

Pokud to budu brát jako film, který je určen především dětskému publiku, tak nemám větších výhrad. I když bych děti až zase tolik nepodceňovala, mohlo by jim totiž celkem rychle docvaknout, že scénář není výplodem zrovna nejbystřejších mozků. Moje dvě hvězdičky si urvalo sympatické psí osazenstvo, díky němuž jsem se vydržela dívat až do konce. (35%) ()

BOURQUE

Film, ktorý by mal vyjsť pod produkciou Disney. Scenár bez snahy byť trochu originálnejším – základ príbehu, zahrnujúci kolaps vo vzťahu rodičov Olivera, nie je ničím neznámym týchto „typov“ filmov. Scény Olivera so psom (najmä scéna v parku) sú priemerné a mnohokrát bez lepších momentov. Mám rád psov, ale tento film v danej forme je silný podpriemer, trochu blížiaci sa ku kategórii „zbytočný“. P.S.: Megan Fox bola už aj v lepšej kondícii – nemyslím na jej postavu , ale na jej tvár (vypadá nejako strašne „umelý“). Osobné hodnotenie: 54% (*) ()