Tlapková patrola ve filmu

• USA Paw Patrol: The Movie (více)
Trailer 2

Tlapková patrola patří k největším fenoménům současnosti. Psí záchranáře, kteří umějí létat s letadlem (kříženkyně Skye), hasit požáry (dalmatin Marshall), strážit zákon (německý ovčák Chase) a dělat spoustu dalších užitečných věcí (ostatní čtyřnozí chlupáči), milují děti po celém světě. Stejnojmenný televizní seriál láme rekordy ve sledovanosti stejně jako v prodeji hraček. Bylo jen otázkou času, než tahle odvážná štěňata zvednou laťku a vydají se do kina za svým dosud největším dobrodružstvím. Jít do akce je přiměje Humdinger, špatností skrz naskrz prolezlý tlusťoch, který se právě stal starostou Adventure City. Kromě toho, že nemá rád psy, nesnáší ani ošklivé počasí, a má přístroj, který mu má pomoci k tomu, aby nebe nad Adventure City bylo naprosto bez mráčku. Jenže každý, kdo si takhle hraje na „pánaboha“, musí počítat s tím, že se to může nepěkně zvrtnout. Ale Humdinger s tím nepočítá a kvůli tomu se všichni obyvatelé města ocitnou ve velikém nebezpečí. Tlapková patrola je naštěstí připravená kdykoliv vyrazit i na tu nejnebezpečnější misi a zachránit i to, co se na první pohled zachránit nedá. (CinemArt)

pepo

Pre predškolské publikum je to vlastne absolútne dokonalé a omnoho lepšie než kadejakí Mimoni, Riá, Domáci maznáčikovia alebo druhá Adamsova rodina. Vlastne je to najpríjemnejšie prekvapenie roku. So synovcom videné 3x za 2 dni :) 6/10, no keby som bol škôlkár tak je to minimálne za 30. ()

Kass

Pohledem dospělého lehce podprůměrný animák, který jsem ovšem zvládl absolvovat zcela bez potíží. Ten kdo se svou ratolestí strávil pár desítek hodin u seriálu a ví tedy kdo je kdo, bude mít jistě výhodu a možná se i pobaví. Hodnocení u těchto typů filmů jsou zhola zbytečná... mají ten seriál vaše děti rády? Není co řešit. Bude se jim to líbit. Možná jen ve finále zaprotestují nad tím, že tam nebyla Everest a Tracker... Ok. Tak tohle tedy byl první film, který viděla moje dcerka v kině. I když mě nenadchly, jsem rád že to byly právě tlapky. V tuhle dobu a v jejím věku totiž patří do rodiny. ()

Skrk

Ne kdovíjak originální animák, ale pár lepších vizuálních scének by se našlo, když už humor byl bída. Každopádně syn byl z první návštěvy kina nadšený. 🙂 ()

Marsik

KINO BENEŠOV - Ale jo, pro děti hezky koukatelné, barevné, úsměvné. Dospělým to bude spíše připomínat několik seriálových epizod za sebou, ale celkem rychle to uteče, v kině fajn podívaná. 67% (A) ()

Arsenal83

Pekné, farebné, príbehovo prázdne, ale deťom to stačiť určite bude. Hlavne nemluvňatám, keďže tie sa sťažovať veľmi nemôžu. ()

Radiq

Sakra, že já dycky vyfásnu jít s děckama na Tlapkovou. Po tomhle jsem nečekal nějaké zlepšení a nečekal jsem to správně. Alespoň jedna věc ale byla jinak - že to opravdu byl 1 celistvý děj, jako opravdový film a ne jen několik epizod poskládaných za sebou. Bohužel humor na dospělé nefungoval, pokud jsem si všiml správně. Celé je to samozřejmě strašná blbost a nenajde se tam jediný kaskadérský kousek, který by Tom Cruise zvládl sám. Víc než samotný film, mě ale pobavily reakce publika v sále. Např. když probíhala jedna z mega destrukcí města, dcera prohodila: "Jo, tohle bylo v Olomouci." a nebo když ze zadních řad zaznělo z úst tatínků něco jako: "Ty vole, co ty v té práci děláš? Koukej na ně, ti to mají hotové hned." No jo. Nechci kazit děckám radost, tak předstírám, jak strašně mě to bavilo (protože děcka to fakt bavilo), ale tady se přetvařovat nebudu. Samozřejmě to mohlo být mnohem horší. ()

yeniczek

Asi to bude tím, že jsem se ocitl v kině až po roce. Jedna hvězdička navíc, že je to ideální animák i pro pětiletého a já u toho neumřel. Dokonce bych i řekl, že jsem se občas bavil. Win win. ()

Sdoom

Objektivně to asi na 3 hvězdy neni, ale jelikož se jednalo o první návštěvu kina mé starší ratolesti, tak musím přimhouřit obě oči, protože účel to splnilo dokonale. Syn se bavil a o kinu pak ještě po zbytek dne mluvil. A ve finále to nebyl sám o sobě až tak nesnesitelný film, jak jsem očekával po zhlédnutí pár náhodných epizod stejnojmenného seriálu. (kino Cinestar, dabing) ()

iXtr3m3

Seriál pozná len dcérka, film som si pozrel s ňou a nebolo to veru nielen utrpenie, ale celkom fajn to aj vyzeralo. Malo to akciu, pekné spracovanie, vtip na hrane, skôr detský samozrejme, ale niektoré veci pekne odkopírovali napr. od Dark Knighta (Chaseovo auto v obrnenom móde, motorka atď.). Takých pekných 70-75%. ()

quelhar

Děti film zabaví, rodič se (možná trochu křečovitě) pousměje, když Ryder bez skrupulí řekne, že za prodej merche s Tlapkovou patrolou si koupil mrakodrap (novou centrálu) v centru velkoměsta. ()

husokachna

Travis the Taxikář má Vietnam, Chase the Tlapka má Adventure city. Každý si neseme nějaká ta traumata, ale jen odvážné Tlapky se jim postaví čelem. Nemám moc rád animáky, Pixar mě extra nebere, takže vždycky pečlivě volím na co s dětma půjdeme. Televizní Tlapkovou patrolu mám někde mezi nezajímá - nesnáším, zrovna podle toho, jak dlouho je zapnutá. Ale když je ten konec prázdnin, tak jsem se hecl a byl příjemně překvapen. Je to akční, dobře to vypadá, v rámci animáku a Tlapek nebývale opulentní a je to krátký. Vůbec mi to nelezlo na nervy, naopak jsem se docela bavil, i když dějově je to samozřejmě v podstatě natažený díl seriálu, v kině mě to nějak převálcovalo a já odcházel spokojený. Jasně, je to pořád Tlapková patrola...ale dá se to parádně zkousnout. Čtyři OK (co jinýho než) tlapky. PS: vtip s merchandisingem dobrej a dospěláky v kině zoufale nedoceněn. ()

Chundys

Ono si to asi 3 hvězdičky nezaslouží, ale to jak to ty děti žerou je neskutečný, mezi ně patří mé neteře a synovec! No tak se mi povedlo s nejmladší neteří na to kouknout a musím uznat, že vizuál a animace jsou suprové. Humor a celkový koncept je už horší, ale je to fakt pro děti a těm se to líbí takže buďme hodní :-) ()

JetDryerFan

Musím se přiznat, že hned v několika akčních scénách jsem naprosto zapomínala, že se koukám na Tlapkovou patrolu. Příběh měl význam, děj se hezky (i když předvídatelně) vyvíjel, bylo to dojemné i vtipné a navíc to nebylo ani trochu přihlouplé, jak to občas umí být. Nic jsem nečekala ale užila si to asi stejně jako můj pětiletý syn. ()

haroska

Wau. TV seriál úplně nesnáším (děti moc miluji). Film úžasné grafické zpracování, moc pěkný příběh. Fantazie tvůrců asi nezná mezí :D děti úplně v euforii. A že je to předvídatelné? No to nemohl přeci nikdo čekat nic jiného 😅 ()

ostravak30

Já bych si dovolil nesouhlasit se zdejším komentářem uživatele jménem Kass. Moje dcera seriál miluje, ale film se jí nelíbil, což dokumentováno jest tím, že chtěla po půlhodině odejít. Důvod je prostý. Vzhledem k mému malému bydlení jsem se nevyhnul sledování tohoto seriálu kdykoli ho sledovala ona. Filmaři se pokusili o něco, co jim nevyšlo. Chtěli totiž povýšit film nad úroveň seriálu a přiblížit Tlapkovou patrolu i starším dětem. Zařadit se někde na mezi úroveň původního seriálu a novodobých animovaných amerických filmů typu Doba Ledová, Příšerky s.r.o. a desítky dalších, které přicházejí jako houby po dešti. A tady nastal kámen úrazu. Moje dcera, stejně jako další děti, které chtěli odejít dřív, rozhodně nebyla sama, moc nechápe pojem Influencer, který zmiňuje starosta Humdinger. Stejně tak jí zcela nemůže ve čtyřech letech dojít podtext toho, že Chase má špatné vzpomínky na Adventure City a proto se nyní v akci bojí. A ani fakt, proč tlapky nyní mění své původní město, auta a nakonec se přidává nová zcela neznámá fena. K tomu autoři prakticky úplně pominuli staré postavy známé ze seriálu, které se objevili jen v epizodních rolích. Seriál je postavený na zcela jednoduchých záchranných pracích, které mají vždy lehký morální podtext. Morální podtext filmu je ten, že starosta je zloun a že nějaký přístroj mění požírá mraky a tím škodí - opět něco nepochopitelného pro čtyřleté dítě. A krom toho najdeme ve filmu plno spíše dospělých vtipů tvořených nejspíš s vědomím, aby se rodiče při filmu totálně neuzívali. A to nemluvím o absolutně nelogické stopáži. Když je dítě zvyklé na dvacetiminutový díl a najednou se mu dostanou více než čtyři díly dohromady najednou... Mimochodem, pokud se pamatuji, tak Humdinger byl starostou ve Foggy Bottom. Kde se najednou vzal v Adventure City? A co je to vůbec za město, když patrola normálně působila v Adventure Bay, což je mimochodem další změna oproti seriálu, kterou děti musí zkousnout. Tvůrci zkrátka přepálili své ambice. ()

RyanRainheart

Viděno z důvodu nevlídného počasí, které jinak bránilo tomu, abych se Tlapkové patrole mohla vyhnout, i když musím přiznat, že občas tento seriál ze synovcem doma sleduji. Film pro naprostou většinu dětí s oblíbenými psiskami se kupodivu docela povedl a nenudil mě, jako bohužel většina dílů původního animovaného seriálu. Děj je samozřejmě i přesto velice jednoduchý a nekomplikovaný, aby to děcka v kině a chroustající při sledování popcorn pochopila. ()