Tlapková patrola ve filmu

• USA Paw Patrol: The Movie (více)

Tlapková patrola patří k největším fenoménům současnosti. Psí záchranáře, kteří umějí létat s letadlem (kříženkyně Skye), hasit požáry (dalmatin Marshall), strážit zákon (německý ovčák Chase) a dělat spoustu dalších užitečných věcí (ostatní čtyřnozí chlupáči), milují děti po celém světě. Stejnojmenný televizní seriál láme rekordy ve sledovanosti stejně jako v prodeji hraček. Bylo jen otázkou času, než tahle odvážná štěňata zvednou laťku a vydají se do kina za svým dosud největším dobrodružstvím. Jít do akce je přiměje Humdinger, špatností skrz naskrz prolezlý tlusťoch, který se právě stal starostou Adventure City. Kromě toho, že nemá rád psy, nesnáší ani ošklivé počasí, a má přístroj, který mu má pomoci k tomu, aby nebe nad Adventure City bylo naprosto bez mráčku. Jenže každý, kdo si takhle hraje na „pánaboha“, musí počítat s tím, že se to může nepěkně zvrtnout. Ale Humdinger s tím nepočítá a kvůli tomu se všichni obyvatelé města ocitnou ve velikém nebezpečí. Tlapková patrola je naštěstí připravená kdykoliv vyrazit i na tu nejnebezpečnější misi a zachránit i to, co se na první pohled zachránit nedá. (CinemArt)

Kass

Pohledem dospělého lehce podprůměrný animák, který jsem ovšem zvládl absolvovat zcela bez potíží. Ten kdo se svou ratolestí strávil pár desítek hodin u seriálu a ví tedy kdo je kdo, bude mít jistě výhodu a možná se i pobaví. Hodnocení u těchto typů filmů jsou zhola zbytečná... mají ten seriál vaše děti rády? Není co řešit. Bude se jim to líbit. Možná jen ve finále zaprotestují nad tím, že tam nebyla Everest a Tracker... Ok. Tak tohle tedy byl první film, který viděla moje dcerka v kině. I když mě nenadchly, jsem rád že to byly právě tlapky. V tuhle dobu a v jejím věku totiž patří do rodiny. ()

Skrk

Ne kdovíjak originální animák, ale pár lepších vizuálních scének by se našlo, když už humor byl bída. Každopádně syn byl z první návštěvy kina nadšený. 🙂 ()

Arsenal83

Pekné, farebné, príbehovo prázdne, ale deťom to stačiť určite bude. Hlavne nemluvňatám, keďže tie sa sťažovať veľmi nemôžu. ()

Radiq

Sakra, že já dycky vyfásnu jít s děckama na Tlapkovou. Po tomhle jsem nečekal nějaké zlepšení a nečekal jsem to správně. Alespoň jedna věc ale byla jinak - že to opravdu byl 1 celistvý děj, jako opravdový film a ne jen několik epizod poskládaných za sebou. Bohužel humor na dospělé nefungoval, pokud jsem si všiml správně. Celé je to samozřejmě strašná blbost a nenajde se tam jediný kaskadérský kousek, který by Tom Cruise zvládl sám. Víc než samotný film, mě ale pobavily reakce publika v sále. Např. když probíhala jedna z mega destrukcí města, dcera prohodila: "Jo, tohle bylo v Olomouci." a nebo když ze zadních řad zaznělo z úst tatínků něco jako: "Ty vole, co ty v té práci děláš? Koukej na ně, ti to mají hotové hned." No jo. Nechci kazit děckám radost, tak předstírám, jak strašně mě to bavilo (protože děcka to fakt bavilo), ale tady se přetvařovat nebudu. Samozřejmě to mohlo být mnohem horší. ()

yeniczek

Asi to bude tím, že jsem se ocitl v kině až po roce. Jedna hvězdička navíc, že je to ideální animák i pro pětiletého a já u toho neumřel. Dokonce bych i řekl, že jsem se občas bavil. Win win. ()

Sdoom

Objektivně to asi na 3 hvězdy neni, ale jelikož se jednalo o první návštěvu kina mé starší ratolesti, tak musím přimhouřit obě oči, protože účel to splnilo dokonale. Syn se bavil a o kinu pak ještě po zbytek dne mluvil. A ve finále to nebyl sám o sobě až tak nesnesitelný film, jak jsem očekával po zhlédnutí pár náhodných epizod stejnojmenného seriálu. (kino Cinestar, dabing) ()

quelhar

Děti film zabaví, rodič se (možná trochu křečovitě) pousměje, když Ryder bez skrupulí řekne, že za prodej merche s Tlapkovou patrolou si koupil mrakodrap (novou centrálu) v centru velkoměsta. ()

husokachna

Travis the Taxikář má Vietnam, Chase the Tlapka má Adventure city. Každý si neseme nějaká ta traumata, ale jen odvážné Tlapky se jim postaví čelem. Nemám moc rád animáky, Pixar mě extra nebere, takže vždycky pečlivě volím na co s dětma půjdeme. Televizní Tlapkovou patrolu mám někde mezi nezajímá - nesnáším, zrovna podle toho, jak dlouho je zapnutá. Ale když je ten konec prázdnin, tak jsem se hecl a byl příjemně překvapen. Je to akční, dobře to vypadá, v rámci animáku a Tlapek nebývale opulentní a je to krátký. Vůbec mi to nelezlo na nervy, naopak jsem se docela bavil, i když dějově je to samozřejmě v podstatě natažený díl seriálu, v kině mě to nějak převálcovalo a já odcházel spokojený. Jasně, je to pořád Tlapková patrola...ale dá se to parádně zkousnout. Čtyři OK (co jinýho než) tlapky. PS: vtip s merchandisingem dobrej a dospěláky v kině zoufale nedoceněn. ()

JetDryerFan

Musím se přiznat, že hned v několika akčních scénách jsem naprosto zapomínala, že se koukám na Tlapkovou patrolu. Příběh měl význam, děj se hezky (i když předvídatelně) vyvíjel, bylo to dojemné i vtipné a navíc to nebylo ani trochu přihlouplé, jak to občas umí být. Nic jsem nečekala ale užila si to asi stejně jako můj pětiletý syn. ()

haroska

Wau. TV seriál úplně nesnáším (děti moc miluji). Film úžasné grafické zpracování, moc pěkný příběh. Fantazie tvůrců asi nezná mezí :D děti úplně v euforii. A že je to předvídatelné? No to nemohl přeci nikdo čekat nic jiného 😅 ()

RyanRainheart

Viděno z důvodu nevlídného počasí, které jinak bránilo tomu, abych se Tlapkové patrole mohla vyhnout, i když musím přiznat, že občas tento seriál ze synovcem doma sleduji. Film pro naprostou většinu dětí s oblíbenými psiskami se kupodivu docela povedl a nenudil mě, jako bohužel většina dílů původního animovaného seriálu. Děj je samozřejmě i přesto velice jednoduchý a nekomplikovaný, aby to děcka v kině a chroustající při sledování popcorn pochopila. ()

koza3

Byl jsem dost překvapen, že kina nepraskají ve švech. Tlapková patrola je defakto kult něco jako pro mě Želvy Ninja. Každé děcko je zná a má doma hromadu merche (na což vtipně Ryder poukazuje v jedné scéně). Čekal jsem, že to nebude nic světoborného, ale zároveň jsem doufal, že se trošku přiblíží blockbusterovým animákům dnešní doby. To se tak trošku stalo. Graficky jde vidět, že do toho napumpovali nemalé peníze a ksichty jednotlivých tlapek byly moc pěkně vymodelovány. Kde jsou však na štíru je příběh. Tak nějak je jasné, že nemůžou uskočit ze své klasické rutiny a klišé, kdy tlapky zachraňují lidstvo a často od zlého starosty Hamtingera. Tady tomu není nijak, ale alespoň se tvůrci odvázali a posunuli nás z Adventure Bay do Adventure City, kde se potkáváme s novou tlapkou Liberty. Změna prostředí pomohla od průměrnosti, ale vedlejší příběhová linka s Chasem, kdy je moc smutný, že se vrací do svého starého bydliště a má jakýsi patvar syndromu vyhoření, to mi tam moc nesedělo a bylo to odfláklé. Myslím, že se mohli trošku posnažit a dát tomu scénář, který neurazí ani dospělé, protože přiznám se, po půlce jsem v kině začal zavírat oči a na chvíli si schrupnul. Dcera nebyla nijak nadšená, ale ani nebyla otrávená. Možná už je prostě těch tlapek moc, těžko říct. Každopádně z let poslední tvorby pro děti je tohle lehce nadprůměrný kino snímek. ()

gonzo

Bylo to lepší, než mělo být. Pořád je to blbina pro děti <7 let vycházející z celkem primitivního seriálu, ale v celovečerní formě to bylo zkrátka překvapivě vkusné. Příběh dával smysl, dějový oblouk ztráty sebevědomí byl uvěřitelný, a to CGI.. člověk by skoro chtěl ta štěňata podrbat. Kdybych nebyl v kině se synkem a neznal seriál, odpálil bych to s komentářem 'blbina pro děti', ale ono je to prostě fakt milé a pěkně. Mohli se na to vykašlat a jet na autopilota a děti by přišli. Naštěstí si dali záležet a zvládlo se to i bez pitvoření a bez zběsilé nekonečné akce. ()

Mazmen

Samozřejmě určeno dětem a jelikož jsem viděl s děckama i dost televizních dílů, tak tenhle film hodnotím nadprůměrně. Dětem se to líbilo. ()

horskejvlk

Vcelku slušné v kině jsem neusnul a dětem se to líbilo, to je to hlavní, byť znám i podařenější animáky ale jsou spíše pro starší a dospělé. Zde je to opravdu od 2-7 let proto je těžké hodnotil ()