Tlapková patrola ve filmu

• USA Paw Patrol: The Movie (více)
Trailer 2

Tlapková patrola patří k největším fenoménům současnosti. Psí záchranáře, kteří umějí létat s letadlem (kříženkyně Skye), hasit požáry (dalmatin Marshall), strážit zákon (německý ovčák Chase) a dělat spoustu dalších užitečných věcí (ostatní čtyřnozí chlupáči), milují děti po celém světě. Stejnojmenný televizní seriál láme rekordy ve sledovanosti stejně jako v prodeji hraček. Bylo jen otázkou času, než tahle odvážná štěňata zvednou laťku a vydají se do kina za svým dosud největším dobrodružstvím. Jít do akce je přiměje Humdinger, špatností skrz naskrz prolezlý tlusťoch, který se právě stal starostou Adventure City. Kromě toho, že nemá rád psy, nesnáší ani ošklivé počasí, a má přístroj, který mu má pomoci k tomu, aby nebe nad Adventure City bylo naprosto bez mráčku. Jenže každý, kdo si takhle hraje na „pánaboha“, musí počítat s tím, že se to může nepěkně zvrtnout. Ale Humdinger s tím nepočítá a kvůli tomu se všichni obyvatelé města ocitnou ve velikém nebezpečí. Tlapková patrola je naštěstí připravená kdykoliv vyrazit i na tu nejnebezpečnější misi a zachránit i to, co se na první pohled zachránit nedá. (CinemArt)

pepo

Pre predškolské publikum je to vlastne absolútne dokonalé a omnoho lepšie než kadejakí Mimoni, Riá, Domáci maznáčikovia alebo druhá Adamsova rodina. Vlastne je to najpríjemnejšie prekvapenie roku. So synovcom videné 3x za 2 dni :) 6/10, no keby som bol škôlkár tak je to minimálne za 30. ()

Kass

Pohledem dospělého lehce podprůměrný animák, který jsem ovšem zvládl absolvovat zcela bez potíží. Ten kdo se svou ratolestí strávil pár desítek hodin u seriálu a ví tedy kdo je kdo, bude mít jistě výhodu a možná se i pobaví. Hodnocení u těchto typů filmů jsou zhola zbytečná... mají ten seriál vaše děti rády? Není co řešit. Bude se jim to líbit. Možná jen ve finále zaprotestují nad tím, že tam nebyla Everest a Tracker... Ok. Tak tohle tedy byl první film, který viděla moje dcerka v kině. I když mě nenadchly, jsem rád že to byly právě tlapky. V tuhle dobu a v jejím věku totiž patří do rodiny. ()

Skrk

Ne kdovíjak originální animák, ale pár lepších vizuálních scének by se našlo, když už humor byl bída. Každopádně syn byl z první návštěvy kina nadšený. 🙂 ()

Marsik

KINO BENEŠOV - Ale jo, pro děti hezky koukatelné, barevné, úsměvné. Dospělým to bude spíše připomínat několik seriálových epizod za sebou, ale celkem rychle to uteče, v kině fajn podívaná. 67% (A) ()

Arsenal83

Pekné, farebné, príbehovo prázdne, ale deťom to stačiť určite bude. Hlavne nemluvňatám, keďže tie sa sťažovať veľmi nemôžu. ()

Radiq

Sakra, že já dycky vyfásnu jít s děckama na Tlapkovou. Po tomhle jsem nečekal nějaké zlepšení a nečekal jsem to správně. Alespoň jedna věc ale byla jinak - že to opravdu byl 1 celistvý děj, jako opravdový film a ne jen několik epizod poskládaných za sebou. Bohužel humor na dospělé nefungoval, pokud jsem si všiml správně. Celé je to samozřejmě strašná blbost a nenajde se tam jediný kaskadérský kousek, který by Tom Cruise zvládl sám. Víc než samotný film, mě ale pobavily reakce publika v sále. Např. když probíhala jedna z mega destrukcí města, dcera prohodila: "Jo, tohle bylo v Olomouci." a nebo když ze zadních řad zaznělo z úst tatínků něco jako: "Ty vole, co ty v té práci děláš? Koukej na ně, ti to mají hotové hned." No jo. Nechci kazit děckám radost, tak předstírám, jak strašně mě to bavilo (protože děcka to fakt bavilo), ale tady se přetvařovat nebudu. Samozřejmě to mohlo být mnohem horší. ()

FrankSusta

Achjo... strašně dětské (až na pár momentů, jejichž sestříhání dohromady by tvořili půlminutové video)! Ale pro takové ty moderní děti, co mají držky zblblí internetem, telefonama a celkově tím vším. Nějak nevím, když točíte film pro děti ve věku, že ještě věří, že psi dokážou takhle špičkově mluvit (možná to někdy dokážou, ale to je (asi) hodně vzdálená budoucnost) a dáte do toho telefony a všechno tohle tohle, jestli je to bude bavit, a nebo jestli z toho nebudou zblblí závisláci prodávající svoje duše (sice to ode mě zní asi divně, když mi je třináct, ale tahle přemoderní doba mě už občas sere! - trochu mě to štvalo i u Red Notice, u čehož sice nebyla cílová věková skupina malé děti, ale i tak). Občas mě to ale pobavilo (ne nějak extra, ale i tak). Trochu mi přijde divné, že do dětského filmu dají nějaký traumata z dětství, ale když už to vyšlo, tak už to kvůli mě asi předělávat nebudou. Další bod tohoto filmu je soundtrack, ty megaextraIN songy, které jsou teda jakože tak strašně úžasné... že mě to sralo!  Film o blbnutí dětských myslí!      ale občas pobavilo a občas to bylo docela dobrý             4/10                               (a navíc nechápu, jak tohle může mít stejně procent jako dle mého názoru úplně úžasná a inteligentní Tvář vody (to je pouze můj názor, samozřejmě ho nikomu nevnucuju)) ()

Sdoom

Objektivně to asi na 3 hvězdy neni, ale jelikož se jednalo o první návštěvu kina mé starší ratolesti, tak musím přimhouřit obě oči, protože účel to splnilo dokonale. Syn se bavil a o kinu pak ještě po zbytek dne mluvil. A ve finále to nebyl sám o sobě až tak nesnesitelný film, jak jsem očekával po zhlédnutí pár náhodných epizod stejnojmenného seriálu. (kino Cinestar, dabing) ()

yeniczek

Asi to bude tím, že jsem se ocitl v kině až po roce. Jedna hvězdička navíc, že je to ideální animák i pro pětiletého a já u toho neumřel. Dokonce bych i řekl, že jsem se občas bavil. Win win. ()

drackula

Svoju cieľovku si to nájde a ja ako dospelý som pri tom výraznejšie netrpel. Plus starosta Humdinger mi neskutočne pripomínal istého Igora M. 80% HBO MAX ()

iXtr3m3

Seriál pozná len dcérka, film som si pozrel s ňou a nebolo to veru nielen utrpenie, ale celkom fajn to aj vyzeralo. Malo to akciu, pekné spracovanie, vtip na hrane, skôr detský samozrejme, ale niektoré veci pekne odkopírovali napr. od Dark Knighta (Chaseovo auto v obrnenom móde, motorka atď.). Takých pekných 70-75%. ()

quelhar

Děti film zabaví, rodič se (možná trochu křečovitě) pousměje, když Ryder bez skrupulí řekne, že za prodej merche s Tlapkovou patrolou si koupil mrakodrap (novou centrálu) v centru velkoměsta. ()

husokachna

Travis the Taxikář má Vietnam, Chase the Tlapka má Adventure city. Každý si neseme nějaká ta traumata, ale jen odvážné Tlapky se jim postaví čelem. Nemám moc rád animáky, Pixar mě extra nebere, takže vždycky pečlivě volím na co s dětma půjdeme. Televizní Tlapkovou patrolu mám někde mezi nezajímá - nesnáším, zrovna podle toho, jak dlouho je zapnutá. Ale když je ten konec prázdnin, tak jsem se hecl a byl příjemně překvapen. Je to akční, dobře to vypadá, v rámci animáku a Tlapek nebývale opulentní a je to krátký. Vůbec mi to nelezlo na nervy, naopak jsem se docela bavil, i když dějově je to samozřejmě v podstatě natažený díl seriálu, v kině mě to nějak převálcovalo a já odcházel spokojený. Jasně, je to pořád Tlapková patrola...ale dá se to parádně zkousnout. Čtyři OK (co jinýho než) tlapky. PS: vtip s merchandisingem dobrej a dospěláky v kině zoufale nedoceněn. ()

Chundys

Ono si to asi 3 hvězdičky nezaslouží, ale to jak to ty děti žerou je neskutečný, mezi ně patří mé neteře a synovec! No tak se mi povedlo s nejmladší neteří na to kouknout a musím uznat, že vizuál a animace jsou suprové. Humor a celkový koncept je už horší, ale je to fakt pro děti a těm se to líbí takže buďme hodní :-) ()

JetDryerFan

Musím se přiznat, že hned v několika akčních scénách jsem naprosto zapomínala, že se koukám na Tlapkovou patrolu. Příběh měl význam, děj se hezky (i když předvídatelně) vyvíjel, bylo to dojemné i vtipné a navíc to nebylo ani trochu přihlouplé, jak to občas umí být. Nic jsem nečekala ale užila si to asi stejně jako můj pětiletý syn. ()

haroska

Wau. TV seriál úplně nesnáším (děti moc miluji). Film úžasné grafické zpracování, moc pěkný příběh. Fantazie tvůrců asi nezná mezí :D děti úplně v euforii. A že je to předvídatelné? No to nemohl přeci nikdo čekat nic jiného 😅 ()

himor

Musím tento animák hodnotiť veľmi pozitívne, moja dcéra pri ňom obsedí celý film. Takže za ňu určite 100%. Za mňa je to mierne nadpriemerný animák, s pomerne slušnou animáciou a svižným príbehom, čo ani mňa veľmi nenudí, tiež obsedím celý film :D Videl som už asi 10x a isto ma to neminie ešte množstvokrát. Podľa mňa OK. 85% ()