Krimi podľa románu Agathy Christie. Scenáristi presunuli príbeh do luxusného prostredia Pasadeny. Všetci sú už nedočkaví na rozriešenie záhady, kto vraždil otráveným šampanským. Motívy ostávajú stále tie isté: lakomosť a žiarlivosť... (oficiální text distributora)

Blofeld

Obstojná zápletka od královny zločinu v rutinním televizním provedení. V obsazení potěší Harry Morgan jako detektiv a Nancy Marchandová jako sympatická Lucille připomene Myrnu Loyovou v některé z pozdějších rolí (např. Midnight Lace). A slavná píseň Colea Portera 'I Get A Kick Out Of You' taky neuškodí;oD. Jo a zvrat taky stál za to... Skoro bych byl dal 4 hvězdy... ()

necisty

Přestože mi tam chybí Hercule nebo Marplová, tak to nebylo špatné. Ženských je tam kotel krásných, ale mají všechny takové divné vlasy. ()

elizabeth_ba

Výborný casting (až na Rosemary) a konečně jsem jako v ostatních zpracováních nepostrádala inspektora Kempa (a to ještě v podání plukovníka Pottera z MASHe, ale možná by byl lepší jako plukovník Race, který zde, stejně zde jako ve všech ostatních zpracováních, zase chyběl, nejvíce pak u kulatého stolu s Anthonym a inspektorem Kempem), i když, jelikož jsme se přesunuli ze staré dobré Anglie do Ameriky (a přívlastky si doplní každý sám), tak se z knižního Kanaďana Anthonyho stal Angličan… Zbytek byl sice nic moc, ale věrně se drželi knihy (včetně zápletky), tak toho zas až tak moc nepoprasili. Zpracování s Poirotem (Žlutý iris) bylo sice o dost lepší, i když postrádalo mnohé postavy, ale ono všechno s Poirotem (navíc hraným Davidem Suchetem) je jaksi lepší, takže jsem se rozhodla udělit tomuto zpracování tři hvězdičky, také proto, abych ho srovnala s ostatními hodnocenými (kromě Žlutého irisu ještě Perlivý kyanid a Perlivý kyanid). ()