Komentáře uživatelů k TV seriálu (78)

Nejsem vášnivý čtenář Davisova životního díla, ovšem to neznamená, že si, pokud na to přijde, čas od času nějaký komiks přečtu. I přes nefanouškovství musím uznat, že komiks je úplně něco jiného - například cílová skupina... Nicméně sem tam pronikne do tohoto seriálu ona genialita (humor bývá občas stejný jako v komiksu), kterou se novinové "stripy" pyšní a tak se nedá zde říct, že tu máme před sebou ztrátu času. Vysoké hodnocení dávám také proto, že celovečerní film je otřesný. Dabing je v případě hlavní postavy (mluví Vladimír Čech) trefou do černého.(6.3.2009)

Garfieldovy komiksy jsou fantastické - cynický humor cynického, líného, tlustého, nenažraného, sebestředného, sobeckého kocoura milujícího lasagne. Tyto seriály jsou jiné - trochu více orientované na děti, ale přesto pobaví. Nečekejte ale takový "nářez" jako v kreslených stripech.(30.3.2003)

• Gemini

Je to určené spíš pro děti, takže klasického garfieldovského cynismu, tak jak ho známe a milujeme, si tady moc neužijete, navíc zastávám názor, že černobílému Garfieldovi se nic nevyrovná, ale co....tady je Garfield proti té počítačem animované filmové hrůze aspoň Garfield, a ne nějaká nablblá postavička pro děti. 60% by bylo OK, kdyby to bylo skutečně jen o Garfieldovi...ale někdo sem zkrátka musel vecpat ještě další postavičky ze světa zvířat, a to je kvalitativní krok "zpět". Takže 50% a šmitec.(8.4.2003)

Nikterak špatné, ale až příliš infantilní. Jako kreslenému seriálu tomu příliš vytknout nelze, ale coby vášnivý čtenář Garfieldových stripů nemůžu jít výše, než na tři hvězdičky...(14.5.2003)

• woody

Největší potíž seriálu je vtom že Garfieldovy stripy jsou skvěle cynické a černobílé,tohle je dětsky infantilní a barevné.Český dabing tomu taky moc nenapomáhá.(3.8.2003)

"Jsem líný a tlustý a jsem na to hrdý." Potíž je v tom, že tahle animovaná série se zaměřila primárně na dětského (tj. hloupého) diváka, takže je to docela slabota a s původními stripy to krom Garfielda, Jona, Odieho a dalších nemá nic společného. Přesto mě náklonnost k cynickému kocourovi s hubou plnou lasaní nutí přimhouřit obě oči a dát čtyři hvězdičky.(12.5.2003)

Garfield je cool týpek. Po natočení filmů se mi trochu znechutil, ale to je jiný příběh. Krom toho i ostatní postavy nebyly špatné (třeba to vejce s nohama mě dostalo vždycky). Sice neznám originální dabing, ale zdá se mi, že Vladimír Čech se ke Garfieldovi hodí, takže výjimečně pochválím i dabing.(14.12.2009)

Původní strip je skvělá záležitost, svým cynickým humorem zacílená spíš na dospělého čtenáře, kdežto tvůrci animovaného seriálu sice zachovali základní půdorys se všemi postavami, ale posunuli se směrem k nekonfliktní rodinné zábavě, zaměřené na dětské publikum. Není to špatné, ale je to úplně jiné, než bych si přál. Celkový dojem: 50 %. Jedinečnost se zkrátka vytratila, zůstala rutina a mainstream.(14.4.2009)

Hm, tak to se zrovna nevyvedlo. Pro mladší diváky snad, ale pro starší je to už nuda. Miluji ty kreslené příběhy v časopisech, ale ty jsou mnohem zajímavější a vtipnější než ty televizní. Promiň Garfielde, ale takhle to vidím jen na průměr.(25.3.2008)

Ale tak pořád lepší než ty hraný majstrštiky.(1.5.2009)

Garfield je tezkej ruler, cynickej flegmatik k pohledani :)(7.9.2003)

60%, na novinové skeče to ale nemá.(12.6.2009)

Vtipné.(1.1.2010)

80% - Komiksy jsou sice lepší než seriál, ale seriál je mnohem lepší než filmy...(22.1.2008)

Nejsem objektivní. Nedejte na mé hodnocení, Garfielda nekriticky obdivuji.(10.7.2008)

"Je tu Gárfíld..."(27.4.2006)

TV-seriál. | Průměr všech zhlédnutých dílů: 65% (3*) |(18.7.2013)

Příběhům chybí trocha humoru z kreslených příběhů, Garfield ale pořád zůstává tou úžasnou, línou, cynickou kočkou, kterou si všichni zamilují:)(27.4.2010)

Animovaný seriál o líném kocourovi milujícím lasagne. Zná ho snad každý.(7.11.2018)

Garfieldovi příhody jsou samozřejmě výborné, ale nikdy se to nevyrovná kreslenému comicsu. Rozdělení na několik částí v jednom pořadu je v pohodě, ale trochu jsou jednotlivé pasáže nevyrovnané. Garfield je v pohodě, ale kamarádi z farmy imho za ostatním značně zaostávají. Naopak se mi asi nejvíc líbí "Garfieldova rychlovka", která nejvíc připomíná tradiční comicsy o třech obrázcích. Škoda jen, že je to dělané pro mladší publikum, kterým zase není určena předloha.(11.3.2005)

Už podle mého avataru je asi zřejmé, že Garfield, ten cynický, sebestředný, líný a sarkastický kocour, je můj životní vzor, a Daviesovi komiksové stripy patří mezi to nejlepší, co dokážou komiksy nabídnout- miluju ten humor. Z něho toho v tomto seriálu moc nezbylo, inu tvůrci (a hlavně producenti) si řekli, že dětský divák by takovou várku ironie asi nerozdýchal a tak udělali z Garfielda jen tak trochu nerudného kocoura. Jenže v porovnání s tím, co za zrůdnosti udělali z toho tlustýho kocoura soudruzi po roce 2000, je toto ještě pořád masterpiece. Navíc miluju dabing Vladimíra Čecha, i ze samotných stripů na mě Garfield promlouvá přesně jeho hlasem.(10.11.2017)

<< předchozí 1 2 3 4