• Arsenal83

Afektované opité herectvo. A opité asi skutočne, pretože to nevyzeralo na herecký výkon, to vyzeralo, že tí nájomní herci sú skutočne pod obraz a niekto len postavil pred nich kameru. Aby to bolo cool, v každom dialógu sa musí vyskytnúť fuck vo všetkých obmenách, hlavne z úst žien, inak by to nebolo tak super tvrďácke. Pre spestrenie sa títo ľudia ukážu v plnej nahote, problém však je, že ich nahých vidieť vôbec nechcete. Jedine, že by ste boli obdivovateľom ľudského skeletu s blonďavou parochňou.(7.5.2021)

No regrets on a blue Monday. (12.3.2021)(12.3.2021)

• zodiak217

Šialene dlhé a šialene nudné. Na tomto filme je najlepšie to prostredie Atén, ktoré je mi blízke, inak sa celý film točil o tom istom a ešte aj s prázdnym koncom. Ťažko alternatívny, festivalový film, ktorému som vôbec neprišiel na chuť. Vzťahová zlatanina, kde sa 2 hodiny pozeráte na to isté opakujúce sa dookola. Nuž asi aj takéto filmy musia vznikať.(7.5.2021)

Obyčajný vzťahový film. Nič viac, nič menej. Dvaja Amíci, ktorí žijú a vykvasujú už nejaký ten piatok v Grécku, sa zabuchnú do seba a vášnivo sa milujú. Občas prebehne nejaká menšia kríza, či aférka, ale nejaká mega zápletka, z ktorej by mi spadla sánka, tam veru nebola. Slušné tri hviezdičky.(19.4.2021)

Dřív jsem podobné snímky měla raději. A nejde jenom o to, že to má být asi jako silně nezávislé, tak to bude jiné. Ale Monday je průměrný film v žánru, leč to znělo na začátku velice zajímavě. Ale ve výsledku ta nejzajímavější část filmu je posledních třicet vteřin, kdy vám to celé dojde. Možná právě proto mi přišlo, že twist se do toho vůbec nehodil a měli to nechat v rovině anotace...(29.4.2021)