Epizody(8)

Sluncem zalité Los Angeles ukáže v roce 1990 svoji odvrácenou tvář. Ctižádostivá filmová režisérka naplánuje mysteriózní pomstu, při které se budou měnit stavy vědomí. (Netflix)

Recenze uživatele Lenka.Vilka k tomuto seriálu (9)

Pomsta s chutí třešní (2021)

Překvapení. A velké. Něco tak brutálního, zábavného a brutálně zábavného jsem neviděla už hodně dlouho! ()

Existuju (2021) (E01)

Něco se přede mnou odehrálo. Sice nemám tušení co, ale beru tvůrčí záměr, a chci vědět, co bude dál, protože zpracování je skvělé  :) ()

Pár chlupů (2021) (E02)

Hmm, trochu ujetýho čarování, další blití koťátek a trhání chlupů. Dokonalé! ()

Římská svíce (2021) (E03)

Masakr začíná a já se bavím stále víc  :) ()

Koktejl z pulců (2021) (E04)

Hodně zajímavý díl. Nebudu lhát, víc mě zajímal ten otvor do doplahy, ale je pravda, že ten druhej byl taky originální. A fakt mě to zajímá dál, protože návštěva u Boro na konci, že... ()

Jennifer (2021) (E05)

Velký dojemný rodinný setkání. Tedy, hned několik a na konci vážně brutální setkání starých kamarádů. Hezký a krvavý  ;) a taky trochu toho očička, no... :) ()

Mléčná lázeň (2021) (E06)

Možná zatím nejlepší díl. Spousta informací, spousta emocí, spousta krve. Skvělé! ()

Vejce (2021) (E07)

Tady se toho stalo tolik, že mi málem praskla hlava. Finále čekám brutální  :) ()

Těla (2021) (E08)

Nepochopila jsem to. Podle všeho to je limitka. Tak proč tam zůstalo tolik nedořešeného? Pokud by bylo pokračování, nazvu to skvělým koncem. Ale tady jsem prostě zůstala zmatená a trochu zklamaná :( ()