Tenhle film totálně žeru,kamarádství do deště,člověk který vám je blíž než vaše rodina,blíž než jakákoliv přítelkyně..prostě kamarádství,kterého si vždy budu vážit nejvíc a vždy pro mě bude znamenat nejvíc,jako tnehle film...který je z českých určitě můj nejmilejší.(10.5.2011)

Klasická česká komedie, na kterou se dá častěji dívat. Má skvělé herecké obsazení, kde krom Tofiho a Vaculíka zaujme více herců. Příběh je celkem dobrý, film má vtipné scény. Díky krátké délce filmu film nenudí. Discopříběh se mi teda líbil více, ale toto je také stará česká klasika na podívání. Hodnotím na 83% = ****(24.11.2012)

Tohle je prostě můj oblíbený kýč :-) Ať si říká kdo chce, co chce, já se na to v televizi vždycky ráda podívám :-)(23.8.2006)

Pěkná (nyní již trochu nostalgická) hudba, atmosféra, zábava, fajnoví herci.(21.9.2014)

Velice slušná zástupce svého žánru, který má docela promyšlené podvody, dobrou ústřední dvojku i hudbu, a dobře se na to dívá i po letech (Syřiště ale vede). Přece jen ale to není zrovna můj šálek čaje.(16.11.2013)

• - Scéna, kdy si jde Sagvan Tofi do tehdejšího obchodního domu Máj vyzvednout peníze ze záchodové nádržky, byla napsána podle skutečné události. (Stocki)

• - Píseň "Dávej ber" nazpívali původně Sagvan Tofi a Lukáš Vaculík. Producentům se ale nezdál zpěv Lukáše Vaculíka a jeho hlas byl z výsledné verze písně nakonec odebrán, takže zpívá pouze Sagvan Tofi. (Lajty)

• - Scéna s výbuchem automobilu Volha se natáčela na Národní ulici u Jazz clubu Reduta a tehdy výbuch poškodil několik výloh v těsném okolí. (Stocki)