Harlequin 2 - Jiná žena (TV film)

• český

David Davis

Kostýmy:

Luis Sequeira
  • nash.

Romantické drama, které sice je typicky harlekýnské, přesto kupodivu stravitelné. Když si člověk odmyslí občasnou jalovost situací nebo „odborných“ lékařských informací“, zbytečnou a samoúčelnou erotickou scénu, která se střihači nejspíš omylem připletla z materiálu padlého pod stůl při střihu nějakého neškodného magazínu Playboye, nebyl výsledek až tak špatný. Přes několik pevně daných klišé má na „harlekýnku“ slušně napsaný scénář, herecké výkony bez přehnaného cukrkandlu a dokonce i špetku napětí.(25.9.2010)

Toto je ta správná harlekýnka !, má všechno co tam má být. Napětí, záhada, nenávist a její lepší kolegyně LÁSKA. Zhlédl jsem jedním dechem. Krása vychází z tvého srdce … když budeš věřit sama v sebe bude z tebe přímo zářit. Ty auta měli teda parádní, zvláště ten veterán !(10.1.2012)

Nemám ráda harlequinské příběhy, ale tohle je světlá výjimka a nejspíš kvůli dobré práci Petera Oterbridge.(17.7.2008)

• Campbell

Chtěl bych dát 3*, už jen kvůli tomu začátku kde to vypadalo na nadějnou romantiku, nicméně film postupem času dostává nudný oblek a tak se člověk může jen nudit, pochybuju že se tohle nějak moc líbilo i těm co tyhle filmy vyhledávají.(16.10.2010)