Body Cam

Trailer 1

Rutinná dopravná kontrola sa nečakane skončí hrozivou smrťou policajta, ktorý zomrie za záhadných a nevysvetliteľných okolností. Jeho traumatizovaná kolegyňa Renee Lomito-Smithová (Mary J. Bligeová) zistí, že videozáznam udalostí zachytený osobnou kamerou si môže prehrať iba ona. Táto skutočnosť spochybňuje jej dôveryhodnosť ako svedkyne, a nikto neverí popisu záhadných udalostí, ktoré na vlastné oči videla. Po tom, čo sa nevysvetliteľné útoky na policajtov opakujú a denne pribúdajú ďalšie obete, ambiciózna dôstojníčka Rennee sa vracia do služby a je rozhodnutá, že temné sily vypátra a  vraždenie policajtov zastaví. Spolu so svojím novým kolegom Dannym (Nat Wolff) odhalia v pozadí teroru prítomnosť nadprirodzenej sily, ale majú proti takémuto mocnému protivníkovi vôbec nejakú šancu? (TV JOJ)

Trailer 1

LIVINGDEAD odpad!

To zase byl film! Psychicky nevyrovnaná černá policistka vyšetřuje vraždy svých kolegů. Já teda nevím, vždycky, když dorazila na nějaké místo, byli tam mrtví policajti a kamery bez záznamů. No já být jejím nadřízeným, tak si myslím, že vraždí ona. Každopádně, film se děsně táhl, neustále jsem pozoroval čas do konce. Ztráta času. 💩💩💩💩💩 ()

Trevor

Ďalší z rasistických koncertov ktoré v poslednej dobre zaplavujú svet pod taktovkou afroamerického rasistického režiséra. Jediným poctivým policajtom je pochopiteľne žena, pochopiteľne afroameričanka, za smrťou mladého chlapca (pochopiteľne afroameričana) stojí niekoľko policajtov (pochopiteľne bielej rasy) a celý tento skutok sa snažia utajiť šéfovia polície (pochopiteľne muži bielej rasy). Keďže rasizmus vo filmoch neznášam (nech je zameraný proti akejkoľvek rase) musím hodnotenie tohto filmu pochopiteľne znížiť. ()

peter12

Ďalší z radu veľmi slabučkých ducharských filmov, ktoré neustále prevarujú tu istú vodu na čaj. Napätím film veľmi nedisponoval a atmosféru mal, asi v dvoch momentoch. Čo stálo za to boli vraždy, boli rýchle, nekompromisné a mali aj silný náboj, hlavne v obchode. Finálny zvrat sa tiež do cela vydaril, nebol originálny, ale zato slušne vygradovaný. Taká prijemná ducharska jedno hubka, ktorá neurazí ale určite ani nenadchne. ()

EvilPhoEniX

Slušný policejní thriller s prvky nadpřirozena. Je to sice levnější film, ale vizuál působí v pohodě a herci neurazí. Ve městě začnou záhadně umírat policisté a Mary J. Blige se tomu snaží přijít na kloub. Rozhodně mě překvapily povedené vraždy, kde se maskéři neflákali a scéna v obchodě má velmi solidní atmosféru a vlastně ten film má i celkem zajímavý zvrat i slušný motiv nadpřirozené entity, která policisty vybíjí. Je to hodně snaživé béčko, které rozhodně neurazilo. Příběh***, Akce***, Humor>Ne, Násilí***, Zábavnost***, Hudba***, Vizuál***, Atmosféra****, Napětí***. 6/10. ()

kingik

Uvědomělá černá policistka řeší prapodivnou záhadu z kamerového záznamu svého nevysvětlitelně zesnulého kolegy, jakou policejní sbor nepamatuje. A postupně se dostává do spleti událostí, které odporují zdravému rozumu. Smrt policisty i následně dalších osob mají na svědomí nadpřirozené síly. Odmyslet si mysteriozní odér, byl by z toho reálně předložený krimi příběh, který svým způsobem upomíná smrt černocha Floyda, který v USA zemřel při neadekvátním policejním zásahu. Nadpřirozený rozměr a povedené gore ovšem přece jen provokativní apel zmírňují, načež film celkově skvěle graduje. A samozřejmě je to celé doplněno o pěkné množství zvratů. A rozhodně se nesluší příliš z průběhu děje vyzrazovat, neboť tím by film ztratil na momentu překvapení. Mary J.Blige a Nat Wolff jsou neoukoukaná a poměrně netradiční dvojice policistů. A veškeré herecké osazenstvo je dost dobré. Podstatná část filmu se odehrává v nočních ulicích a zákoutích, občas to působilo příjemně depresivně až téměř atmosféricky. Neznámý režisér Malik Vitthal hned svým druhým režijním počinem ukázal, že v něm něco je. Má talent, nenatočil sáhodlouhé pojednání a neustále dodržoval dynamiku a napětí. A možná chtěl ve výsledku být i do jisté míry kontroverzní (viz pointa filmu), ovšem ten hororový styl to potlačil a zahladil stopy po případném přívalu kontroverze. Tak jeho tvorbě dopřejme šťastné (barevné) zítřky. 10/10 ()

• Keď sa policajtka Renee (Mary J. Blige) snaží odblokovať mobil v márnici, použije na to prst zomrelého. Položí ho však na display, pričom čítačka odtlačkov prstov sa nachádza na zadnej strane mobilu. Týmto spôsobom by ho neodblokovala ani náhodou. (beso74)