Body Cam

Body Cam

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2020, 92 min

• LIVINGDEAD

To zase byl film! Psychicky nevyrovnaná černá policistka vyšetřuje vraždy svých kolegů. Já teda nevím, vždycky, když dorazila na nějaké místo, byli tam mrtví policajti a kamery bez záznamů. No já být jejím nadřízeným, tak si myslím, že vraždí ona. Každopádně, film se děsně táhl, neustále jsem pozoroval čas do konce. Ztráta času. 💩💩💩💩💩(23.5.2020)

• Flopik

Začalo to super, osobne mi takéto horory kde sa niečo postupne odkrýva vôbec nevadia. Problém je však ten, že namiesto toho aby sa to rozbehlo to ostalo celé v tom pomalom, vlečúcom sa tempe. No a najväčší problém bol ten, že aj menej bystrí diváci odhalili o čo pôjde a preto to postupné odhaľovanie bolo strašne nudné. Duch strašne lacný.. v podstate tieň s nejakým vrecom na hlave. Jediné pozitívum sú tie vraždy, teda skôr tie masky ktoré boli skvelé a pekne krvavé. Koniec tak isto bez nápadu. Úplne zlý film to nie je a na nudný večer zabaví alebo možno uspí.(24.6.2020)

Slušný policejní thriller s prvky nadpřirozena. Je to sice levnější film, ale vizuál působí v pohodě a herci neurazí. Ve městě začnou záhadně umírat policisté a Mary J. Blige se tomu snaží přijít na kloub. Rozhodně mě překvapily povedené vraždy, kde se maskéři neflákali a scéna v obchodě má velmi solidní atmosféru a vlastně ten film má i celkem zajímavý zvrat i slušný motiv nadpřirozené entity, která policisty vybíjí. Je to hodně snaživé béčko, které rozhodně neurazilo. Příběh***, Akce***, Humor>Ne, Násilí***, Zábavnost***, Hudba***, Vizuál***, Atmosféra****, Napětí***. 6/10.(21.5.2020)

Královna hip hop soulu, Mary J. Blige v hlavní roli duchařského hororu? Znělo to jako splněný sen, ale dopadlo to jen průměrně. Herecky se Mary předvedla v plné kráse, na zpěvačku byl její výkon dokonce lepší, než u některých "jen" herců. Co se týče filmu, bylo to hodně "televizní" a policejní vyšetřování je pro mě vždycky otrava. Nejspíš bych to ani nedokoukal, kdybych nečekal, kam zařadí písničku Can't Be Life, kterou Mary pro tento film nahrála. Byla samozřejmě u závěrečných titulek, což byla i nejlepší část celého zážitku. Bez Mary - odpad!(30.5.2020)

Film na aktuální téma jak je známo v Usa je v poslední dobou trend střílet černochy někoho napadlo to zabalit do hororu a vzniklo tohle. Tak, že ženská vyšetřuje vraždy policajtů co mají spojitost s vraždami nezbrojeného černocha a jeho duch (nebo co to bylo není to zde ani vysvětleno) se mstí. Za mě lepší průměr má to dvě dobré scény (benzínka a konec) a i gore je na slušné úrovni. 60 procent(23.6.2020)