Rutinní kontrola vozidla má za následek nevysvětlitelnou a strašlivou smrt policisty. Jeho kolegyně (Mary J. Blige) si uvědomí, že záznam události může přehrát pouze ona. Mezitím co se útoky stupňují, snaží se porozumět, co za nadpřirozené síly za nimi je. (Dalfor)

LIVINGDEAD odpad!

To zase byl film! Psychicky nevyrovnaná černá policistka vyšetřuje vraždy svých kolegů. Já teda nevím, vždycky, když dorazila na nějaké místo, byli tam mrtví policajti a kamery bez záznamů. No já být jejím nadřízeným, tak si myslím, že vraždí ona. Každopádně, film se děsně táhl, neustále jsem pozoroval čas do konce. Ztráta času. 💩💩💩💩💩 ()

EvilPhoEniX

Slušný policejní thriller s prvky nadpřirozena. Je to sice levnější film, ale vizuál působí v pohodě a herci neurazí. Ve městě začnou záhadně umírat policisté a Mary J. Blige se tomu snaží přijít na kloub. Rozhodně mě překvapily povedené vraždy, kde se maskéři neflákali a scéna v obchodě má velmi solidní atmosféru a vlastně ten film má i celkem zajímavý zvrat i slušný motiv nadpřirozené entity, která policisty vybíjí. Je to hodně snaživé béčko, které rozhodně neurazilo. Příběh***, Akce***, Humor>Ne, Násilí***, Zábavnost***, Hudba***, Vizuál***, Atmosféra****, Napětí***. 6/10. ()

*CARNIFEX*

Za absolútnej tmy a absolútneho ticha, dostatočne atmosfericky pôsobiaca, nenáročná jednohubka, ktorá nijak neurazí. Mix žánrov s občasnými prvkami “F.F.” mne osobne nijak nevadilo, a i keď je dejová linka pomerne jednoduchá, sám za seba som spokojný. ()

kingik

Uvědomělá černá policistka řeší prapodivnou záhadu z kamerového záznamu svého nevysvětlitelně zesnulého kolegy, jakou policejní sbor nepamatuje. A postupně se dostává do spleti událostí, které odporují zdravému rozumu. Smrt policisty i následně dalších osob mají na svědomí nadpřirozené síly. Odmyslet si mysteriozní odér, byl by z toho reálně předložený krimi příběh, který svým způsobem upomíná smrt černocha Floyda, který v USA zemřel při neadekvátním policejním zásahu. Nadpřirozený rozměr a povedené gore ovšem přece jen provokativní apel zmírňují, načež film celkově skvěle graduje. A samozřejmě je to celé doplněno o pěkné množství zvratů. A rozhodně se nesluší příliš z průběhu děje vyzrazovat, neboť tím by film ztratil na momentu překvapení. Mary J.Blige a Nat Wolff jsou neoukoukaná a poměrně netradiční dvojice policistů. A veškeré herecké osazenstvo je dost dobré. Podstatná část filmu se odehrává v nočních ulicích a zákoutích, občas to působilo příjemně depresivně až téměř atmosféricky. Neznámý režisér Malik Vitthal hned svým druhým režijním počinem ukázal, že v něm něco je. Má talent, nenatočil sáhodlouhé pojednání a neustále dodržoval dynamiku a napětí. A možná chtěl ve výsledku být i do jisté míry kontroverzní (viz pointa filmu), ovšem ten hororový styl to potlačil a zahladil stopy po případném přívalu kontroverze. Tak jeho tvorbě dopřejme šťastné (barevné) zítřky. 10/10 ()

peter12

Ďalší z radu veľmi slabučkých ducharských filmov, ktoré neustále prevarujú tu istú vodu na čaj. Napätím film veľmi nedisponoval a atmosféru mal, asi v dvoch momentoch. Čo stálo za to boli vraždy, boli rýchle, nekompromisné a mali aj silný náboj, hlavne v obchode. Finálny zvrat sa tiež do cela vydaril, nebol originálny, ale zato slušne vygradovaný. Taká prijemná ducharska jedno hubka, ktorá neurazí ale určite ani nenadchne. ()

Trevor

Ďalší z rasistických koncertov ktoré v poslednej dobre zaplavujú svet pod taktovkou afroamerického rasistického režiséra. Jediným poctivým policajtom je pochopiteľne žena, pochopiteľne afroameričanka, za smrťou mladého chlapca (pochopiteľne afroameričana) stojí niekoľko policajtov (pochopiteľne bielej rasy) a celý tento skutok sa snažia utajiť šéfovia polície (pochopiteľne muži bielej rasy). Keďže rasizmus vo filmoch neznášam (nech je zameraný proti akejkoľvek rase) musím hodnotenie tohto filmu pochopiteľne znížiť. ()

iXtr3m3

Slabý nadpriemer až klasický priemer. Trailery sľubovali viac, ako sme nakoniec dostali. Čo dodať. Technicky y remeselne na dobrej úrovni, ale obsah jednoducho zostal pozadu a forma ho zabila. ()

oveckaoa

Film na aktuální téma jak je známo v Usa je v poslední dobou trend střílet černochy někoho napadlo to zabalit do hororu a vzniklo tohle. Tak, že ženská vyšetřuje vraždy policajtů co mají spojitost s vraždami nezbrojeného černocha a jeho duch (nebo co to bylo není to zde ani vysvětleno) se mstí. Za mě lepší průměr má to dvě dobré scény (benzínka a konec) a i gore je na slušné úrovni. 60 procent ()

Flopik

Začalo to super, osobne mi takéto horory kde sa niečo postupne odkrýva vôbec nevadia. Problém je však ten, že namiesto toho aby sa to rozbehlo to ostalo celé v tom pomalom, vlečúcom sa tempe. No a najväčší problém bol ten, že aj menej bystrí diváci odhalili o čo pôjde a preto to postupné odhaľovanie bolo strašne nudné. Duch strašne lacný.. v podstate tieň s nejakým vrecom na hlave. Jediné pozitívum sú tie vraždy, teda skôr tie masky ktoré boli skvelé a pekne krvavé. Koniec tak isto bez nápadu. Úplne zlý film to nie je a na nudný večer zabaví alebo možno uspí. ()

blazma

Takže nějaký chudák kluk se promění na ducha a chce se pomstít policajtům, kteří mu to provedli a celé to zametli pod pokličku. Do toho se nám tady objeví ženská cajtka, která čirou náhodou taky ztratila syna, takže očividně ten duch proti ní nic nemá a nechá jí pátrat dál jako jediné. Jakože bohužel, nápad obstojný, ale prostě to nefunguje. Až moc to nedává celé smysl a je to jenom zmatená kaše, ve tmě a většinou tam prší nebo je šero. ()

WeeLass

Královna hip hop soulu, Mary J. Blige v hlavní roli duchařského hororu? Znělo to jako splněný sen, ale dopadlo to jen průměrně. Herecky se Mary předvedla v plné kráse, na zpěvačku byl její výkon dokonce lepší, než u některých "jen" herců. Co se týče filmu, bylo to hodně "televizní" a policejní vyšetřování je pro mě vždycky otrava. Nejspíš bych to ani nedokoukal, kdybych nečekal, kam zařadí písničku Can't Be Life, kterou Mary pro tento film nahrála. Byla samozřejmě u závěrečných titulek, což byla i nejlepší část celého zážitku. Bez Mary - odpad! ()

TesterX

Asi to mělo nějaký potenciál, ale i přes slušnou atmosféru vytvořenou především prostředím to působí furt dost levně - a to díky většině neherců - ústřední postavu vybral doprdele kdo a toho dementa k ní? Začátek slušná atmosféra, pár nechutných scén, jinak nuda. ()