Reklama

Reklama

Recenze (3)

maruna0007 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Místy trapné dialogy a když si vzpomenu na ten rozhovor s Lois a Supermanem, začal jsem se smát jak levně to vypadalo. Ale je fajn, že nám díl připomněl pilotní epizodu a ve chvíli kdy se na scéně objevil Edge, byl jsem do toho pěkně zažraný. Jinak bych chtěl vědět jednu věc. Supermanovi svůj první oblek ušila maminka, a co se stane? Supermanův oblek odolá ohni... jako vážně?! Z čeho mu to ta mamka vyrobila :-D. Jinak mě seriál furt baví, ale nebýt Edge šel bych na 3 hvězdy. Tohle byla dle mého první epizoda, která mi přišla trochu trash. Ale ty pozitiva a taky to jak mě pěkně bavily ty některé scény, tak to u mě je stále na 4. Každopádně se těším na další díly a jsem velice zvědav co bude dál. Poslední třetina dobře navnadila. :-) ()

Trevor 

všechny recenze uživatele

Pochopiteľne * nadol za boj proti nacistom...už to je trápnejšie ako oslavy 1 mája kedysi...inak to bolo veľmi dobrá epizóda, jedna z najlepších v doterajšom priebehu. ()

Reklama

NinadeL 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Nádherná epizoda věnovaná tomu téměř hmatatelnému kouzlu supermanovského mýtu. Krásně je tu zobrazen celý ten příběh Clarkova odchodu do Metropolisu, nástup do Daily Planet a celý vztah s Lois. Pěkně krok za krokem. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama