Reklama

Reklama

Recenze (12)

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Všichni si pochvalují, že jsou SNW starý dobrý Star Trek a přesto tady někteří frflají, co to bylo za epizodu. Jenže i takovéto rozverné epizody o ničem, jsou nedílnou součástí ST. Uznávám, že si tvůrci mohli víc vyhrát ze způsobem záměny a že byla celá ta blbost s bingem výstřel do tmy. Ale ani tak se necítím ošizený, nebo rozladěný. Naopak, jsem rád, že tvůrci našli odvahu a pokračují tam, kde to nejlepší ze světa ST skončilo ()

cyphercz 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Prozatím suverénně nejslabší epizoda, chápu, že tvůrci chtěli určité odlehčení, ale kéž by to nebylo touto formou. U sledování tohoto dílu jsem si připadal jako bych se snad díval na HIMYM či podobný vztahový seriál, postavy opět mluví jak "děsně cool" hipsteři z LA, první důjstojnice a šéfka ochranky se chovají jak dvě teenargerky a ne členové polovojenské Hvězdné Flotily, opravdu jediné co tento díl jakž takž zachraňuje je vyjednávání se strategicky důležitou rasou, zbytek těžký anti-scifi odpad. Celkově 35% ()

Reklama

tata22 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Já vážně nevím. Oceňuji návrat k původnímu stylu ST ale nějak mně to nebaví. Nic moc se neobjevuje, nic moc se neděje, je to trochu jako nekonečný vztahový seriál z produkce TV Prima či NOVA.  Jsem z toho otrávený. Vždycky jsem měl v každém ST nějaké oblíbené postavy, většinou prakticky všechny. Jak u Nové generace, tak u DEEP Space 9, u Voyageru ale tady nic. Některé postavy jsou vyloženě nesympatické, třeba bezpečnostní důstojník, rádoby sexy sestřička (odbarvená nehezká blondýna), Number one (lehce obtloustlá, stárnoucí kráska) a tak bych mol pokračovat. Dokonce ani Spock mi v tomhle podání dvakrát k srdci nepřirostl. Nevím jestli ti herci neumí hrát nebo je scénář tak slabý... Ale uznejte sami. Kdo se Vám líbí, kdo je Vaše oblíbená postava ??? Těžko pohledat. Budu muset vlézt na půdu, najít Voyager nebo Novou generaci, jinak se u toho usoužím... Jako velký milovník ST snesu hodně a dokáži odpustit taky hodně ale... ()

Elerrina 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Star Trek, který se snaží napodobit The Orville? Kdyby mi někdo tvrdil, že tvůrci štípli Sethu MacFarlanovi scénář ke třetí sérii a napsali tuhle epizodu podle něj, nebudu mít problém tomu uvěřit. Potíž je jen v tom, že výsledné provedení postrádá onen lehce satirický a hravý orvillovský humor a navíc zvýrazňuje fakt, že ty runway modelky navlečené ve startrekovských uniformách prostě neumějí hrát. Ale jinak dobrej pokus. ()

PeteBuck 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Takže čo sme vykradli tentokrát okrem ST TOS? Iba čo som postrehol: ST TAS, ST DS9 a samozrejme film Star Trek III: The Search For Spock. Nápad s diplomatickým jednaním zaujímavý, ostatné nič moc. Prvý dôstojník a šéfka ochranky sa správajú uletene, dokazujú si, že nie sú úplní suchári; sestra Chapelová pošle do prdele svojho frajera, s ktorým to nemyslela vážne, ale on chudák to začal brať vážne, hoci sa predtým dohodli, že to nebudú brať vážne, Spock, čo si vymení katru s T´Pring (hoci sa to nevyskytlo po stáročia, aspoň podľa ST III), kormidelník, čo sa mi možno iba zdá, supluje lodného poradcu. Jo a kapitán, ktorý rozlúskne diplomatický problém. Zabudol som lodného lekára, ktorý mi v tej čiapke evokoval plukovníka Blakea zo seriálu M. A. S. H. a zároveň kapitána Kirka, keď sa škriabal na El Capitan v Yellowstone. Prvá časť mi dala nádej, ale tá pomaly umiera. Utvrdilo ma to v tom, že tvorcovia Discovery, Picarda a Strange New Worlds Star Treku nerozumejú. A basta. Mimochodom, aby som citoval bývalú manželku Goerga Lucasa, Marciu Lucas, tak súčasní scenáristi a výkonní producenti Hviezdnych vojen im tiež nerozumejú. Rozhodne tomu tiež verím potom, čo som videl posledné tri filmy Star Wars a hlavne pár častí Obi Wana Kenobiho. Smutné. Obe legendy trpia tou istou chorobou. Mandalorian bola svetlá výnimka. Boba Fett priemer, ale to sem nepatrí. ()

Galerie (44)

Reklama

Reklama