poster

Cat Shit One: The Animated Series

Animovaný / Krátkometrážní / Akční / Válečný

Japonsko, 2010, 22 min

Režie:

Kazuya Sasahara
 • Tom_Lachtan
  ****

  Písek, jednotka bloudích teroristů, písek, rukojmí, písek, rozbombardované ruiny, písek, dva elitní (?) králičí vojáci, písek, rukojmí, písek... A písek. ... Je to jednoduchý, pozorovat roztomilé králíky (ve 3d animaci, která ale nijak zvlášť neodpuzuje a třebas velebloudi vypadají jako správně fanatičtí mohamedáni) likvidovat bez mrknutí oka desítky protivníků v hrozně zábavně (a dobře natočené) králičí akci JE zábavné. A to mi na dvacet minut stačí a komu ne, ožužlává králičí sušené uši, pije teplé pivo a nestříhá si nehty na nohou. Howgh.(11.9.2014)

 • Naslund
  ****

  Něco jako Black Hawk Down, jen kratší vtipnější a s jedním otravným hrdinou. Být to delší, tak už mě to začne nudit, takhle mi ta vymakaná profi akce v podobě roztomilých králíků bohatě stačí. Jen být Packym, tak bych měl sto chutí začít střílet do vlastních... až tak je Bota otravnej. Na druhou stranu ho Packy dostatečně kompenzuje.(5.3.2011)

 • JFL
  ***

  Stejně jako původní manga přinášela zvířátkovskou parafrázi na klasické válečné filmy z vietnamského bojiště, animovaná verze osudů speciální jednotky tentokráte zasazená do Afghanistánu stylově vychází z moderních akčních filmů a počítačových her ala Call of Duty: Modern Warfare. Rázná akce a pompézní patos v kombinaci s králíčky jsou neodolatelné, ale jen na první zhlédnutí.(7.10.2010)

 • VanTom
  ***

  Perfektně dynamicky natočená dvacetiminutová akční scéna záchrany rukojmích z rozpadlé pouštní osady. S jedinou změnou oproti seriózním válečným filmům: teroristy představují velbloudi a dvoučlenný zásahový tým ušatí králíci. :-) Jde spíše o takové nedějové technologické demo: podívejte, jak realistické chlupáče dokážeme vyrenderovat (pobavilo ujištění na konci titulků, že v průběhu natáčení nebylo zraněno žádné zvíře :-)).(18.12.2012)

 • Madsbender
  *****

  Tak toto by rozhodne chcelo viac, aspoň vlastnú minisériu. Akčné scény ako z najšpičkovejších vojnových filmov, profesionálna a čistá animácia, pre začiatok dobre nadškrtnuté vzťahy medzi hlavnými protagonistami a štipka humoru. Len škoda, že pravdepodobne skutočne nič ďalšie nebude. I tak je to neprehliadnuteľné absolútno za 100%(5.7.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace