poster

Andělské oči

 • USA

  Angel Eyes

Krimi / Drama / Thriller

USA, 1993, 84 min

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • Brouk
  ****

  Ať dělám, co dělám, nehodnotím Angel Eyes od Gravera, ale Star Trek - Nemesis, jen kdybych se pominul, tak nevím jak a proč, skočí mi to na tento film a to můžu mému noťáskovi domlouvat, prosit, nadávat.... jó... esli, za všechno nemůžou trpajzlíci... ty mrchy vlezou všude.... hahahaha... i do počítače i do FD... :-) Nemesis za 4*, tohle jsem neviděl... zaím...(7.1.2007)

 • helljahve
  ****

  Mne k šťastiu veľa nechýba. Stačia kozy a krv...(14.6.2014)

 • DJ Lonely
  ***

  Velice solidní erotický thriller z VHS éry. Obě protagonistky jsou docela kočky a Angela je správně šáhlá. Většinu času se tu prcá, nebo se tu o prcání mluví a občas se stane nějaká ta vražda. Prostě taková pohodička na nedělní odpoledne bez dětí.(27.2.2018)

 • raduna01
  ***

  Na VHS pod názvem ANDĚLSKÉ OČI. Majitel řady činžovních domů Steve žije žije s krásnou Michaelou, když u jeho dveří jednoho dne zazvoní malá rusovlasá Angela. Tvrdí, že je jeho nevlastním otcem, že její matku kdosi ubodal k smrti a že nemá kde bydlet. Steve ji přes Michaeliny protesty vezme k sobě do domu. Z noci se však stanou dny. Angela je velmi pracovitá a přítulná, nejraději si ale hraje s nožem a s oblibou také pozoruje Stevea s Michaelou při milování. Pokusí se nejprve svést Stevea a poté i Michaelu. Když jednou odjedou Steve s Michaelou na večírek, převlékne se za paní domu. Když pak dům navštíví osobní strážce Stevova netrpělivého věřitele, svede i jej a poté zavraždí. A nezůstane u vraždy jediné. Z rusovlahého anděla, obklopeného panenkami, se stává zabiják.(19.12.2010)