Reklama

Reklama

Stagecoach West

(seriál)
všechny plakáty
USA, 1960, 60 min

Hrají:

Wayne Rogers, Robert Bray, Richard Eyer, DeForest Kelley, Whit Bissell, Warren Oates, Jack Lord, BarBara Luna, Barbara Nichols, Hampton Fancher, Cesar Romero (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Luke Perry a Simon Kane provozují dostavníkovou linku vedoucí z Východu na divoký Západ. Do kontaktu přicházejí se širokou škálou zlodějů a zabijáků, ale i s krásnými dámami v tísni. Na cestách je doprovází Simonův syn Davey. (oficiální text distributora)

Recenze (1)

Kenneth 

všechny recenze uživatele

Rodinný westernový seriál dalo by se říct, pokud by tam občas někoho nezastřelili. Rogers a Bray se téměř pravidelně střídají a zřídka kdy se objeví ve stejném dílu oba. Ve většině dílů jim dělá společnost syn jednoho z nich v podání R. Eyera. Seriál je černobílý pouze obrazem a tak se stává, že přestože se zdá být postava zápornou, v průběhu děje poznáváme, že je spíše kladnou a obráceně. Děj se odehrává někdy po občanské válce a mnody jeho obsah souvisí s jejími dopady a vyřizováním si účtů. Výjimkou je např. díl, kde je svérázně řešena situace s morem na palubě anglické lodi. Je zde také pozoruhodné, že anglický námořník působí mnohem živěji a bezprostředněji než všichni američani kolem něj. Seriál je povětšinou napínavý a nenudí. ()

Reklama

Reklama