• Austrálie

Mark Bankins

Kostýmy:

Jillian Bundrick
  • Maximilianus

Skutočne to bolo ako Bonnie a Clyde, akurát že 21. storočia a nudné. Ten záver bol úplne hlúpy. 3,8/10.(26.7.2020)

• Eliott

Taková moderní Bonnie a Clyde. Bohužel však tvůrci prozradili úplně vše již v traileru a ve filmu už pak takřka nic nového nepředvedli, takže to bylo i vcelku nudné. Podívaná to však nemusí být úplně špatná a místy zde byly i zajímavé pasáže. Osobně však film nedoporučuji shlédnout a když už, tak pouze na vlastní nebezpečí a pokud možno bez koukání na trailer.(14.6.2020)

• M.i.k.e

ano,je to taková moderní variace na Bonnie & Clyde,ale narozdíl od klasické dvojice chybí té nové šmrnc,charisma a celému filmu komplet chybí byť i béčková zábavnost.Vlastně je to celé dost nuda prakticky celou dobu...20%(21.7.2020)

• silentname

"Infamous" malo potenciál byť skvelým filmom, no na to mali mať tvorcovia trošku väčšiu dávku inteligencie, aby ju využili. A za to, že to nevyšlo obviňujem režiséra a scenáristu Joshuu Caldwella. Pretože ten mal dať väčšiu dávku energie na to, aby to fungovalo. Myslím si, že najlepším elementom celého filmu je Bella Thorne, ktorá si svoju rolu maximálne užíva. Dáva do toho skutočne maximum a myslím si, že vďaka tomu som si dokázal film počas jeho prvej polovice celkom užiť. No v druhej polovici potom výrazne škrípať problémy filmu. Pričom najväčším je ten, že sa film berie zbytočne veľmi vážne a seriózne. Joshua Caldwell z toho robí skutočnú romantickú drámu. Pričom to nie je spôsob ako do toho ísť. Mala to byť romantická krimi komédia. Ako som povedal, Bella Thorne dáva do toho maximum a jej fyzické herectvo a mimika sú asi najväčším plusom celého filmu. Buď to berie maximálne vážne, alebo ani v najmenšom vážne. No robí všetko čo môže, aby film vytiahla z priemeru. Niečo iné sa o tom dá povedať? Ani moc nie. Možno ešte to, že tempo filmu trošku škrípe a záver pôsobí ako skutočne riadna blbosť. Ale nebudem sa hádať. Hodnotenie: C-(30.9.2020)