Scarlet (Lena Headey) má turbulentný život. Okrem toho, že bola donútená opustiť svoju dcéru Sam (Karen Gillan) a dať sa na útek, živí sa ako nájomná vrahyňa. Napriek vzájomnému odcudzeniu však aj zo Sam vyrastie profesionálny zabijak v útlom ženskom tele, snáď ešte chladnokrvnejší než jej mama. V nadchádzajúcej vojne gangov sa ich osudy čoskoro znova spoja... (Arsenal83)

Trailer 2

verbal

Gunexpired Milfshake. Kluci, rozhodně od toho držte ty své tolik týrané a ponižované plotnové a seksuální otrokyně, služky a antistresové fackovací panenky dál než sufraštětku od vibrátoru. Po tomhle by mohly zemancipovat, zvlčit a nedejsatan si začít i vyskakovat nebo dokonce mluvit bez povolení! Dost tragický pokus o feministického Matouše Vóna či Jendu Tampóna bez koulí a se svraštělým klitorisem, v němž čtyři až trapně a strojeně exponované kdysimilfky, dnes již řádně vyzobané kukuřice a občerstvení pro gerontofily, a jedna vytlemená pičinka dvě hodiny ve vybarvičkovaných retrokulisách dost uboze, přitrouble a na hranici nevkusu mlátí a střílejí zkurvené šovinistické chlapy. Divím se, že toho Papučáda po jeho předchozích pičinech ještě někdo vůbec pustil do studia. Ale rozhodně to defloruje frontální laloky všech těch vkusných müslitelů snad i účinněji a méně bolestivě než lobotomie. ()

mzss1

[60%] Tak mě vůbec VÝBUŠNEJ KOKTEJL nepřišel tak strašný a uhozený jak jsem očekával. Trailer mě vůbec nebral, ale realita dopadla o něco lépe, zejména akční sekvence. U akčních scén je trochu problém, že nepůsobí moc úderně a drsně, i když tu máme krvavé Rko. Ale na to jsem si časem zvykl. Vzdáleně to připomíná Johna Wicka a podobné přeakčnělé filmy. Hlavní hrdinka není nejhorší, má takový nekompromisní, až možná trochu tupý výraz, ale větší problém jsem s ní neměl. Ostatní známé herečky už mě vůbec nebavily. Akční sekvence mě bavily asi tak do poloviny, ta finální byla dlouhá a už moc digitálně upravená zpomalovačkami … Navíc finále trvalo dlouho i co se týče nějakých těch dialogových scén. Celkově ale nemůžu najít výrazné chyby, jako jednohubka to nebylo špatné. ()

choze

Po akční stránce to není marné, tam řemeslo i nějaké ty fajn nápady jsou. I když to, že první akční scéna přijde až po půlhodině, je krajně nemilé. Byla tu i snaha o sexy vizuál a obsazení je super. Leč Gillan, kvůli níž jsem se na to koukal, mě tím svým permanentně retardovaným výrazem rychle otrávila, stejně jako nezáživný děj, nudné dialogy a nezajímavé až iritující postavy knihovnic. Škoda, trajler působil tak sympaticky. ()

EvilPhoEniX

Navot Papushado není Najšuller, Stahelski, Evans ani Leitch a jde to znát.Na Gunpowder Milkshake jsem se po prvních trailerech těšil dost a nečekal jsem, že to bude ve výsledku tak rutinní a sterilní.Dějově je to velmi jednoduché a kdo má potřebu řešit příběh v akčních filmech, tak si může hvězdu klidně ubrat, já nad tím zlomil hůl už 10 let zpátky, takže se zaměřuji spíše na jiné věci, ale ani ty mě nedokázaly úplně uspokojit.Vizuál je solidní, hudba je fajn, maličká Chloe Coleman po My Spy je opět parádní a potěší i slušné Rko, ale velkým zklamáním je pro mne Karen Gillan, která jednak neumí moc hrát a roli nájemné assassinky jsem jí teda vůbec nevěřil, v akčních scénách je dřevěná, pomalá a kvůli tomu veškerá akce u mne postrádá razanci, drajv, šťávu i náboj, přitom akčních scén je poměrně dost a natočeny jsou přehledně, ale necítil jsem tam fyzično ani zápal a to je docela problém, alespoň ten Slowmo fight v kuchyňi si zaslouží i opětovné zhlédnutí.Kdo rád akční filmy, tak zhlédnutím vyloženě neprohloupí, zábavné i akční je to dost, akorát je to docela naivní a né příliš satisfakční jak jiné akční pecky i z ranku Female hrdinek ( Atomic Blonde).• Příběh 2/5, Akce 3/5, Humor 2/5, Násilí 4/5, Zábavnost 3/5 Hudba 4/5, Vizuál 4/5, Atmosféra 3/5, Napětí 3/5. 6/10 ()

castor

Až nečekaně rychle se to začalo zajídat, což zamrzí. Navíc se to například s Atomic Blonde nebo Johnem Wickem nemůže vůbec srovnávat. I třeba Ava s Jessicou Chastain byla příběhovým brakem, ovšem s několika velmi slušnými akčními scénami. To tenhle americko-francouzský tým nabídnout nemůže. Stejně jako zajímavé postavy nebo snad herecké obsazení. Ani to výsledek nezachrání. Karen Gillan je sice sympatická, ale nemůže se opřít ani o scénář, ani o nějakou nápaditou akční choreografii. A parťačky jí kryjí záda jen občas. Celkově to chce být hrozně barevné a stylové, ale nakonec je to bez energie, tempo drhne, akce je po počátečním vizuálním „opojení“ sterilní. ()