Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Nacházíme se na slunných plážích v Los Angeles, které se staly velmi nebezpečným a smrtícím místem, místem hrůzy. Lidé se zde totiž ztrácejí, cosi záhadného je vtahuje pod písek. Dokáže někdo této záhadě přijít na kloub, aby byly pláže opět bezpečné? (Chupacabre)

Videa (1)

Recenze (15)

LION-MR.T 

všechny recenze uživatele

Je to můj desátý nejoblíbenější film ze všech. Film je zajímavý a napínavý v akčních scénách,tedy ve scénách,kdy někoho "sežere"písek. Ale mělo to pro mě nesmírnou atmosféru,kterou jsem jen tak nezažil a ty scény s bagramy jak vykopávají písek a hledají co lidi stahuje dovnitř byly prostě skvělé. Burt Young jako Paul z Rocky a John Saxon byli skvělí. Vůbec do poslední chvíle netušíte co je záhadou,oživllý písek nebo nějaké příšera nebo něco jiného? Film nemá mínusy,slušné dialogy vyplňující místa než někoho napadne pláž jsou dobrá. Napětí je silný,nic se tady neopakuje,nehovoří se pořád o tom samém. Režisér to občas střihne na pláž pod ruinamy staré stavby,aby zachytil,že to má nějakou spojitost nebo,aby aspoň zachytil tu stísněnou atmosféru a pomalá hudba to mu jen skvěle nahrává. Jako režisér,který se podílel na scénaři musíte brát to,že pracujete s pláží,s nebezpečným pískem a ne s nějakým vrahem to zvládnul dost dobře. Je to film,který si rád pustím v jakkém koliv období v noci. ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Když se lidé bály kvůli Čelistem chodit do vody, tak si myslely, že na pláži bude bezpečno. Ale hádaly špatně. takže jak to shrnout není to rozhodně špatnej film, ale BB chybý něco co dokáže udržet diváka, jistě napětí tu je velké atmosféra i když pokulhává tak se dá. Ale prostě na 90 minut dlouhý film je to děsně roztahaný. Písek sežere jednou za čas, a tak nezbývá než sledovat jak si někdo v noci užívá a něco ho sežere. Ale abych nebyl za hajzla tenhle film má kouzlo. Krásné béčko z 80 let. Ale upřímě bych se na něj už nikdy nepodíval. Režisér Bloom i když dělá dobrý filmy(tedy viděl jsem jenom 2) tak se na ně dobře dívá ale přijde mi že se bojí přitlačit na pilu(viz Flowers in Attic). Aspoň že si sehnal Younga a hlavně Saxona. Film mohl mít větší drive ale i tak ho řadím mezi ty lepší béčka. ()

Reklama

Karlos80 

všechny recenze uživatele

Zase tak špatné tohleto béčko vážně nebylo, člověk díky docela uspokojivé atmosféře, velmi působivé dramatické hudbě (jazz-syntet.), která velmi dobře navozuje atmosféru strašidelné pláže, a pár napínavým momentům (které ve vás občas vyvolají nějaké to mrazení v zádech), vydržel docela bez větších problému až do konce, kdy byl opravdu zvědav na to, kdo, nebo co, se skrývá v onech písečných hlubinách. Samozřejmě film nelze brát doslova a do písmene vážně, celé je to spíše nesmyslné, jen uvažte, něco/někdo zabijí náhodně vytipované lidi na pláži, většinou samotné jedince, ale jakoby se vůbec nic nedělo a pláž vesele funguje dál (nikde žádné omezení, záterasy apod), zajímavý je rovněž další fakt, že když už se naplní lidmi, tak tajemný zabiják jakoby si dal pokoj a nechtěl se prozradit (bohužel past brzy sklapne), smrticí písek, útočí přeci jen večer nebo v noci, atd, atd. Ale jak říkám, nad všechny tyhle věci se musí divák levných béček přeci jen trošku povznést, vypnout mozek a hlavně se bavit, ano film je hlavně zábavný. Konec bohužel ale nebyl tak efektivní jak sem napjatě očekával, což byla docela škoda, vzhledem k tomu jakým směrem se do tý doby film vyvíjel. Upozornění; Pokud jste příznivec krve, tak tady ji moc není. Podobné filmy; "Jaws", "Tremors", "Bone Snatcher". ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Do tohoto filmu jsem šel s mnoha otazníky v hlavě a především s pochybností, zda nepůjde o další hororový „průser“. Nedávno jsem totiž viděl odpadní kousek Sand Sharks (2011), ale jak se brzy ukázalo, tohle zas takový provar nebyl. Svým způsobem mi to taky jako mnohým jiným spíše připomínalo takového předchůdce Tremors (což je mimochodem jeden z mých nejoblíbenějších filmů), takže jsem se pohodlně usadil k PC a nechal se unášet další pohodovou (leč dosti průměrnou) podívanou z osmdesátých let. Jeffrey Bloom je pro mne hodně velkou neznámou, ale celkem příjemně mě překvapil. Nejde sice o nic světoborného a třást strachy se u toho nebudete, ale několik světlejších chvilek se tu přece jenom najít dá. Především pak začátek příjemně navnadil a tak jsem bedlivě sledoval, kamže se děj a hlavně jak začne ubírat. K dobru musím připočítat fakt, že nám identita tvora zůstane utajena až do samotného závěru a ani tehdy se o něm nic bližšího nedozvíme a potom obsazení několika známějších tváří. Je ovšem pravdou, že ne každý se spokojí s „pouhým“ vtahováním obětí do písku a tak se možná někteří začnou trochu nudit. Dalším mínusem je totiž i přemíra zdlouhavých dialogů, které jen tu a tam ozdobí nějaká ta povedená hláška. Navíc další mínus mají u mne tvůrci za to, že nechali nejpěknější „kost“ zemřít příliš brzy. ()

giallo 

všechny recenze uživatele

Ač k horrorům z 80. let přistuji spíše skepticky, tak tento mě velice zaujal už poutavým plakátem. A musím říci, že mě velice potěšil. Blood Beach má prostě atmosféru a ta dokáže divy! Autoři také velice obratně vytěžili maximum z neznáma, kdy divák nemá do poslední chvíle potuchy s čím se to vlastně bojuje. Palec nahoru a ostatní nedostatky a nejsou malé, budíž tak odpuštěny. ()

Galerie (20)

Zajímavosti (2)

  • Slogan filmu (Just when you thought it was safe to go back in the water--you can't get to it) priamo parafrázuje slogan k Čeľustiam 2 (Just when you thought it was safe to go back in the water). (beso74)
  • Vzhľad monštra pripomína subtropickú mäsožravú rastlinu rodu mucholapka (Dionaea). (beso74)

Reklama

Reklama