poster

Pustina

 • USA

  Ground Zero

 • USA

  California Quake

 • Slovensko

  Epicentrum

Akční / Drama

USA, 2000, 92 min

Scénář:

Richard Friedman

Kamera:

Mark Woods

Hudba:

Jeff Marsh
(další profese)
 • AngiS
  odpad!

  Teda..z pseudo záchvěvů mě ledatak bolely oči. To byla blbost..(6.10.2009)

 • bruceman7
  *

  Slátanina velmi hrubého zrna plná příšerných hovadin. Kdybych nevěděl, že je z roku 2000, odhadoval bych to na výlisek tak o dvacet let starší. 20%(6.10.2009)

 • Splasher
  *

  Naprostá bé(č)kovina. Celý to na mě působilo jako jeden (delší) díl z nějakého "akčního" seriálu z 80. let. Jedinou zajímavostí je název: Ground Zero - o rok později útok na WTC (Ground Zero). A taky to, že jednu z vedlejších rolí si zahrál Vladimír Kulich.(25.5.2009)

 • Wacoslav1
  *

  Mno... Další katastrofální katastrofickej televizňák. Nic co by tu už mnohokrát v několika provařených formách nebylo. Zde je zbytečné psát něco dalšího, teda kromě konečného resumé a to je 10%(1.5.2014)

 • lennyd
  *

  Seizmoložka Kimberly Stevenson (Janeg Gunn) se po tragické nehodě svého syna Justina (který skončil postižený) způsobené opilým manželem chce stáhnout do ústraní. Proto jí vyjde vhod nabídka jejího šéfa, aby se i se synem odstěhovala do pustiny kousek od Los Angeles, a vyšetřila zde záhadné otřesy země, které s pravidelností sužují blízké město. Brzy ale Kimberly zjišťuje, že otřesy nejsou přírodního původu, ale že zde nadnárodní korporace testuje vývoj atomové zbraně, a samozřejmě chce, aby tento výzkum zůstal utajen ... za každou cenu... Čekal jsem že to nebude žádné velké umění, ale čeho je moc, toho je příliš. V celé zápletce je takových děr, že ani výbuch atomové bomby jich neudělá víc (Kimberly nemůže z "pustiny" odject, poněvaďž jeden z výbuchů zničil jedinou přístupovou cestu - ale toto nebrání v cestování nikomu jinému. Nebo - v Pustině je ztracen malý Justin, ale Kimberley si jde v pohodě umýt vlasy, žádná křeč). Herecké výkony jsou dost hrozné, a vše podtrhuje ještě "vydařený" dabing jedné nejmenované televize. Musím říct, že jsem si oddechl, když ta hrůza skončila. Brr...(30.5.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace