Služební pes Tequila považuje svého pána policejního detektiva Nicka Bonettiho za nejlepšího přítele. Ale rozhodně tomu tak není u zlodějů a lumpů, které společně se svým pánem pronásledují. (oficiální text distributora)

Radek99 odpad!

Šílenost, kde se na půl cestě k filmovému dílu potkává italská telenovela, vykastrované krimi, romantický slaďák a mluvící pes... Megahu! ()

lesumir

Americký akční serial křížený s italskou telenovelou spojen dohromady dava neco, co s eneda blize popsat. To clovek musi videt, ale nic velkeho necekejte. Hvezdicku dostava ten pes, jeho hlasky jsou docela povedene, pokud je nebrete primo vazne. ()

type_B

Prima béčkový seriál postavený na bezzubém hmoru, hezké představitelce role Dominiky a nepříliš oroginálních detektivních zápletkách. Ideální na vymytí hlavy. Ideální ke kávě a cigáru. ()

Suzana

Stačil mi jeden díl, abych pochopila jak vypadá seriálové peklo. Odpad! nedám....jak by k tomu přišel ten chudák pes?? ()

Looser

Slabší pokračování poměrně povedeného seriálu postaveném na sympatickém Scaliovi a ještě hezčím psu. Bohuzel italské pokračování už je jenom chabé nastavovaní a co je nejhorší vyměnili i původního psího hrdinu :-((((. ()

Paity

Bonetti by toho měl už nechat a odejít do důchodu a nepořizovat si stále další psi, ze kterých udělá skvělé detektivy. ()

filip289

Pohodový seriál na leto, bavil ma, hlavne vďaka dabingu Tequilu. Škoda, že nebolo natočených viac častí. Vysielala TV Markíza. ()