Western nijak zvlášť výrazně vybočující z průměru. Herci průměrní, nic závratného. 60%(26.1.2009)

Zábavný western, který se odehrává v době rekonstrukce po skončení občanské války v USA. Hlavními hrdiny jsou Jižané - bývalý voják Kirk, který se s prohrou smířil a věří ve sjednocenou zemi, Ivy, která stále fanaticky prosazuje nový boj Jihu za nezávislost a nakonec Alan, její snoubenec, který je v této otázce ještě fanatičtější než ona. Zároveň se nám tady takto vytvoří takový menší milostný trojúhelník. Příběh je klasický westernový, zabývá se přepravou obřího stáda dobytka do Kansasu. Randolph Scott i Joan Bennett byli fajn :-)(14.7.2011)

"Texaští jezdci" jsou filmem který vám asi nevytrhne trn z paty, je to prostě klasický hollywoodský western 30. let, kdy zde nejsou moc vyhrocené scény, místy je to laděno spíše do komediálna, a jsou zde herci, kteří se proslavili spíše díky jiným filmům. Není to zlé, ale není to ani nic skvělého. Lehký nadprůměr jen proto, že mám western rád.(7.6.2017)