Reklama

Reklama

Musí to být bolestivý

(studentský film)
  • angličtina Must Be Painful (více)
Trailer 2

Musí to být bolestivý je krátké komediální drama o komunikačních bariérách. Poté, co jim ujede vlak, věčný student Danny se svým španělským přítelem musí čekat na opuštěném nádraží spolu s homofobním párem Čechů. Ti však netuší, že jim Danny rozumí každé slovo. (ČSFD.cz)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (4)

petrsv 

všechny recenze uživatele

Jako ukázka toho, že všichni mají nějaké problémy, dobrý. Ten konec byl trochu divný. Na studentský film celkem povedené. ()

xxmartinxx 

všechny recenze uživatele

Skvěle realizovaný námět. Možná by nevadila trochu ostřejší pointa - přece jenom jde o film, který divák umí v hlavě přehrávat vždycky s párminutovým předstihem, tak by bylo dobré něčím překvapit. U kraťasu to ale tolik nevadí. ()

Reklama

jiri.twist 

všechny recenze uživatele

Naprosto vtipná jednohubka, která mě nenechala chladným. Kloubouk dolů před Davidem Semlerem, který vše zrežíroval a také si i výbroně zahrál. Nápad, i když asi ne zcela nový, stačila jedna oprýskaná vlaková stanice a píchlo se i do nitra obou vztahů. ()

vyfuk 

všechny recenze uživatele

Super vyhrávka. Stísnění  prostor. Češství. Trochu moderní problémy. Pokrytectví. Všechno možné. Malá drama jednohubka, která vystačí skoro za vše. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama