Tři tygři (TV seriál)

Komedie

Česko, 2019

Albert Čuba

Komentáře uživatelů k TV seriálu (19)

Fenomen jak cyp! Od dob mladého Kaisera se snad v našich lůzrech a hnojích nevyskytnul tak přirozený talent jakým je teď Štěpo. A to v degeneraci všech těch bulvárem a žumpoidní komercí vytlačených Dicků, Bramborů, Děrvkelu a dalších prkenných instáčových metrořiťopichů dává alespoň trochu naději, že až generaci Trojanů, Vetchých a Langmajerů narostou papuče, neskončí snad po předávce všechny štafetové kolíky v něčí prdeli. Kozub sice alopecijním bukanýrem zřejmě nikdy nebude, ovšem přidat do panoptika svých mongoloidů ještě pár obskurních štěrbin a nějakého toho sveřepého yntelechtuána, může z něj být moravskoslezský Matt Lucas a my se konečně dočkáme pořádné Malé velké Ostravy, kterou se tak uboze a bez výrazné osobnosti snažil urputně ztrapňovat Skurkův Špatně vypelichaný bobr. Tři tygři přesně směřují k její pozitivní a vtipné formě, přičemž Mír má potenciál klidně vykultivovat v další Sklep nebo Ypsilonkou. Skvělá práce, kluci, tak to neposírejte nějakými VyMaštěnými rychlokvaškami za každou cenu nebo parazitickými Skurkovými reklamami na Langoše (byť skvěle zahranými). Dicktatura snad už skončila, ale rozhodně prouděte dál i v postapokalyptiké budoucnosti chřipečkou zdecimovaného lidstva a sekejte promyšlené!!! skeče na plné kule. Takové zjevení jako Kozub se musí vytěžit na dřeň, než mu nějací zkurvení Pražáci zamotají hlavu a on odejde do komerčního porna. Všichni jsou na Vás hrdí, tak ať to nedopadne nějakou trapnou Partičkou či jinou tupou prostitucí a klauniádou pro cajzly alá Prima Hnooj nebo TV Loppatov jako třeba ten Ostravu dehonestující trapný pičus Kavalčík. A Ty, Štěpo, se drž co nejdál od denaturovaného ovoce a chechtacích prášků, byla by fuckt škoda tenhle dar od Satana prokajzrovat. A taky se možná drž svého kopyta a moc nepič hry. Trochu hodně mimo bylo trochu dost hodně napiču.(25.5.2020)

Neskutečně vtipný YT projekt herců divadla Mír. Jejich skeče už pár měsíců sleduji a je to skvělá zábava, hlavně ústřední trojice: Čuba, Kuzob a Fero. Je to super, kam až se dá improvizace posunout. "Musíme vykolíkovat teritorium!" :D(26.5.2020)

Divak si sice musi pockat na nejaky poradny vtip, ale ten pak stoji za to. Parodovat sveho casu divacky oblibeny porad je vyborny napad. Dobre zahrane, zajimave postavy. Stepan Kozub je hodne zajimavy herec, fandim mu i celemu ostravskemu divadlu Mir.(30.5.2020)

Na doporučení jsem si na YouTube pustil jeden díl tohoto nyní velmi oblíbeného šíleného pořadu a jeho extravagance si mě ani v nejmenším nezaháčkovala a dané video jsem nevydržel do konce. Poté ale seriál/pořad dorazil sem na databázi a začal na neuvěřitelných 90%, což ve mně probudilo zvědavost a odhodlání udělit druhou šanci. S tou jsem se trefil naštěstí do těch vůbec nejlepších gagů Divadla Mír a Štěpána Kozuba a jeho kolegy v jistých rolích najednou naprosto žeru. Příběhy s rodinkou nebo pražským týpkem v Ostravě jsou k nezaplacení.(31.5.2020)

Ne vždy stoprocentní, ale když trefím na dobrý kousek tak se to dá sledovat donekonečna. "Mysliš že mě boli krev?"(3.6.2020)

Naprostá bezkonkurenční pecka, kterou jsem dlouho neokusil. Vydržte v tomto tempu a pumpujte do nás tenhle HUMoR.(26.5.2020)

Musel jsem prekonat umorny zacatek, zvyknout si a ejhle, z odpadu 4 hvezdy.(16.6.2020)

Hej poslouchej, hej slyšíš mě? SLYŠÍŠ MĚ? Hej úplně nejvíc tě slyším :-D(26.5.2020)

Stepan Kozub v roli Jugoslava Vavaru (ako hlavy "rodiny") je uplne ina dimenzia humoru. Ako strarter epizoda "Vánoce s rodinkou".(27.5.2020)

• brumbrum

Na zaklade super komentarov som si kukol na YT - prakticky nepozeratelne, no ale kazdemu to jeho :o). Davam 1*, lebo tam aj spievali a hrali, akoze do divadla ako herci su zrejme ok, ale ti Tigri ma dako minulu(1.6.2020)

90/100(23.5.2020)

Z původních 3 zvedám na 5*. Borci jsou lepší a lepší. Jejich humor je tak super, že na ně musíme zajet...(1.7.2020)

• jauahaoas

Trapne.(28.5.2020)

MEGA :-D(22.6.2020)

Top slezina Ostravských herců, kteří tvoří humor👌.(23.5.2020)

5 hvězd je málo...naprostá bomba od kluků z nejlepšího Ostravského divadla. ČUSAN MILAN...HEJ ZDAR LUMIR...(23.5.2020)

Dokonala ukazka toho, ze to jde i se zavrenym divadlem. Tak snad se pro priste p. Hrusinsky necemu priuci a polepsi. Dokonale inscenace, kvalitni humor a super parta hercu/divadelniku. Diky za Vase vystoupeni a see u v hledisti.(23.5.2020)

Velice kvalitní humor(24.5.2020)

Kult!(10.6.2020)