poster

Snadná cesta vzhůru

 • USA

  How to Succeed in Business Without Really Trying

Komedie / Muzikál

USA, 1967, 121 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • PavelR
  **

  Vlastně hrozná ptákovina, uměle hrající barvami, plná nenápaditých pohybových kreací :-). Ale sekretářky byly vybrány slušně, takže to nakonec nebylo tak strašný.(10.2.2010)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $6,000,000Tržby Celosvetovo $-(29.7.2009)

 • TO
  ***

  Jeden vlezdoprdelka šplhá po firemním žebříku až na místa nejvyšší. Zábavný pohled na svět bílých košil, trošičku připomíná Tajemství mého úspěchu. Dobře poskládaná komedie se zdařilými muzikálovými čísly a velmi přítulnou sekretářkou.(30.10.2006)

 • Flego
  **

  Slabá komédia/muzikál, ktorého vrcholom bol super dabing MGM, kde simultánne nahovorili pesničky... Morse sa snaží čerpať z humoru Jerryho Lewisa, ale na to musí byť lepším komikom alebo plagiátorom.(1.4.2010)

 • slunicko2
  ***

  Úsměvný trochu starosvětský muzikál. 1) 36letý představitel hlavní role Robert Morse odvedl po 1417 divadelních představeních i ve filmu profesionálně příjemný herecký, pěvecký i taneční výkon. Profesionalita je vhodné slovo, které výstižně charakterizuje celý film. 2) Nedejte se odradit nízkým hodnocením na ČSFD - 36 %. Na IMDb má film 71 %, což mnohem lépe vystihuje zážitek, který z filmu máte. An emotional involvement can only lead to getting involved... emotionally. 3) Zvláštní pozornost si zaslouží dabing televize MGM. Muzikálové písně totiž nedoprovází titulky, jak je dnes obvyklé i u dabovaných filmů, ani nejsou nadabovány českými zpěváky, kteréžto zhovadilosti se občas česká studia dopouštějí. Ne, texty písní dabér recituje do originálního zvuku. Díky společnému úsilí zvukaře a režie se podařilo téměř potlačit původní zvuk a obrazu dominují zpěváci a tanečníci, kteří, jak tušíme, zpívají a tancují jsouce doprovázeni hlasitou českou deklamací. Myslím, že jsem ještě nic absurdnějšího v dabingu neviděl. I feel sorry for men who don't knit, they lead empty lives.(25.7.2011)

 • - Michele Lee v tomto filmu debutovala. (Pumiiix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace