Epizody(14)

Seriálová novinka přinese příběh bohatého majitele restaurace Özgüra, kterému se sice daří ve všech ohledech skvěle, ale na lásku nevěří. Jeho nová sousedka Ezgi by naopak po nedávném vztahovém karambolu ráda konečně našla pravou lásku a šťastně se vdala. Série náhodných setkání obou hrdinů pak vyústí v praktickou dohodu: on ji naučí, jak získat muže, který se jí líbí. Ona ho na oplátku doprovodí na svatbu jeho sestry a bude předstírat, že jsou pár. Jenže i tahle zdánlivě jednoduchá dohoda se pro oba pěkně zamotá. (TV Prima)

TV spot

misa_laska

OU, po roce se vracím jen abych napsala. Sakra, co to je za český název?Nápad to nebyl špatný a není zvykem, aby byli vyměněné role hlavní hrdina vs. hlavní hrdinka, co se týče zkušenosti ve vztahu. Seriál ale s přibývajícími díly ztrácí na vtipnosti. Je přemnožen zápornými a nebo nepříjemnými postavami. Dvojice Ozgur a Ezgi a dvojice Ozan a Denise jsou skvělí. Zbytek stojí za prd a jsem ráda, že tento letní seriálek nebude natahován. Dokoukávám pouze kvůli zmíněným 2 párům. Matky se v několika dílech chovají naprosto šíleně. Levant je trapný. A záporáků je tam přespříliš. Začátek seriálu, kde Ozgur radí jak na chlapi byl příjemně vtipný a byla jsem celkem spokojená, pak to přešlo do trapnosti a nakonec se u 13.dílu se už nudím, ale poslední díl byl celkem fajn. ()

Soupalka odpad!

Na základě 6ti dílů - Can Yaman opet zcela stejne bez napaditeho scenare nebo zajimave hudby. Lze ocekavat, ze az jeho polonahe telo v kazdem patem zaberu cenzura a verejne mineni posune do trochu mensi frekvence tak serial opusti i jeho skalni fanynky a potka jej osud obdobny s Inadina ask. Ale treba se pletu a abstinencni priznaky serialovych fanousku po Covidu a pekne svaly utahnou tuto telenovelu mnohem dele. Nedalo mi to a pustila jsem si s odstupem 13. dil, jestli jsem serialu nekrivdila. Myslim ze snad ani ne. Hodnoceni menim ze 2* na odpad. Mela jsem opravdu snahu ale nemohla jsem u toho vydrzet a upisteny dil tentokrat ani nedokoukala. ()

MyrnaAlec

Moje první telenovela. Hyper luxusní prostředí a hezcí lidé. Před spaním parádní relax. Can Yaman je turecký Jason Momoa. ()

PandyRosalez

První tři díly byli příjemné naladění na romantickou komedii... bohužel pak to začalo být postupně tak nějak všelijaké. Slabší momenty střídali pěkné scény a také scény, které jsem úplně přeskočila (jako třeba šílené matky a kopec záporáků) což si myslím, že jsem ani o nic zásadního nepřišla. Hodně se mi líbil poté až 11. díl a říkala jsem si, že by to mohlo nabrat ten správný směr... no bohužel ani tak ne a 14. dílem nás čekal urychlený konec, na kterém je prostě znát, že s tím nikdo dopředu nepočítal... scénář mohl mít potenciál, mohla to být příjemná letní oddechovka... ale nakonec to sklouzávalo do hromady intrik, které často nedávali úplně smysl. Beru to jako takové doplnění pěkných scén, kterých bylo málo v Dolunay, protože Can a Ozge mají své kouzlo. Dost se mi líbili i Ozan s Deniz, ale bohužel toho prostoru dostali málo a žádnou výraznou zápletku taky neměli... sumasumárum dávám 3* hlavně za tuhle čtveřici. ()

SerenaGG

Príjemná oddychovka, ktorá by si však žiadala výraznejšie zápletky, po pomalom rozbehu to už potom išlo iba na jednej vlne, kde boli náznaky intríg, avšak boli zmarené skôr, než začali. Oceňujem Cana a Ozge, dobre sa nich pozerá, Deniz a Ozana a takisto luxusné prostredie. Inak som ale čakala viac vášne a nápaditosti a takisto iný koniec, ktorý by si to zaslúžilo. ()

• V poslední scéně seriálu se Ezgi a Özgür baví o odjezdu do Itálie, kde se chtějí vzít. Přesně dva dny po konci natáčení (i natáčení této scény) herec Can Yaman (Özgür) odjel do Itálie, kde byl pozvaný jako host do několika televizních pořadů. (PandyRosalez)
  • Seriál měl mít původně 20 epizod (minimálně), nakonec byl ale předčasně ukončen a dočkal se pouze 14 epizod. (PandyRosalez)
  • Po předčasném ukončení seriálu se na Twitteru strhla lavina a fanoušci žádali pokračování na Foxu anebo to, aby seriál odkoupil Netflix. (PandyRosalez)