Epizody(14)

Půvabná Ezgi (Özge Gürelová) nikdy neměla štěstí v lásce. Ať už se dala dohromady s kýmkoli, vždycky to skončilo zklamáním. Přesně jako teď. Zatímco žila v přesvědčení, že konečně našla toho pravého, její přítel ji podvedl. Ezgi se trápí o to víc, že pak měl ještě tu drzost, aby ji vyhnal z jejich společného domu. Jediný, kdo přispěchá Ezgi na pomoc, je její temperamentní sestřenice Cansu (Fatma Toptaşová), která se nabídne, že se k ní načas nastěhuje. Ezgi je přesto stále jako tělo bez duše. Zanedbává práci, a když dokonce vlastní vinou nabourá firemní auto, jejímu šéfovi dojde trpělivost. Je to štěstí v neštěstí. Ezgi sice přišla o přítele i pracovní pozici, ale právě díky tomu začíná úplně nová kapitola jejího mladého života. Dává si předsevzetí, že odteď se bude držet dál od všech zlých, i když pohledných mužů, a raději si najde toho skutečně pravého. Mohl by se jím stát nový soused Özgür (Can Yaman)? Smůla je, že Ezgi a Özgür se seznamují za okolností, které nejsou zrovna ideální… Když však Özgür zjišťuje, v jak těžké situaci se Ezgi nachází – a když se Ezgi dozvídá, že Özgürova matka neústupně hledá synovi nevěstu, na něčem se dohodnou: Özgür pomůže Ezgi najít pořádného chlapa a ona bude na oplátku hrát jeho novou přítelkyni, aby měl klid. Tak začíná velký romantický a nečekaně zamotaný příběh o tom, jak najít Recept na lásku. (TV Prima)

PandyRosalez

První tři díly byli příjemné naladění na romantickou komedii... bohužel pak to začalo být postupně tak nějak všelijaké. Slabší momenty střídali pěkné scény a také scény, které jsem úplně přeskočila (jako třeba šílené matky a kopec záporáků) což si myslím, že jsem ani o nic zásadního nepřišla. Hodně se mi líbil poté až 11. díl a říkala jsem si, že by to mohlo nabrat ten správný směr... no bohužel ani tak ne a 14. dílem nás čekal urychlený konec, na kterém je prostě znát, že s tím nikdo dopředu nepočítal... scénář mohl mít potenciál, mohla to být příjemná letní oddechovka... ale nakonec to sklouzávalo do hromady intrik, které často nedávali úplně smysl. Beru to jako takové doplnění pěkných scén, kterých bylo málo v Dolunay, protože Can a Ozge mají své kouzlo. Dost se mi líbili i Ozan s Deniz, ale bohužel toho prostoru dostali málo a žádnou výraznou zápletku taky neměli... sumasumárum dávám 3* hlavně za tuhle čtveřici. ()

MyrnaAlec

Moje první telenovela. Hyper luxusní prostředí a hezcí lidé. Před spaním parádní relax. Can Yaman je turecký Jason Momoa. ()

slivamr

Po Erkenci kuş a İnadina Aşk další, dle mě úspěšná, romantická komedie odehrávající se v Istanbulu. V hlavní roli sympatická dvojice Can Yaman a Özge Gürel, kteří nás zatáhnou do svých každodenních neobvyklých životů. ()

Soupalka odpad!

Na základě 6ti dílů - Can Yaman opet zcela stejne bez napaditeho scenare nebo zajimave hudby. Lze ocekavat, ze az jeho polonahe telo v kazdem patem zaberu cenzura a verejne mineni posune do trochu mensi frekvence tak serial opusti i jeho skalni fanynky a potka jej osud obdobny s Inadina ask. Ale treba se pletu a abstinencni priznaky serialovych fanousku po Covidu a pekne svaly utahnou tuto telenovelu mnohem dele. Nedalo mi to a pustila jsem si s odstupem 13. dil, jestli jsem serialu nekrivdila. Myslim ze snad ani ne. Hodnoceni menim ze 2* na odpad. Mela jsem opravdu snahu ale nemohla jsem u toho vydrzet a upisteny dil tentokrat ani nedokoukala. ()

misa_laska

OU, po roce se vracím jen abych napsala. Sakra, co to je za český název?Nápad to nebyl špatný a není zvykem, aby byli vyměněné role hlavní hrdina vs. hlavní hrdinka, co se týče zkušenosti ve vztahu. Seriál ale s přibývajícími díly ztrácí na vtipnosti. Je přemnožen zápornými a nebo nepříjemnými postavami. Dvojice Ozgur a Ezgi a dvojice Ozan a Denise jsou skvělí. Zbytek stojí za prd a jsem ráda, že tento letní seriálek nebude natahován. Dokoukávám pouze kvůli zmíněným 2 párům. Matky se v několika dílech chovají naprosto šíleně. Levant je trapný. A záporáků je tam přespříliš. Začátek seriálu, kde Ozgur radí jak na chlapi byl příjemně vtipný a byla jsem celkem spokojená, pak to přešlo do trapnosti a nakonec se u 13.dílu se už nudím, ale poslední díl byl celkem fajn. ()

• Po předčasném ukončení seriálu se na Twitteru strhla lavina a fanoušci žádali pokračování na Foxu anebo to, aby seriál odkoupil Netflix. (PandyRosalez)
  • Seriál měl mít původně 20 epizod (minimálně), nakonec byl ale předčasně ukončen a dočkal se pouze 14 epizod. (PandyRosalez)
  • V poslední scéně seriálu se Ezgi a Özgür baví o odjezdu do Itálie, kde se chtějí vzít. Přesně dva dny po konci natáčení (i natáčení této scény) herec Can Yaman (Özgür) odjel do Itálie, kde byl pozvaný jako host do několika televizních pořadů. (PandyRosalez)