• slovenský

Akční / Drama / Sportovní

USA, 1985, 91 min

Ze všeho nejradši mám ty protáhlý komoušský ksichty když tam ten jejich rusáček od Rockyho fasuje jednu za druhou. Tady není co řešit, cokoli co je proti komoušům je neskutečně romantická záležitost ze který je mně příjemně na těle i duchu. Tenhle Rocky má v sobě neskutečnou energii, špičkovej osmdesátkovej popíček , treninkový dávky co by sundali i vola a hlavně pokoření komoušů. Bejt stylovej a mít tu možnost, dám 50 bílejch pěticípejch hvězdiček, ale máme jich tady jen pět a ještě ke všemu rudejch.(8.1.2014)

• Radek99

Přenesením studené války do boxerského ringu vznikla jedna z nejstupidnějších propagand, která se kdy ocitla na filmovém pásu... Je to až s podivem, že tenhle film byl natočen v osmdesátých letech, dýchá z něj totiž atmosféra let padesátých. Není to produkt entertainmentu či filmové zábavy, ale spíše ideologie a studené války... Oslava stupidity, naprostý odpad. Ultrazábava manipulovaných...(22.6.2007)

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Nejlepší díl ! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::(25.11.2007)

• CheGuevara

Ať tu Sly po mě nežádá kupu nadhledu, když ji sám nemá ani, co by se pod nehet vešlo. Zhůvěřilost po všech stránkách spíše připomíná televizní pořad populární hudby osmdesátých let s patetickým moderátorem, co ztratil veškerou soudnost. Ani to akční finále není bůhvíjak strhující, což již prominout nelze. Čistá pětka, studente Stallone. S touhle slohovkou z první třídy se můžeš jít akorát tak klouzat.(4.12.2007)

Tak tady dej taky, stejne jako u predeslejch dilu, presne navazuje tam, kde predchozi dil skoncil a je fajn, ze se tvurci snazily o krapet jinej pribeh, i kdyz je to stejne jen variace na predchozi dily. Prvni pulka filmu ma takovej docela pomalej rozjezd, nic moc se nedeje a samotnej souboj mezi Apollem a Dragem je nic moc, jednak Weathers se tam jen tak mota, ale precejen se aspon trosku snazi, zato Lundgren tam jen stoji, jakoby vubec netusil, co se deje. Nastesti pak zacne druha pulka filmu a dej se presune do Ruska a zacne masakr. Jednak naprosto ultimatni trening, kdy navic Sly vypada jak nakej zalesak, navic s prostrihama na trening Lundgrena a pak ultimatni zaverecnej zapas, kdy se i Lundgren vzpamatuje a oba si zacnou davat paradne na drzku. Druha pulka filmu to vytahla na 5*.(25.4.2008)

• - První film série, kde nezazněla písnička ,,Gonna Fly Now".V prvním, druhém a třetím díle jsme ji vždy mohli slyšet při Rockyho (Sylvester Stallone) tréninku. (zevloun)

• - Počas nakrúcania urobil Sylvester Stallone (Rocky) "osudovú" chybu. Vyzval totiž Dolpha Lundgrena (Drago) nato, aby 15 sekúnd boxoval naostro. Ten ho tak zmlátil, že nakoniec strávil niekoľko dní v nemocnici. (Methodix)

• - Před zápasem mezi Rockym (Sylvester Stallone) a Dragem (Dolph Lundgren) hraje sovětská hymna z roku 1944, která v době, kterou snímek představuje, již dlouho nepoužívala. (chleba24)