Nastala chyba při přehrávání videa.
 • fantoci
  ****

  Je to hodně depresivní film ale je v něm taky spousta srandy. Každopádně miluju scénu kdy si oba kámoši vyprávěj svý zážitky po hulení trávy a nebo tu kdy si jedno malé roztomilé zvířátko najde cestu až do sousedovic guláše.Ale konec, konec ten se teda moc nevydařil. Nebo jestli vydařil tak to se páni autoři aspoň u mě trefili dost vedle protože konec je horší než studená sprcha uprostřed bezstarostnýho spánku.(10.8.2005)

 • hlína
  **

  Zajmavá pointa nakonec byla úplně zavražděná nesourodým filmem a kromě pár vtipných hlášek a scének tenhle film nestojí za to vidět. Sice jako poučný může zanechat výchovný obrázek o drogách pro mládež, ale to je tucet rozhodně lepších a reálnějších filmů. A navíc mě na tomhle filmu vyloženě drásal nervy příšernej a nepřirozenej hereckej výkon a projev Radka Kuchaře, kterej všechno těžce přehrával...(22.1.2011)

 • Akana
  **

  Martin Němec i ve svých textech někdy moralizuje způsobem tak trochu kantorským a jeho scénář k Perníkové věži jde nepokrytě tímhle směrem. Se Šteindlerem se navíc křečovitě snaží "zahláškovat" celý film aby se u mladých jó chytil a zlidověl, prostě aby to byla prča a zároveň z toho mrazilo. Ani jedno se nedaří. To, že oba autoři zobrazují drogy a lidi kolem nich zvnějšku, bez osobní zkušenosti, nemusí být apriori chyba, ale nesmělo by to z celého filmu tak nepříjemně trčet. Korunu všemu nasazuje Jan Dolanský, který hraje příšerně.(22.10.2010)

 • bari68
  ***

  Pokus Milana Šteindlera o krimi drámu a film na vážnejšiu notu mu až tak nevyšiel. Naopak ma najviac pobavili niektoré vtipné hlášky. Miernou devízou vo filme sú priemerné výkony hercov ,tým mám na mysli hlavne Michala Dočolomanského .Celkový obraz ale zasa nie je až taký zlý ako som sa dočítal z iných hodnotení.Príbeh nie je až tak typicky Šteindlerovský ,ale za dobré 3* určite stojí.(10.10.2008)

 • Gemini
  ***

  S Radyoem (podle vzoru Limonádovým Joeem:)) se shodneme co do názoru na tři, možná čtyři vtipné scénky (většinou typu "co sem dělal dyž sem měl vokno") a Pepu Nose:) Pak ještě uslyšíte hudbu, která se vám bude líbit nebo nelíbit podle toho jak vám sedí třeba soundtrack k Samotářům, takže pro mě osobně docela plus:) Pozoruhodní dále jsou: citováníhodné hlášky sázející Vladimír Marek, antikonferenciér Otakáro Schmidt a nejroztomilejší tygřík jakého jsem zatím viděl;) Rozpolcenost filmu buď měla symbolizovat rozvrácené životy hlavních (do jednoho smažkoidních) hrdinů nebo jde jen o poněkud nešťastně napsaný scénář...kloním se spíš k druhému názoru. Jako čistě výchovný film by Perníková Věž byla hodně tvrdá, jako detektivka nebo snad noir love story ani náhodou neobstojí, ale z každého si kromě toho špatného nese i některé dobré momenty...smíšené pocity mi vydržely až do závěrečné scény, takže...***(30.12.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace