Stalo se v Montaně

(seriál)
  • USA Big Sky (více)
Trailer
Drama / Krimi / Thriller
USA, (2020–2022), 36 h 51 min (Minutáž: 41–45 min)

Tvůrci:

David E. Kelley

Předloha:

C.J. Box (kniha)

Trevor Morris

Kylie Bunbury, Brian Geraghty, Jesse James Keitel, Natalie Alyn Lind, John Carroll Lynch, Dedee Pfeiffer, Ryan Phillippe (více)

Série(3) / Epizody(52)

Trailer

KarlN

No tedy, opravdu rád bych dal vyšší hodnocení, protože námět, tedy nápad , nádherné prostředí i někteří z herců opravdu na výbornou. Spoiler...bohužel jeden z nejlepších aktérů zemře hned v první části a zbytek rádoby vyšetřovacího týmu je opravdu k smíchu...nejen že si zřejmě tvůrci nevzali ani jednoho z odborných poradců, ať už jde o zasahování do vyšetřování pouhými civilisty, nebo o držení zbraně při zákroku speciální jednotky apod. Ale neustálé přehrávání a v nejlepším případě afektované až patetické a hysterické výstupy dvou hlavních představitelek, srážejí kvalitu jinak pěkného, ačkoliv šablonovitého seriálu o dost níže, než si zaslouží. Boj o představení pravého amerického, odvážného ducha se prolíná bohužel celým dějem a nevyhýbá se ani scéně s malým klukem v kleci, který ačkoliv by měl a jistě by i byl vyděšený, křičí tady únosci urážky do obličeje a provokuje k ještě větší agresi...stejně tak, jako přechytralá a nadmíru odvážná šestnáctiletá oběť únosu...opravdu směšné. A nevylepší to ani neustálé "pletení se do všeho" hlavními a samozřejmě obrovsky statečnými hlavními hrdinkami, které ačkoliv bez jakéhokoliv oprávnění, obtěžují všechny okolo sebe , střílejí jak je napadne a maří vyšetřování, které by podle Anglo-Amerického práva vykonávala dávno FBI a nikdo by se s těmi nickami nebavil. Takže veliká, velká škoda ...mám pro tyto kidnapping seriály a filmy slabost, ale tento mi radost rozhodně neudělal. ()

Galerie (1 417)

• Po vysielaní pilotnej časti zaslali členovia ABC Tribal Leaders Council, Coushatta Tribe of Louisiana, Global Domigenous Council, Great Plains Tribal Chairmen's Association a Union of British Columbia Columbia Chiefs (UBCIC) list spoločnosti ABC Entertainment, v ktorom obviňujú seriál v najlepšom prípade z kultúrnej necitlivosti a v najhoršom prípade zo sprenevery z dôvodu uvedenia seriálu do oblasti s neúmerne vysokou mierou počtu zavraždených a nezvestných domorodých žien a dievčat (MMIWG), ktoré ale nemajú v seriáli nijaké zastúpenie. (Weezy22)