Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Je v Čechách něco důležitějšího než grilování? Policista Franěk (S. Majer) se místo vyšetřování věnuje ženským v osadě, Srovnal (M. Myšička) staví největší hranici na pálení čarodějnic, Arnoštka čeká na první pusu od Hynka a všichni ostatní řeší zásadní problém: která marináda na grilování je nejlepší? (Česká televize)

Recenze (29)

Berta 

všechny recenze uživatele

Beru tento seriál jako oddechový a vypovídající s velkou nadsázkou o lidských povahách. Petr Kolečko má dar v každém ze svých děl zasáhnout jinou úzce charakteristickou skupinu lidí. A tak jako někteří rozumí a žijí život Most, jiní žijí život Osada. 'Stejně tak jako ve Čtvrté hvězdě ukázal mentalitu pražských podnikavců a tak trochu odhalil naši švejkovskou povahu, daří se mu ukázat obyčejné lidské emoce radosti a neřesti i v tomto díle stejně tak i návod, jak vše překročit a dát šanci přátelství. Osada - vím o čem to je, za mně super výběr scén, herců, i prostředí. ()

dogrose 

všechny recenze uživatele

Vydržela jsem tři díly, protože jsem chtěla vidět Švandovou, ale víc už nedám. Myslím, že Kolečko je přeceňován a přeceňuje sám sebe. Je to jako když parta herců uvízne v době covidu v izolaci, zjistí, že s sebou mají kameru, a tak začnou něco plácat. Ty zkarikuješ žida, ty policajta, ty lampasáka, ty alkoholičku, ty ajťáka, bude bžunda, děcka, a pak to prodáme Český televizi, protože ta je ráda za každou blbost! Dávat hvězdičky za to, že tam byl sem tam nějaký vtip, to fakt ne. ()

Reklama

toos 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Je to plný karikatur, na tom se asi má zakládat vtip celýho seriálu. Hanákův Čechoameričan je už ale snad přímo karikatura karikatury. Ve dvojici Holub - Nesvačilová lze spatřit autora scénáře, jak ho povětšinou známe. Má to pár záchvěvů čehosi, ale celek klopýtá někam do neznáma. Odnikud nikam. P.S. Mám Pavlu Beretovou docela v oblibě, ale její "No, Davide" mě už irituje. ()

dew 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ach jo....znovu mě překvapuje ten hluboký Kolečkův sešup....všechno tak prvoplánové ...vtipy na úrovni základní školy...některých herců je mi až líto, že musí říkat tak nepřirozené dialogy... a proč se ta Beretová pořád tak křečovitě tváří a mluví a chodí...tento ochotnický projev mě vyloženě deprimuje... odreagovávám se už i sledováním "chatařských" rekvizit a kostýmů. Bod za Plodkovou a prostředí. ()

Rene.Artois

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Kdyby tvůrci tak hrozně nepřepískli zkarikování jednotlivých postav, mohl být seriál o třídu výš. Tento díl byl o něco lepší díky upozadnění těch nejhůře napsaných, tedy dvojice Myšička- Beretová a Holub. Nad vodou to drží hlavně ženské postavy, obzvláště Jana Plodková: "Já ti udělám košer steak a ty ho sežereš!" Dokonce tam bylo pár vtipů, jejichž pointa nebyla jasná hned od začátku. ()

Galerie (15)

Zajímavosti (1)

  • Epizoda byla nejsledovanějším pátečním pořadem po 20. hodině v divácké skupině starší 15 let, premiéru třetího dílu sledovalo 1,06 ml. diváků. (rublik05)

Reklama

Reklama