Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Arnoštka Krausová má dnes patnácté narozeniny a nehodlá čekat už ani den. Zvládne to Hynek? Arnoštka má plán, jak přijít o věneček, ale ví o tom celá osada. Hynek je nervózní jak střelec pokutového kopu ve finále mistrovství světa. Jen starý Kraus (J. Polášek) si myslí, že jeho dcera je rozrušena z nadcházejícího židovského svátku. (Česká televize)

(více)

Recenze (18)

Amalberga 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Arnoštka má narozeniny a tak je ještě otravnější než minule. Dialogy mladých lidí úplně šustí papírem. Vážně si někdo myslí, že Gen Z čte knížky Harryho Pottera? Film asi viděli, ale sága Harryho Pottera je záležitost mileniálů. Scénárista by už konečně měl přestat používat boomerský slovník na dialogy puberťáků, protože jakýkoliv pokusy o kulturní reference těžce selhávají. ()

fabecc1222 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Podle upoutávky jsem se tohto dílu dost bál, jelikož to vypadalo, že v hlavní roli bude Arnoštka, ale naštěstí byla většinu dílu mimo, a děj táhnul hlavně Hynek, kterýho mi teda bylo chudáka chvíliemi až líto. Řekl bych, že většina kluků by se na to stejně vykašlala, a radši si to v klidu udělala doma, než absolvovat toto :) Potěšila mě také absence takových těch dosavadních hlavních postav (Myšička, Beretová, Holub, Nesvačilová), a že se konečně tvůrci zaměřili také na jiné postavy. Ač jsem měl velké obavy, tak zatím je to naopak nejlepší díl. ()

Galerie (35)

Zajímavosti (2)

  • Premiéru epizody sledovalo 928 tisíc diváků (15+). (rublik05)

Reklama

Reklama