Ohnivý ring

Ring of Fire

Akční / Drama / Sportovní

USA, 1991, 100 min

• Wacoslav1

Daniels jasne ukazal ze z nej neco bude ale ten DRAK TRAPAK! co k tomuto neherci a nebojovnikovy dodat? ten mi proste film a zazitek z nej ne poprve a bohuzel asi ani naposledy prakticky zkurvil vypraskat ho je zasrane malo(30.3.2012)

Bojových scén a akce bylo sice trochu mín, ale líbil se mi hodně příběh i když to bylo spíš o vztahu mezi Dragonem a krásnou Marií Ford. Jai Whita jsem si ani nevšiml a Gary Daniels tu byl málo, ale jeho scény byli dobré.(2.5.2015)

• Lateef

Jak na Nový rok, tak po celý rok... a do prdele! Daniels je nasekanej jako hovado, ale ty souboje působí opravdu neuvěřitelně tragicky. Jdu si rychle pustit něco s Adkinsem... Viděno 1.1.2011.(1.1.2011)

• beso74

Typický produkt osemdesiatych a deväťdesiatych rokov, v ktorom sa 2 znepriatelené skupinky kickboxerov bijú hlava-nehlava s pokusom o milostnú romancu ala Romeo a Júlia. Richard W. Munchkin však nie je žiaden extra režisér, a aj keď Gary Daniels a čiastočne aj Don 'The Dragon' Wilson patria k mojím obľúbeným kopáčom, je to niekde tesne na hranici pozerateľnosti.(16.7.2014)

• majo25

Tak toto veľmi nevyšlo, hlavne teda po príbehovej stránke, ale vlastne aj po súbojovej. Taký lacný odvar, ktorý sa ani neviem o čo presne pokúšal. Paradoxne bola pre tento žáner najzaujímavejšia romantická linka, a to je čo povedať. Wilson sa tak namiesto súbojov musel sústrediť na dvorenie. Mužské oko potešila sa aspoň luxusná 'výbava' modelky Lisy Saxton.(1.10.2016)

• - Richard W. Munchkin mal len 2 týždne na napísanie scenára. Aby ušetril čas,  rozhodol sa ako jeho základ použiť Shakespearea a jeho príbeh o Rómeovi a Júlii. (beso74)

• - Od začiatku prác na filme po jeho premiéru ubehlo 6 mesiacov. Písanie scenára začalo v decembri 1990, natáčanie vo februári 1991 a nakoniec premiéra prebehla v júni toho istého roku. (beso74)